Prosba o recenzi tabáku

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Fénix » 19 zář. 2007, 13:10

Přátelé, já myslím, že nemá smysl dát odpovídat a jde to i proti účelu threadu. Pokud chce někdo poradit tabáček který splňuje kritéria "lahodný" nebo "příjemný" tak mu prostě není pomoci, tomu nejlépe prospějí popisy na tabácích Stanislaw.
(A Basa by zase nováčkovi naočkoval black XX a bylo by po srandě :twisted: )

tommas: raději si toho nejdřív trochu načti, třeba tady http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=463 a odsud huš dokud nebudeš mít dotaz na konkrétní tabák který není dostatečně ohodnocen na tabaky.cz :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod basa333 » 19 zář. 2007, 13:14

velká pravda, černý aromatik splňuje řadu i veeeeelmi náročných přání.... :wink: . ale vždyť sám vidíš, že jsem v dobrém rozmaru... GH jsou přece velmi slušné tabáčky...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod bromden » 19 zář. 2007, 13:19

Já si myslím, že by to chtělo něco se základem z prvotřídního viržinského tabáku z Virginie a Malawi, doplněného zlatým Burley a specielním sametovým černým Cavendishem, přičemž tato vytříbená kompozice by měla být doplněna výjimečným aroma lesních plodů, vanilky, a třicetileté whisky. Takový tabáček pak uspokojí i zkušeného kuřáka (je určený pro skutečné znalce), ačkoli velmi dobře ho lze doporučit i začátečníkovi.

Tímto zdravím soft-láser-pošet koláčkovou (bo jak jmenuje). :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod ypres.bass » 19 zář. 2007, 17:00

Tapinek píše:Mno, co treba Vanilla Cream od MB? Ten mi prijde jako dobra volba na obcasne zpestreni... ;-)
dneska jsem si ho pořídil jako flákotu, ale pozor pánové...

BEZ PARTE
(přesněji se samolepkou co lautr nedržela)
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Rujir » 19 zář. 2007, 17:06

MB Vanilla Cream je asi tabak, ktory ma sklamal uplne najviac zo vsetkych. Tu vanilku som necitil absolutne nikde. Ani vo voni, ani v chuti, ani v dyme. Proste nic.

Ale dnes som sa zalubil do SG Grousemoore. Jeden z naj tabacikov, ake som kedy skusal. Normalne rozmyslam, ci mu hned nevyhradit moju novucicku fajocku. Podla mna splna podmienky na tabak, aky hlada tommas.
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod mihra » 19 zář. 2007, 18:50

Těžko někomu radit, když neznáme jeho chutě. I když se např. deset recenzentů shodne na určitém tabáku, nemusí to znamenat, že bude chutnat zrovna jemu. Poradit mohu, ale jen když budu vědět, co už zkusil a jak mu to chutnalo, pak je možné se trefit. No a začátečník má smůlu, musí své chutě vyzkoušet sám. Zkušenost z vlastní praxe.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Příspěvekod tommas » 19 zář. 2007, 23:27

Rujir píše:MB Vanilla Cream je asi tabak, ktory ma sklamal uplne najviac zo vsetkych. Tu vanilku som necitil absolutne nikde. Ani vo voni, ani v chuti, ani v dyme. Proste nic.

Ale dnes som sa zalubil do SG Grousemoore. Jeden z naj tabacikov, ake som kedy skusal. Normalne rozmyslam, ci mu hned nevyhradit moju novucicku fajocku. Podla mna splna podmienky na tabak, aky hlada tommas.


dekuji pekne.. to je recen ze kterou potrebuji
Uživatelský avatar
tommas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 42
Registrován: 06 led. 2007, 11:28
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod tommas » 19 zář. 2007, 23:28

mihra píše:Těžko někomu radit, když neznáme jeho chutě. I když se např. deset recenzentů shodne na určitém tabáku, nemusí to znamenat, že bude chutnat zrovna jemu. Poradit mohu, ale jen když budu vědět, co už zkusil a jak mu to chutnalo, pak je možné se trefit. No a začátečník má smůlu, musí své chutě vyzkoušet sám. Zkušenost z vlastní praxe.


vyzkouse jsem jeno kentucky b. a ta vune nebyla spatna.. horsi je to asi s kvalitou
Uživatelský avatar
tommas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 42
Registrován: 06 led. 2007, 11:28
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod tommas » 19 zář. 2007, 23:32

Fénix píše:Přátelé, já myslím, že nemá smysl dát odpovídat a jde to i proti účelu threadu. Pokud chce někdo poradit tabáček který splňuje kritéria "lahodný" nebo "příjemný" tak mu prostě není pomoci, tomu nejlépe prospějí popisy na tabácích Stanislaw.
(A Basa by zase nováčkovi naočkoval black XX a bylo by po srandě :twisted: )

tommas: raději si toho nejdřív trochu načti, třeba tady http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=463 a odsud huš dokud nebudeš mít dotaz na konkrétní tabák který není dostatečně ohodnocen na tabaky.cz :D


ty vole, dobre.. ja nerikam ze musi byt uplne lehkej... ale nejsem takovej kurak abych zvladl silnej tabak.. ktery treba vyborne hori.. chci poradit slabsi s rovnakou kvalitou.. o nic jineho mi nejde... ja to neznam, proto chci tip... a ja si pak vyberu podle slozeni... proc se furt ptate jakou mam chut? nemusi me palit huba.. a jinak nepotrebuju nic extra... proste neco co bych si vychutnal a netrpela by dymka
Uživatelský avatar
tommas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 42
Registrován: 06 led. 2007, 11:28
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod Fénix » 19 zář. 2007, 23:49

tommas píše:
Fénix píše:Přátelé, já myslím, že nemá smysl dát odpovídat a jde to i proti účelu threadu. Pokud chce někdo poradit tabáček který splňuje kritéria "lahodný" nebo "příjemný" tak mu prostě není pomoci, tomu nejlépe prospějí popisy na tabácích Stanislaw.
(A Basa by zase nováčkovi naočkoval black XX a bylo by po srandě :twisted: )

tommas: raději si toho nejdřív trochu načti, třeba tady http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=463 a odsud huš dokud nebudeš mít dotaz na konkrétní tabák který není dostatečně ohodnocen na tabaky.cz :D


ty vole, dobre.. ja nerikam ze musi byt uplne lehkej... ale nejsem takovej kurak abych zvladl silnej tabak.. ktery treba vyborne hori.. chci poradit slabsi s rovnakou kvalitou.. o nic jineho mi nejde... ja to neznam, proto chci tip... a ja si pak vyberu podle slozeni... proc se furt ptate jakou mam chut? nemusi me palit huba.. a jinak nepotrebuju nic extra... proste neco co bych si vychutnal a netrpela by dymka


poslyš tommasi, už mi s tebou začíná docházet trpělivost. Když nedokážeš specifikovat co hledáš (a to ani jako začátečník nemůžeš) tak ti nemá kdo jak poradit. Tuplem ne v threadu, kde máš shánět info o konkrétním tabáku. Navíc ti už i několik dalších členů napsalo, že ti stejně každý poradí něco jiného! Takže ujasni nám, ale spíš sobě, CO TU PO NÁS CHCEŠ ? Tady máš thread plný rad na tabák pro začátečníka http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=463 tady máš tři tuny recenzí http://tabaky.cz , tak proč si proboha myslíš, že ti tu teď někdo řekne něco lepšího ??
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod basa333 » 20 zář. 2007, 06:31

zkus jednoduše napsat, který tabák ti chutná, pak budeme mít šanci ti doporučit něco podobného...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Fénix » 20 zář. 2007, 07:12

basa333 píše:zkus jednoduše napsat, který tabák ti chutná, pak budeme mít šanci ti doporučit něco podobného...


tommas píše:vyzkouse jsem jeno kentucky b. a ta vune nebyla spatna.. horsi je to asi s kvalitou
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Tapinek » 20 zář. 2007, 07:13

Jenze pise jenom o vuni, ne o chuti...
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 20 zář. 2007, 07:16

:arrow: tommas :
Otevři si "kulovej blesk", piš si o vzorky a ochutnávej :!:
Po ochutnání jednoho tabáku není dost dobře o čem diskutovat !!
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Fénix » 20 zář. 2007, 07:22

Tapinek píše:Jenze pise jenom o vuni, ne o chuti...


no o tom přece mluvím, že nepíše ani že by mu chutnal, ani že by sháněl něco podobného ! To měl být jen takový ťukec do basy aby neradil když není o čem
:twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


cron