University flake

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Alferi » 07 zář. 2005, 21:37

Honzk píše: ... krabička mě tím pádem minimálně rok vydrží.....


To je u mě úplně normální. Není to prostě charakterem "každodenní tabák". Ale jsou i takoví nezmaři ... :)
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Mervart » 28 lis. 2005, 16:13

No, jsem spíše začátečník a zatím jsem kouřil jen aromatiky (k mým oblíbeným patří Vanilla Flake od MB), ale dnes jsem si koupil PUF. Po tom všem, co jsem si o PUF přečetl, jsem si raději nacpal jen jeden flake. Dokouřil a hned jsem sáhl po druhé dýmce a nacpal znovu. Uvidím, jak budu vypadat zítra, ale zatím je to paráda. Pravda je, že kouřím s filtrem (Meershaum). Btw. flake nedrolím, ale nacpávám podle návodu na [http://www.mac-baren.com/sw3805.asp]. Co si myslíte o tomhle způsobu nacpávání?
Mervart
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Věk: 56
Registrován: 28 lis. 2005, 14:34
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 28 lis. 2005, 16:38

Mervart píše:No, jsem spíše začátečník a zatím jsem kouřil jen aromatiky (k mým oblíbeným patří Vanilla Flake od MB), ale dnes jsem si koupil PUF. Po tom všem, co jsem si o PUF přečetl, jsem si raději nacpal jen jeden flake. Dokouřil a hned jsem sáhl po druhé dýmce a nacpal znovu. Uvidím, jak budu vypadat zítra, ale zatím je to paráda. Pravda je, že kouřím s filtrem (Meershaum). Btw. flake nedrolím, ale nacpávám podle návodu na [http://www.mac-baren.com/sw3805.asp]. Co si myslíte o tomhle způsobu nacpávání?


No jednak tu vitam dalsiho prazaka a co se tyka Tveho nacpavani.
Dulezite je, aby to pak horelo a dalo se to stale bez problemu kourit.
Ja osobne mekci flaky ( SG chocolate flake ) jen "zmuchlám" v dlani a kulicku dam do dymky a neni problem pro horeni. U tvrdsich a silnejsich flaku jiz tyto drolím, aby se daly jemneji nacpat do dymky a zatim mi to takto vyhovuje.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod dh » 28 lis. 2005, 18:23

Vojtěch Regazzo píše:Ja osobne mekci flaky ( SG chocolate flake ) jen "zmuchlám" v dlani a kulicku dam do dymky a neni problem pro horeni. U tvrdsich a silnejsich flaku jiz tyto drolím, aby se daly jemneji nacpat do dymky a zatim mi to takto vyhovuje.


Já jsem si vždycky myslel, že drolím, a možná jsem jenom muchlal. :? :?: :pipe1:
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod tifik » 20 bře. 2006, 07:52

v sobotu jsem si UF poprvé nacpal, nikotin ok, jen jsem se po dokouření chvilku potil :wink: , ale zdál se mi dosti suchý, kouřil jsem ho rozdrobený a dosti štípal, chuť se projevila až ke konci.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tifik » 09 čer. 2006, 11:23

tifik píše:v sobotu jsem si UF poprvé nacpal, nikotin ok, jen jsem se po dokouření chvilku potil :wink: , ale zdál se mi dosti suchý, kouřil jsem ho rozdrobený a dosti štípal, chuť se projevila až ke konci.


Tak asi po 5-ti dýmkách tohoto tabáku musím konstatovat, že patří s Irish Oak k mým nejoblíbenějším, ještě ke všemu se mnou skoro nic nedělá (jen tuhle jsem si ho dal v 5 ráno neb jsem nemohl spát, potom se mi naopak chtělo spát celý den... :wink: )
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tifik » 18 srp. 2006, 14:15

tifik píše:
tifik píše:v sobotu jsem si UF poprvé nacpal, nikotin ok, jen jsem se po dokouření chvilku potil :wink: , ale zdál se mi dosti suchý, kouřil jsem ho rozdrobený a dosti štípal, chuť se projevila až ke konci.


Tak asi po 5-ti dýmkách tohoto tabáku musím konstatovat, že patří s Irish Oak k mým nejoblíbenějším, ještě ke všemu se mnou skoro nic nedělá (jen tuhle jsem si ho dal v 5 ráno neb jsem nemohl spát, potom se mi naopak chtělo spát celý den... :wink: )


Tak ještě jedna úprava, je to super tabák co se týče chuti, ale vyžaduje zřejmě určitý styl kouření, který se mi ne vždy podaří trefit, někdy je to mana nebeská, někdy bez chuti a někdy to nejde vůbec. naštěstí zatím převažuje první varinta, někdy lehce mixnutá tou druhou... :wink:, ale kupodivu nikotinově se mnou nedělá zhola nic (už), je to divný.Podotýkám, že kouřím vždy s balzou.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

mnam

Příspěvekod praxer » 29 srp. 2006, 13:49

je to muj nejoblíbenejsi tabacek,
kouřím ho často, a to i ve společnosti.

Vyhradil jsem si na něho dýmku (takže tedka nemam žadnou, a budu kupovat něco na aromatiky :D)

S doutníčky bych ho moc nesrovnával, je to odlišná chut.
Plechovka má trošku problémy s těsněním, a blbě se z ni odlepuje parte.

Jeho jedinou nevyhodou je, že ho v prvních 20 min musím mnohokrát podpalovat (s jinými ten problém nebyl, ) ale když se rozjede je jedinečný.
Poslední půl hodina je to nejlepší co si člověk muže přát!
Uživatelský avatar
praxer
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 srp. 2006, 21:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Breer » 08 bře. 2007, 17:53

mne pride UF ako vynikajuci odpocinkovy tabacik ,strednej sily :smoke1:
mam pre tento skvost vlastnu dymecku bezfiltrovu Ser Jacopo kde vojde jeden a pol platku..s horenim a zapalovanim som nemal ziadne problemy, najvacsim problemom je , ze mi pomaly dochadza, tak budem musiet urobit mensiu zasobicku...
jeden z mojich oblubencov Obrázek
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod jcp » 10 bře. 2007, 11:11

UF - velice oblíbený tabák, má vyhrazenu vlastni Peterson Donegall 999. Musí být dostatčně vlhký (když, tak dovlhčit) a je vynikající. Stačí aby trochu vyschnul a začne štípat.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod beda » 19 bře. 2007, 02:00

UF je fakt kvalita. Podle mne takovej tabak jez by se mohl zamlouvat tem, jez chybi Dunhill aromatik.

Asi jsem mel napsat jimz, pardon.

Blbost

tak se rozmysli a priste kvuli toho nepis 3 prispevky - piter :roll:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod Mike Hill » 19 bře. 2007, 03:38

...PUF, je to najlepšie, čo si môžem dopriať po ťažkom dni, alebo po hádke s manželkou...

...nieje to žiadny zabiják, ale skvele premasýruje šedú kôrku a spí sa mi po ňom skvele a čo sa toho parte týka, mne sa ho podarilo odlepiť bez ujmi na etikete...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod JardaS » 27 kvě. 2007, 23:07

PUF patří mezi momentálně mé každodenní tabáky a musím říci , že je to opravdu super tabáček . Dostal po prvním kouření ihned svou dýmku - Stanwellku .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Mike Hill » 29 kvě. 2007, 18:41

JardaS píše:PUF patří mezi momentálně mé každodenní tabáky a musím říci , že je to opravdu super tabáček . Dostal po prvním kouření ihned svou dýmku - Stanwellku .

...ja si už dlho brúsim zuby na túto:
Obrázek z etrafika.sk...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Tapinek » 10 srp. 2007, 13:41

V soucasnosti je muj nej tabacek Sherlock Holmes. Rad bych zprubnul i UF, ale mam jiste obavy z nesouhlasne reakce me telesne schranky. :oops: Je UF o mnoho silnejsi??? Kujuuuuuu.... :wink:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků