Prosba o recenzi tabáku

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod messin » 20 zář. 2007, 07:39

Milos Cerman píše::arrow: tommas :
Otevři si "kulovej blesk", piš si o vzorky a ochutnávej :!:
Po ochutnání jednoho tabáku není dost dobře o čem diskutovat !!

Jo nebo si otevři kulovej blesk koukni kterých tabáků se každý rád zbaví a těm se z daleka vyhni .
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvekod Tapinek » 20 zář. 2007, 07:40

messin píše:Jo nebo si otevři kulovej blesk koukni kterých tabáků se každý rád zbaví a těm se z daleka vyhni .

Proc? Ja se nepriklad chci zbavit tresne od MB a to jenom proto, ze jsem nasel lepsi a tohle uz nekourim. A tak zbytecne doma zahali... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 20 zář. 2007, 08:09

Tapinek píše:
messin píše:Jo nebo si otevři kulovej blesk koukni kterých tabáků se každý rád zbaví a těm se z daleka vyhni .

Proc? Ja se nepriklad chci zbavit tresne od MB a to jenom proto, ze jsem nasel lepsi a tohle uz nekourim. A tak zbytecne doma zahali... ;-)


Jo. Tak třešní od MB (z impozantně vydařené sérii choice) jsem se zbavil také. Ale já kráásnou balistickou křivkou s mojí rukou na počátku a košem na konci... protože to bylo pekelně hnusný a navíc bez chuti (zdá se to jako protimluv ale je to tak)...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Tapinek » 20 zář. 2007, 08:11

bromden píše:z impozantně vydařené sérii choice

Ja mam Ambrosii. A je mi ji lito vyhodit. ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod tommas » 20 zář. 2007, 10:50

basa333 píše:zkus si na tabaky.cz projít recenze GH tabáků - bobs choco, bobs square, maple and rum, pak snad SG chockolate flake, nebo něco voňavějšího od petersonů - těžko radit, proti barenímu navy je lepší snad všechno


dekuji mockrat.. to jsem potreboval.. kouknu se na to a neco si vyberu.. a uz dam hlavne pokoj :wink:

Milos Cerman píše::arrow: tommas :
Otevři si "kulovej blesk", piš si o vzorky a ochutnávej :!:
Po ochutnání jednoho tabáku není dost dobře o čem diskutovat !!


Dekuji za rady, vazim si jich... Potrebuju proste nejak zacit.. dekuji

tritrek píše::arrow: tommas:
to je take subjektivne...
Skus nieco od Samuela Gawitha, Petersona, MacBarena - strasne zle tam nie su. Ostatne je uz subjektivne :lol:


Dekuji za rady

Tapinek píše:Co SH? Aromatizace je slabounka a je to lahudka. ;-)


Kouknu na to, dekuji

prispevky slouceny - piter
Uživatelský avatar
tommas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 42
Registrován: 06 led. 2007, 11:28
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod tommas » 20 zář. 2007, 10:58

Fénix píše:poslyš tommasi, už mi s tebou začíná docházet trpělivost. Když nedokážeš specifikovat co hledáš (a to ani jako začátečník nemůžeš) tak ti nemá kdo jak poradit. Tuplem ne v threadu, kde máš shánět info o konkrétním tabáku. Navíc ti už i několik dalších členů napsalo, že ti stejně každý poradí něco jiného! Takže ujasni nám, ale spíš sobě, CO TU PO NÁS CHCEŠ ? Tady máš thread plný rad na tabák pro začátečníka http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=463 tady máš tři tuny recenzí http://tabaky.cz , tak proč si proboha myslíš, že ti tu teď někdo řekne něco lepšího ??


Verejne se tady omlouvam Fenixovi ze mu prznim web.. Promin chlape, ja se polepsim. Chtel jsem po vas nejake tabacky, ktere by pro me jako pro zacatecnika byli vhodne.. jsem si neuvedomil to kvantum ruznejch druhu a chuti.. Nejake doporucene tabacky jsem si tady opsal, kouknu se na ne, neco vyberu a uz dam pokoj. Dekuji pekne ze vse a preji hezkej den! :wink:
Uživatelský avatar
tommas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 42
Registrován: 06 led. 2007, 11:28
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod piter » 20 zář. 2007, 11:28

tommasi nespamuj ! :evil:

viz. slouceny prispevek . . .
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 20 zář. 2007, 19:52

tommas píše:
Fénix píše:poslyš tommasi, už mi s tebou začíná docházet trpělivost. Když nedokážeš specifikovat co hledáš (a to ani jako začátečník nemůžeš) tak ti nemá kdo jak poradit. Tuplem ne v threadu, kde máš shánět info o konkrétním tabáku. Navíc ti už i několik dalších členů napsalo, že ti stejně každý poradí něco jiného! Takže ujasni nám, ale spíš sobě, CO TU PO NÁS CHCEŠ ? Tady máš thread plný rad na tabák pro začátečníka http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=463 tady máš tři tuny recenzí http://tabaky.cz , tak proč si proboha myslíš, že ti tu teď někdo řekne něco lepšího ??


Verejne se tady omlouvam Fenixovi ze mu prznim web.. Promin chlape, ja se polepsim. Chtel jsem po vas nejake tabacky, ktere by pro me jako pro zacatecnika byli vhodne.. jsem si neuvedomil to kvantum ruznejch druhu a chuti.. Nejake doporucene tabacky jsem si tady opsal, kouknu se na ne, neco vyberu a uz dam pokoj. Dekuji pekne ze vse a preji hezkej den! :wink:


super, přeji šťastnou ruku při výběru :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod basa333 » 21 zář. 2007, 07:27

to tommas - nevím, kde jsou velké losiny (a nemám chuť to hledat), ale pokud by ses dostal do prahy, tak ty tabáky od GH jsou nyní k dostání u hingara (ve štěpánské ulici). zato už nemá ani jeden od SG :roll:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod bigdragon » 21 zář. 2007, 08:02

basa333 píše:nevím, kde jsou velké losiny (a nemám chuť to hledat)

u Šumperka hned vedle Hanušovic :roll: pragocentriku :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod JardaS » 21 zář. 2007, 09:23

Hanušovice jsou na opačnou stranu , směr Jeseník . V.Losiny jsou směr Bruntál ze Šumperka . Jinak myslím , že v Šumperku určitě někde budou mít dobrou prodejnu tabáku . Jó Šumperk .......... moje město mládí . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod basa333 » 21 zář. 2007, 09:35

bigdragon píše:
basa333 píše:nevím, kde jsou velké losiny (a nemám chuť to hledat)

u Šumperka hned vedle Hanušovic :roll: pragocentriku :twisted:


proč hned pragocentrik? zeměpisného ignoranta bych akceptoval hned... :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod tommas » 21 zář. 2007, 10:38

basa333 píše:to tommas - nevím, kde jsou velké losiny (a nemám chuť to hledat), ale pokud by ses dostal do prahy, tak ty tabáky od GH jsou nyní k dostání u hingara (ve štěpánské ulici). zato už nemá ani jeden od SG :roll:


Tak tak.. Velke Losiny jsou kousek za sumperkem smerem Cervenohorske sedlo, Jesenik.. Praha je daleko a priznam se ze jsem tam nikdy nebyl.. jednou a to pro psa v okrajove casti. Pochazim ze slovenska v Losinach sem kvuli praci. No, ten Sumperk trosku upada s tema dymkama a tabakem.. driv tam byl pestrejsi sortiment, ale asi to tady nefrcelo tak to trosku seslablo. Tak peknej den vsem.
Uživatelský avatar
tommas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 42
Registrován: 06 led. 2007, 11:28
Bydliště: Šumperk

Příspěvekod bigdragon » 21 zář. 2007, 10:48

basa333 píše:proč hned pragocentrik? zeměpisného ignoranta bych akceptoval hned... :wink:

:oops: ten mě nenapadl
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod basa333 » 21 zář. 2007, 10:58

to napadne každého, kdo mě zažije v otázkách znalostí měst a orientace. bez navigace už vůbec nevyjíždím, jsem schopen se motat všude... i tam, kde to znám :oops:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků