Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

University flake

28 zář. 2004, 09:52

s filtrom či bez :?:

28 zář. 2004, 10:00

No, zatim mam zkusenost bez filtru a je to jako na exdo sebe hodit pul litru nejakeho tvrdeho chlastu. Doporucuju pouze do malych dymek. Na filtrovou zkousku se teprva chystam.

28 zář. 2004, 12:27

Ja filtry jiz temer nepouzivam. To plati i u University Flake. Je pravda, ze ho cpu do mensich hlavicek nebo ne uplne vrchovate. Snasim ho ale dobre.

28 zář. 2004, 16:57

Ja ho kouril jen parkrat, ale vzdy s filtrem - i tak se mnou dokazal zamavat;-) Chtel jsem ho vyzkouset i v moji male dymce bezfiltrovce (rikam ji startka) - ale uz dosel... Tak zas az nekdy.

29 zář. 2004, 04:15

Já jsem ho dal párkrát, v dýmce s malou hlavičkou a bez filtru - no a "...dobrý trávy, Vinnetou..."

29 zář. 2004, 07:07

ja 4x bez filtru a 4x nezachutnal

29 zář. 2004, 17:13

UF kourim uz jedine s filtrem, nechci se preci dymanim odrovnat, ale jenom uklidnit.

29 zář. 2004, 17:34

UF mi chutou pripomina doutniky, takze ho nefajcim ani s filtrom ani bez. Ak by som tuzil po takej chuti ( co sa mi asi nestane kym mam fajku), tak si jednoducho kupim dorby doutnik a budem ho fajcit bez filtru. :lol:

29 zář. 2004, 20:06

forgi píše:UF mi chutou pripomina doutniky, takze ho nefajcim ani s filtrom ani bez. Ak by som tuzil po takej chuti ( co sa mi asi nestane kym mam fajku), tak si jednoducho kupim dorby doutnik a budem ho fajcit bez filtru. :lol:


hnusnejch doutniku sem uz kouril bohuzel dost, ale takhle hnusnej, aby chutnal jako UF, sem jeste bohudik nemel :lol:
...nevidim v chuti zadnou podobnost s doutnikem

29 zář. 2004, 20:21

UF jsem měl pouze s filtrem.Po prvním kouření jsem raději zmenšil množství tabáku.Ale i tak si mne nezískal.Nebyl jsem sice úplně zhulenej.Nějak mi nesedí chuťově. :(

29 zář. 2004, 20:22

Zkoušel jsem ho jedině s filtrem a když jse bafal střídmě a tabák rozumně hořel, tak se to ptakticky obešlo bez "nežádoucích komplikací".

30 zář. 2004, 08:17

Ja vystupim na obhajobu uf...podla mna je to vynikajuci tabak, len ozaj dost strong...keby bol o nieco slabsi fajcim ho pravidelne.A aj mne pripominal svojou chuti kuže urcity druh drahych dutnikov.
Urcite si ho este niekedy zadovazim.

university flake

30 zář. 2004, 08:26

ja uz tiez obchadzam jednu krabicku za 10euro, ked dofajcim dunhill 965, potom chcem vyskusat aj tento. minule som pozeral hodnotenia dunhollov a jedine night cap mal hodnotenie sily full. ostatne boli menej silne. skoda, ze night cap konci na nasom trhu, mozno ho skusim objednavat v nemecku a posielat postou.

30 zář. 2004, 10:38

Na obhajobu UF sděluju, že tento tabák kouří kultovní český prozaik Miloš Urban. Kouřit UF je tedy povinností každého českého snoba!!! 8)

30 zář. 2004, 11:19

Žádnýho Urbana sice neznám, snob nejsem, protože by mě to nebavilo i kdybych na to měl, ale UF mi hoooooooooooooooodně chutná. Je pravda, že ale jen jednou za čas jako delikatesa.
Odeslat odpověď