Mýdlové tabáky

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod RottenFox » 27 lis. 2016, 12:23

Tohle ti připomenu. :twisted: :mryellow: :D
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod JaN » 28 lis. 2016, 09:05

RottenFox píše:Stejně tak to, že si to sem umíme dostat přes známé. Za prvé je to tu OT, za druhé jsi toho asi nezaregistroval víc (viz fúze GH SG) díky čemuž se ptáš na blbosti a vymejšlíš blbosti a ptát se na to takhle někdo jinej, tak už mu tu je spíláno, stejně jako třeba s tím USA...

Tak pokud potřebuješ vymejšlet alternativy, jak sem dostat tabák i přes zákaz, rozumbraduj aspoň v klubové části.
Když pominu důvody, proč je to lepší, tak minimálně proto, že tady je to těžce :ot:
Nebo jsi jen nějak nezaregistroval, kam vlastně píšeš? :think:


Brzdi, lišáku. Nemyslím si, že by ti basa nějak ublížil. Pokud jsi stále naštvaný na některé lidi z fóra, řeš si to s nimi. Nikdo tu ovšem není zvědavý na naprosto zbytečné napadání. Nikdo Tě tu nedrží :!:
Uživatelský avatar
JaN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 40
Registrován: 01 čer. 2010, 11:51
Bydliště: Brno

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod RottenFox » 28 lis. 2016, 10:22

Jsem toho snad zas tak moc neřekl. :think:
Na nejapné a :ot: příspěvky tu bývá reagováno mnohem hůř.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod Tapinek » 28 lis. 2016, 11:06

Mno, me to zas tak nejapny neprislo... :-/ Zeptat se na zaklade informace o tom, ze kvuli podminkam pri platbe kartou nelze tabaky poslat do EU, jestli se da platit i jinsim zpusobem mi prijde skoro jako logicky zaver a zadost o doplnujici informaci (ktera by se ostatnim mohla hodit)... Nicmene stacilo napsat NEVIM, nebo ze to pravdepodobne vzniklo z doho, ze jen do stavajiciho zakazu doplnili EU a ne levitovat metr nad zemi... ;-) Ale to je zase OT, takze mlcim. ;-)
:ot:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod RottenFox » 28 lis. 2016, 11:12

:ot:
Tak základní nedorozumění asi bude, že jsem nikde nelevitoval, ani jsem nemínil nikoho urážet. :think:
:ot:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod beda » 29 lis. 2016, 19:15

Takže začnem na novo :wink: Mejdlák je tabák, kerej svou nařvaností esencema fšeho druhu uživateli připomíná mýdlo, jimž byl myt v dětství :twisted: Prosím nezakládat další thready, tohle je fakt množina, co pobere ladascos :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod RottenFox » 29 lis. 2016, 20:41

Dá se to někde koupit?
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod mizantrop » 29 lis. 2016, 20:46

beda, prosim te, jake jsom tve oblibene mydla? (ktery a proc?)
recenze od tebe ctu rad a taky mi hodne pomohli, kdyby ti to nevadilo, napsat... diky :puffy:
mizantrop
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 07 zář. 2016, 17:29

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod Milhaus » 29 lis. 2016, 23:29

Tak další překvapení od GH.Dnes jsem otevřel Kendal flake z poslední dodávky z etrafiky a ejhle.Místo flaku ze sladké virginie,lehce ovoněné kytičkama na mě vybafl flake sice stejné podoby,ale chuti zcela jiné.Řekl bych,příjemně peprný VaPer. Dobrý,ale bez známek mýdla.Tipuju,že nejspíš Louisiana.Sice výborný tabák,ale proč je ku.va v tom pytlíku zase něco jinýho??!!! :alfajka:
Uživatelský avatar
Milhaus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 56
Registrován: 04 čer. 2012, 19:07
Bydliště: Hohenelbe

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod beda » 01 pro. 2016, 18:07

Tak já jsem dost limitovanej zásobama, když tu před lety zas končil GH, tak jsem nakoupil zásoby Bosunu a Mellow Mahogany. Kouřim to fakt vyjímečně, takže klíďo tobolku od každýho přenechám :wink: Více SZ.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod ttygr » 03 pro. 2016, 11:38

jj oba dva vynikající, taky se budu muset zásobit
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod Snuffman » 29 črc. 2019, 18:29

Zdravim, jak jsou na tom momentalne dostupne mydlive tabaky v Čr? Mel nekdo z vas v posledni dobe Ennerdale? Je v nem mydlo? Kdysi kolovaly zvesti ze uz mydlovy moc neni.. Drive jsem mel Grousemoor a co si pamatuji, tak mi docela chutnal I kdyz to asi neni uplne typicky mydlak.. Diky
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod Lovec » 31 črc. 2019, 11:37

Já kupoval Ennerdale minulý měsíc a přijde mi méně mýdlový než si pamatuji.
Vždycky prvních pár potáhnutí bylo něco jako šok. :smoke6:
Ale teď u té naposledy koupené krabičky mi přišla ta mýdlová aromatizace mnohem jemnější.

Edit:
Na etrafice zadej do vyhledávání "lakeland" a pár jich na tebe vyskočí.
Uživatelský avatar
Lovec
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 286
Věk: 37
Registrován: 02 srp. 2014, 11:47
Bydliště: Havířov

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod Snuffman » 31 črc. 2019, 19:39

Dekuji za nazor a za tip. Dnes jsem se dozvedel ze Ennerdale neni momentalne mozne ani objednat. Kupuji dymku od Vachty, Ennerdale maji v nabidce ale fyzicky jiz neni a momentalne nevi kdy bude. Jine mydlaky od GH nema, tak vezmu SG Grousemoor. Kdysi jsem ho ochutnal a vim ze byl zajimavy. Tak snad SG nezklame.
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Mýdlové tabáky

Příspěvekod Dapr » 31 črc. 2019, 21:20

Mýdláky, moje oblíbené téma :smoke6: , už jsem tady nebo v sekci GH mockrát psal...

Já mám poslední Ennerdale z 2017 a takky se mi zdál nějaký slabší, co je horší, že je slabší Conniston :( , kupovaný naposledy loni v srpnu, mám tušení, že ten co je u nás je v provedení Unscented, čili lakelandu velmi pomálu, spíš žádný. Letos jsem si nechal zkušebně z UK dovézt Coniston s požadavkem Aromatic, přímo z trafiky v Kendalu, Aromatic ale neměli, měli jen Unscented. Ale i tento unscented mi chutnal o 100% (zpopelněn ve velmi krátké době) víc než náš. Ten z cz distribuce není to prostě ono. Mám prostě obavy objednat nový. Budu muset počkat až zase někdo pojede do UK a nechat si to přivézt.

Dle mého názoru jediné mýdlo od GH, které je ještě mýdlovaté je Dark Flake A (aromatic), když jej srovnám s Conistonem (aromatickým) je trochu drsnější, ale zaplať pámbu za to.

Když jsem začínal, tak mne Coniston a a ostatní mýdláky naprosto dostaly, a tehdy jsem si myslel (a stále si myslím), že pro mne by jen tyto stačily ke štěstí, sakra :twisted:
Uživatelský avatar
Dapr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 584
Věk: 51
Registrován: 01 čer. 2013, 20:42
Bydliště: Slánsko

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků