University flake

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod GtW » 11 srp. 2005, 20:28

souhlas, PUF byl prvni tabak, po kterem jsem si sel na pet minut lehnout... a to na sobe nema ani nocni cepicku;-) rad bych si zase nekdy kousek dal, ale krabicku kupovat nechci:-( mne by vydrzela tak na dva roky
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Graveir » 11 srp. 2005, 20:44

jj. dneska sem si jej dal jeden a pul platku po 2 dalsich dymkach na zaver a sem bledy, mota se mi kebule a je mi na zvraceni...tabak je to fajn ale cloveka setne. to sem jej kouril jen s balzou. Zavidim tem, co to na ne nepusobi...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 11 srp. 2005, 20:46

I kdyz jsem mel nabidnuto na srazech jej vyzkouset, zatim odolavam a podle Vasich ohlasu jeste asi dlouho budu :lol:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod GtW » 11 srp. 2005, 20:47

to je asi skoda... ja ho hodnotim velmi kladne, a kouril jsem ho taky v zacatcich - vlastne hned po prvnim strazu, kde mi ho nabidnul fenix...

ale na celou krabicku so proste netroufnu...
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Alferi » 11 srp. 2005, 20:48

Graveir píše:jj. dneska sem si jej dal jeden a pul platku po 2 dalsich dymkach na zaver a sem bledy, mota se mi kebule a je mi na zvraceni...tabak je to fajn ale cloveka setne. to sem jej kouril jen s balzou. Zavidim tem, co to na ne nepusobi...


To dodá odvahu zkusit si to bez filtru :D . Ono taky dost závisí na tom, jak rychle kouříš, jak moc se rozpaluje. Někdy mi docela naleze do kebule a jindy zase nic necítím.
Rozhodně si ale nemyslím, že je to takový zabiják. Prokouřenějšího dýmkaře řekl bych nemůže zase moc zaskočit. Mě i s mojí docela subtilní postavou moc nikotinově neohrozí. Jeho nevýhodu spatřuji spíše v tom, že je dost chuťově výrazný a specifický, že na něj nedostanu chuť tak často. Není to prostě směs pro každodenní kouření.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Graveir » 11 srp. 2005, 20:53

no kouril sem pomalu, byl cerstvy, kouril sem asi hodinu deset min, a jen s balzou. chutove je super, ale dostal me az po cyklo dojezdu domu, kde sem se malem slozil, priste jen tak pul flaku. Tabak je to vynikajici, jen ta sila s clovekem prasti.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Nevill » 11 srp. 2005, 22:20

No nejlépe když má člověk klid, pěkně si sedne, udělá si pohodlí, vezme si třeba něco ke čtení a může u toho UF relaxovat... :wink:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Alferi » 31 srp. 2005, 20:55

Dnes jsem se přesvědčil, že aroma UF jen tak něco nepřebije. Otevřel jsem starou prázdnou krabičku, ve které jsem - když jsem se loni věnoval malování - přechovával terpentýnový olej (to je materie takové síly, že když to vyleju v koupelce do umyvadla, tak to smrdí ve vedlejší místnůstce z hajzlu :!: ). Dnes po otevření žádný terpentým, jen aroma UF :idea: :) .
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Darkstar » 02 zář. 2005, 06:01

Nevill píše:No nejlépe když má člověk klid, pěkně si sedne, udělá si pohodlí, vezme si třeba něco ke čtení a může u toho UF relaxovat... :wink:


Nechapu, chlapi, jak dokazete u UF relaxovat :D Me je spis behem koureni i po nem docela BLBE, takze se nedokazu na nic soustredit :D Kde delam chybu :?:
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 02 zář. 2005, 07:23

Darkstar píše:
Nechapu, chlapi, jak dokazete u UF relaxovat :D Me je spis behem koureni i po nem docela BLBE, takze se nedokazu na nic soustredit :D Kde delam chybu :?:


Tak to nevim, těžko říct...poradím snad jen že ho musíš kouřit opatrně a hodně pomalu, pokud je na tebe moc silnej, tak s filtrem...ale ty vlastně s filtrem kouříš skoro vždycky, že jo? Jsem si PUF už vlastně asi měsíc nedal, to budu muset někdy napravit a uvidíme jak mi po něm bude... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Zdenda » 02 zář. 2005, 13:14

Darkstar píše:
Nevill píše:No nejlépe když má člověk klid, pěkně si sedne, udělá si pohodlí, vezme si třeba něco ke čtení a může u toho UF relaxovat... :wink:


Nechapu, chlapi, jak dokazete u UF relaxovat :D Me je spis behem koureni i po nem docela BLBE, takze se nedokazu na nic soustredit :D Kde delam chybu :?:


Kup si kukuřičku nebo si vezmi nějakou podobně velikou dýmku. Tuhle dávku určitě rozchodíš a užiješ si to.
Zdenda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 149
Registrován: 16 srp. 2004, 10:24
Bydliště: Zelená okr. Chomutov

Re: University flake

Příspěvekod szeko » 02 zář. 2005, 18:20

meduard píše:s filtrom či bez :?:


Prosim vas neviete kde by som pozhanal UF v Bratislave? Vdaka.
szeko
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 srp. 2005, 11:21

Příspěvekod Alferi » 03 zář. 2005, 13:16

Včera jsem to zkoušel chvíli bez filtru, chuť byla intenzivnější, kupodivu ne štiplavější, ale obava z nikotinové pecky mě po deseti minutách přiměla, abych tam ten filtr vrazil :) .
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: University flake

Příspěvekod meduard » 06 zář. 2005, 15:13

szeko píše:
meduard píše:s filtrom ci bez :?:


Prosim vas neviete kde by som pozhanal UF v Bratislave? Vdaka.

skus u pepiho v pasazi medzi obchodnou a vysokou..
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Honzk » 07 zář. 2005, 09:31

Musím říct, že v poslední době má na mě UF lehce neblahej vliv. Je to dobrej tabák, chutí i vůní mě naprosto vyhovuje, je v něm však určitá tupá pálivost, která postupuje přes trávicí trakt a tam vyvolává nepříjemno. Myslel sem, že to bude nikotinem, ovšem po zakoupení Black XX od SG jsem přesvědčen, že nikotinem to není, je to tou pálivostí, která přetrvává dlouhou dobu. Je to škoda, krabička mě tím pádem minimálně rok vydrží.....
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 73 návštevníků