Esoterica - možnost dovozu

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Faethor » 13 črc. 2007, 15:27

Alfik píše:
Faethor píše:
kamo píše:niečo by som si určite zobral aj ja, ale počet kusov sa hlavne odvíja od ceny :? tak ti napíšem mail, keď to bude známe.... :roll:


právě jsem psal Germainům, ať mi pošlou ceník co se té Esotericy týče. Jakmile bude dám vědět-ještě jedna věc, ale tom už sem mluvil-musíme počítat s tím, že se na to vztahuje spotřební daň neboť to bude realizováno jako zásilkový obchod :evil:


Původně jsem myslel, že když ostrov Jersey spadá pod Británii, tak že je i v EU (což by některé záležitosti o kterých píšeš značně zjednodušilo), ale není to tak.
Je sice kousek od břehu Normandie, a spadá pod Britskou korunu, ale jinak je v EU asi tak podobně jako třeba Austrálie.
To ovšem celou věc komplikuje na úroveň ekvivalentní objednávce z USA, pakliže ovšem pan Germain nepřijde na nějaké inteligentnější řešení... :roll:


no jelikož dodávají dle jejich www do Itálie a Německa, předpokládám, že by s tím mohli mít nějaké zkušenosti-tuhle otázku budeme řešit předpokládám samostatně-mám pár nápadů, tak uvidíme jak se k tomu postaví...
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Příspěvekod Simon » 13 črc. 2007, 21:00

Alfik píše:
Faethor píše:
kamo píše:niečo by som si určite zobral aj ja, ale počet kusov sa hlavne odvíja od ceny :? tak ti napíšem mail, keď to bude známe.... :roll:


právě jsem psal Germainům, ať mi pošlou ceník co se té Esotericy týče. Jakmile bude dám vědět-ještě jedna věc, ale tom už sem mluvil-musíme počítat s tím, že se na to vztahuje spotřební daň neboť to bude realizováno jako zásilkový obchod :evil:


Původně jsem myslel, že když ostrov Jersey spadá pod Británii, tak že je i v EU (což by některé záležitosti o kterých píšeš značně zjednodušilo), ale není to tak.
Je sice kousek od břehu Normandie, a spadá pod Britskou korunu, ale jinak je v EU asi tak podobně jako třeba Austrálie.
To ovšem celou věc komplikuje na úroveň ekvivalentní objednávce z USA, pakliže ovšem pan Germain nepřijde na nějaké inteligentnější řešení... :roll:


staci pockat az si pujdou na breh nakoupit
...tez mam predbezne zajem
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod isch » 14 črc. 2007, 06:03

Nejake 2 polkilove balenia si miesto u mna vzdy najdu 8)

Najma, ked mi konci Penzance.....
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod JardaS » 14 črc. 2007, 12:47

Taky bych něco přidal na vyzkoušení pro sebe . Tabáku i fajek je pořád málo . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Faethor » 20 črc. 2007, 16:31

tak aby jste neřekli že na vás kašlu, tak update posledních dní:
nic se neděje. Poté co jsem si minulý táden napsal o ceník, nikdo mi zatím neodpověděl-ale je léto a tak předpokládám že ředitel germainů snad někde plachtí okolo Guernsey. doufám.
pokud se neozvou do poloviny příštího týdne, budu to urgovat. toť prozatím vše.
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Příspěvekod Faethor » 05 říj. 2007, 15:42

Takže přátelé!
úvodem omluvte můj poněkud laxní přístup k tomuhle threadu, ale mám za sebou pekelné pracovní léto. Neznamená to však, že jsem "naši věc" úplně zasklil. Problém je však v tom, že jsem od doby poslední aktualizace v tomto klubu urgoval Germainy asi 3x a přestali se mnou komunikovat. Napřed jsem si to vysvětloval tím, že snad pánové mají dovolenou a užívají si plachtění na oceánu, ale chyba bude zřejmě jinde. rozhodl jsem se, že jim dám ještě jednu šanci aby mi ty tabáky poslali:) Ale nevím....sakra vypadalo to tak slibně...
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Re: Esoterica - možnost dovozu

Příspěvekod isch » 18 bře. 2010, 20:21

Umrelo to uplne? :|
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Esoterica - možnost dovozu

Příspěvekod Faethor » 19 bře. 2010, 11:19

isch píše:Umrelo to uplne? :|


od doby posledního příspěvku jo. Přestali se se mnou prostě bavit.....škoda :?
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků