Něco ke kouření krom tabáku?

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Milos Cerman » 30 led. 2007, 11:06

jcp píše:Nojo. tohle už je super výběr

Ale nenííí :!:
Ten katalog je asi 11 let starej :idea: Dneska (asi 4 - 5 let !) se Amphory zase nedovážejí :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Darkstar » 01 úno. 2007, 11:21

Breer píše::lol: :lol:
nazbierane vajgle, potom z nich tabak zasulany do novin ci papiera prelepeny kanagomom, ked si na to teraz spomeniem :puke:
alebo rozne suche stonky z trav...a ked uz sme mali detvy boli sme krali :roll:


Pobavil jsi me :-) Kourit se da cokoli, stejne jako Ty i ja jsem v detstvi hulil co prislo, ale tehdy jsem jeste tabak neznal, resp. byl pro me TABU ;-) Kourit tak opravdove jsem zacal az ve 20-ti a zustalo mi to dodnes. Dymku jsem v posledni dobe odsunul trosku starnou, nejde mi to, zhasina a mockuje, napaluje se a buhvi co jeste a tak kourim Camelky, ktere jsou pro mne v soucasne dobe nejlepsim kurivem na svete.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod ypres.bass » 16 bře. 2007, 23:47

já jsem si v asi 10 letech ubalil ořechové listí
---
no co vám budu vykládat, skončil jsem zablutý jak swiňa!
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Vlk » 19 bře. 2007, 20:48

Tak to já si pamatuji, jak jsme v dětství s kamarádem kouřili naši vynikající směs (jehličí/tráva(ta běžná - jako na fotbalovém hřišti :-) )/meduňka/máta) zabalenou v toaletním papíru. Pokud jsme dostali chuť na něco jiného, dali jsme si vajgly z cigaret našich maminek a kamarád poté ještě vynalezl revoluční způsob užívání dýmu - a to inhalaci kouře z hořícího dřeva (vybírali jsme různé druhy - z ovocných keřů, stromů apod.)... Byli jsme děsné hovada, jen co je pravda... :D
Uživatelský avatar
Vlk
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 38
Věk: 35
Registrován: 04 led. 2007, 15:58
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mike Hill » 19 bře. 2007, 23:24

...trochu :offtopic2:

...bývalý kolega si raz od jedného týpka na ulici vypýtal jedno cígo, lebo jemu došli, a típek mu povedal, že má len šúlené...

...kolega na to, že to nevadí a zapalil si jednu z tých jeho šúlaných...

...keď sa ho spýtal čo je to vlastne za tabak, on mu odpovedal, že zastávková zmes...

...to jest - špaky pozbierané na zastávke... :puke:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Mike Hill » 12 dub. 2007, 23:54

...opäť trocha :offtopic2: , ale tentokrát vážne...

...niekde na dymkových kluboch som sa dočítal, že nieje od veci nasypať si trocha čistého mačacieho štrku z morskej peny do tabakovej komory vo fajke pred nacpáním tabaku...

...vraj to lepšie pohlcuje kondenzát...

...teoreticky mi to logiku dáva, ale má s tým niekto z Vás skúsenosti...?
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Alferi » 13 dub. 2007, 05:16

Mike Hill píše:...opäť trocha :offtopic2: , ale tentokrát vážne...

...niekde na dymkových kluboch som sa dočítal, že nieje od veci nasypať si trocha čistého mačacieho štrku z morskej peny do tabakovej komory vo fajke pred nacpáním tabaku...

...vraj to lepšie pohlcuje kondenzát...

...teoreticky mi to logiku dáva, ale má s tým niekto z Vás skúsenosti...?

Kdysi se prodávaly takové krystaly, které se sypaly na dno komory za týmž účelem, ale to už je lepší balzový nebo papírový filtr.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bigdragon » 20 kvě. 2007, 09:07

paulie píše:Jo, huliči mě uchvacujou každej den. Prej jestli jim nedam práska. Místo abych je kamsi poslal, stačí jen říct že tam je tabák. Rychle ztratí zájem.

ypres.bass píše:s tímhle mne taky dostala ve čtvrtek jedna blbka v hospodě - prej kde beru tolik materiálu že si ho tam cpu tolik - a když jsem ji vyvedl z omylu, tak mi řekla že si myslela že jsou to nějaké kvalitní šlukovky - tak jsem jí řekl(ač jsem ženomilný), že vidět někoho cpat do briérky ganju, tak mu normálně urazím nejdřív ruky a pak hlavu...briérku samozřejmě zabavím a vyčistím
-----------------------
ale hodně huličů vlastní Falcony

Mike Hill píše:
ypres.bass píše:s tímhle mne taky dostala ve čtvrtek jedna blbka v hospodě - prej kde beru tolik materiálu že si ho tam cpu tolik - a když jsem ji vyvedl z omylu, tak mi řekla že si myslela že jsou to nějaké kvalitní šlukovky - tak jsem jí řekl(ač jsem ženomilný), že vidět někoho cpat do briérky ganju, tak mu normálně urazím nejdřív ruky a pak hlavu...briérku samozřejmě zabavím a vyčistím
-----------------------
ale hodně huličů vlastní Falcony

...Canabis indica, když už, tak jedne v teplím mlíčku a s Grankem... :twisted:

ypres.bass píše:
Mike Hill píše:...Canabis indica, když už, tak jedne v teplím mlíčku a s Grankem... :twisted:
canabis :puke:
teplé mléko :puke:

granko :D :D :D

Alferi píše:
ypres.bass píše:.. tak jsem jí řekl(ač jsem ženomilný), že vidět někoho cpat do briérky ganju, tak mu normálně urazím nejdřív ruky a pak hlavu...briérku

Sice nehulím, ale kdysi jsem v rozjásané náladě nacpal se známým (pěstitelem) vložkovku. Bánili jsme to asi půl hodiny a furt ne a ne dokouřit. Byl jsem zhulákanej jak sádrovej ježek. :mrgreen: Dýmka šla naštěstí bez problému vyčistit. :oops:

Mike Hill píše:
Alferi píše:
ypres.bass píše:.. tak jsem jí řekl(ač jsem ženomilný), že vidět někoho cpat do briérky ganju, tak mu normálně urazím nejdřív ruky a pak hlavu...briérku

Sice nehulím, ale kdysi jsem v rozjásané náladě nacpal se známým (pěstitelem) vložkovku. Bánili jsme to asi půl hodiny a furt ne a ne dokouřit. Byl jsem zhulákanej jak sádrovej ježek. :mrgreen: Dýmka šla naštěstí bez problému vyčistit. :oops:

...ty zrádče... :twisted:

...že se nestydíš, a ještě se tím chlub... :alfajka:

ypres.bass píše:
Alferi píše:Sice nehulím, ale kdysi jsem v rozjásané náladě nacpal se známým (pěstitelem) vložkovku. Bánili jsme to asi půl hodiny a furt ne a ne dokouřit. Byl jsem zhulákanej jak sádrovej ježek. :mrgreen: Dýmka šla naštěstí bez problému vyčistit. :oops:
tak vložkovka by snad ještě překousnout šla...

Mike Hill píše:
ypres.bass píše:
Alferi píše:Sice nehulím, ale kdysi jsem v rozjásané náladě nacpal se známým (pěstitelem) vložkovku. Bánili jsme to asi půl hodiny a furt ne a ne dokouřit. Byl jsem zhulákanej jak sádrovej ježek. :mrgreen: Dýmka šla naštěstí bez problému vyčistit. :oops:
tak vložkovka by snad ještě překousnout šla...

...tady se jedná o princip... :twisted:

paulie píše:
Mike Hill píše:
ypres.bass píše:
Alferi píše:Sice nehulím, ale kdysi jsem v rozjásané náladě nacpal se známým (pěstitelem) vložkovku. Bánili jsme to asi půl hodiny a furt ne a ne dokouřit. Byl jsem zhulákanej jak sádrovej ježek. :mrgreen: Dýmka šla naštěstí bez problému vyčistit. :oops:
tak vložkovka by snad ještě překousnout šla...

...tady se jedná o princip... :twisted:


BTW na travičku by se mohla hodit kukuřička......ale zkoušet to nebudu.
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod basa333 » 31 kvě. 2007, 06:13

to mike hill: co to je proboha "čistého mačacieho štrku z morskej peny"? :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod franta » 31 kvě. 2007, 08:56

basa333 píše:to mike hill: co to je proboha "čistého mačacieho štrku z morskej peny"? :wink:

zni mi to jako obsah (sterk) kociciho WC, ale ze by se delal z morske peny... Jeste ze tam napsal "cisteho", bo jinak :puke:
Uživatelský avatar
franta
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 244
Věk: 43
Registrován: 07 pro. 2006, 18:21
Bydliště: Ujezd u Brna

Příspěvekod JardaS » 31 kvě. 2007, 09:27

Mořská pěna byla za mého mládí Pemza a ta byla na čištění a oškrabání otlaků na noze a pod , že by ....... :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Breer » 31 kvě. 2007, 09:52

ved to asi je ta podstielka kam vykonavaju macky svoju potrebu , este aby som take svinstvo pchal do fajky :puke:


tie kristaly vyraba tusim Denicotea a asi aj dalsi vyrobcovia :roll:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod basa333 » 31 kvě. 2007, 10:03

ochraňuj mě dýmkařský pánbíček před takovými experimenty - neumím si představit, jak natahuji kouř promíšený s "mačiacím štrkem" :puke:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod jcp » 31 kvě. 2007, 10:54

JardaS píše:Mořská pěna byla za mého mládí Pemza a ta byla na čištění a oškrabání otlaků na noze a pod , že by ....... :D

mořská pěna byla za našeho mládí mořská pěna a pemza byla pemza .. společnýho mají akorát to, že jsou to nerosty ale jinak se dokonale liší - chemickým složením, způsobem vzniku, fyzikálníma vlastnostma i použitím :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod zverdodo » 31 kvě. 2007, 15:52

basa333 píše:ochraňuj mě dýmkařský pánbíček před takovými experimenty - neumím si představit, jak natahuji kouř promíšený s "mačiacím štrkem" :puke:
a co tak rovno napchat macacie hovno do fajky a zapalit? :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
zverdodo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 153
Věk: 46
Registrován: 02 led. 2007, 00:51
Bydliště: Banska Bystrica

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


cron