Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Jak připravujete plugy a twisty ?

18 led. 2008, 13:34

Každý druhý dnes kupuje tabáky ze Synjeca a i Mostex dováží SG Black a Brown. Takže se stále častěji setkáváme i s "exotickými" řezy plug a twist (rope) . Jak ale tyto kompaktní tabáky nejlépe dostat do dýmky ?

Já měl zatím tři plugy od SG, a zatím praktikuji tento postup:
1. nakrájím plátky (co nejtenčí) na 1 dávku nacpání
2. poskládám je na sebe, tak jak byly v plugu
3. nakrájím je na "nudličky"
4. nudličky poskládám cca. rovnoběžně a krájím je napříč, takže + - na kostičky

Rope mám teprve první,
1. nakrájím na kolečka
2. poskládám je +- na sebe a nakrájím v jednom směru

Co vy ?

18 led. 2008, 14:42

s twistem nakládám stejně jako Ty s plugem, až na to že ho pak ještě trochu rozemnu (zejména SG Brown No4). Na nějakej plug se teprv chystám, tak uvidíme :)

18 led. 2008, 14:52

no, já bych se především trochu ohradil proti tomu, že by špagáty a plugy byly něco exotického - alespoň na srazech muňky mi přijde, že jsou to úplně běžné řezy a kudlu na krájení má u sebe snad každý :wink: . navíc se musím přiznat, že jsou mi tyhle formy tabáku hrozně blízké a nějak je podvědomě vyhledávám, protože jsou to vždycky zajímavé tabáčky.

ale k věci: špagát, plug nebo fláky v podstatě nerozlišuji - fláky natrhám na cca 1 cm dlouhé kousky, rozdrobím, nacpu ... hotovo. špagáty nakrájím na cca 0,5 mm silné plátky, nakrájím křížem krážem (b4 hodněkrát křížem krážem :wink: )... hotovo. plugy: jsou většinou dost tvrdé, takže na takové nějaké úkrojky, zase o síle cca 0,5 mm, nadrobit, nacpat, vychutnat. nějaké výrazné rozdíly při různých způsobech nacpávání jsem zatím ještě nezjistil

18 led. 2008, 15:20

a to je právě to, co mně časem přestalo bavit...
navíc u těch dodělavaných "polotovarů" jsem fajfku vždy dokuřoval s víc než 2-3 sirkami do konce, což se mi jindy moc nestává....
budu asi bit :lol:

18 led. 2008, 15:23

to mack: jseš si jistý, že jsi tohle chtěl napsat právě do tohoto vlákna? nebo jsem něco nepochopil :?:

18 led. 2008, 15:36

basa333 píše:to mack: jseš si jistý, že jsi tohle chtěl napsat právě do tohoto vlákna? nebo jsem něco nepochopil :?:


myslím že Mack říká, že právě kvůli zdlouhavé přípravě (a sirkám) tyto řezy opustil

18 led. 2008, 15:54

aha. no tak potom si dovolím citovat sám sebe :wink: :

basa333 píše:... k nějakýmu tabáku buď máš vztah nebo ne - já ten vztah ke špagátům mám a dávají mi něco, co mi prostě jiné tabáky nedají - je to vzpomínka na historii, pocit, že dříve takhle kouřili všichni a zvládli to, protože jiný tabák prostě nebyl a buď jsem ho sežvýkal nebo vykouřil - zato nemusím špagáty vlhčit ani se o ně jinak starat, je to prostě archaický tabák, který má úplně jiné požadavky než tucty jiných a tak k němu musím přistupovat - s trochou pokory a ne jako k průmyslovému produktu, protože tyhle tabáky jsou prostě pro jinou cílovou skupinu a mají trochu jiné zaměření - nejde je kouřit jen tak, vyžadují pozornost, přípravu a představují skutečný dýmkařský obřad. Dovedou se ale odvděčit opravdu nevšední chutí. Howgh.


totéž bych řekl dnes doslova znovu

18 led. 2008, 17:15

basa333 píše:ale k věci: špagát, plug nebo fláky v podstatě nerozlišuji - fláky natrhám na cca 1 cm dlouhé kousky, rozdrobím, nacpu ... hotovo. špagáty nakrájím na cca 0,5 mm silné plátky, nakrájím křížem krážem (b4 hodněkrát křížem krážem :wink: )... hotovo. plugy: jsou většinou dost tvrdé, takže na takové nějaké úkrojky, zase o síle cca 0,5 mm, nadrobit, nacpat, vychutnat. nějaké výrazné rozdíly při různých způsobech nacpávání jsem zatím ještě nezjistil


robim to rovnako...skusal som aj pokrajat na platky a potom na kocky, ale stal sa z toho nehorlavy tabak..takze cim najtensie platky natrhat, napchat a vychutnavat kvality tabaku :smoke1:

18 led. 2008, 18:23

basa333 píše:aha. no tak potom si dovolím citovat sám sebe :wink: :

basa333 píše:... k nějakýmu tabáku buď máš vztah nebo ne - já ten vztah ke špagátům mám a dávají mi něco, co mi prostě jiné tabáky nedají - je to vzpomínka na historii, pocit, že dříve takhle kouřili všichni a zvládli to, protože jiný tabák prostě nebyl a buď jsem ho sežvýkal nebo vykouřil - zato nemusím špagáty vlhčit ani se o ně jinak starat, je to prostě archaický tabák, který má úplně jiné požadavky než tucty jiných a tak k němu musím přistupovat - s trochou pokory a ne jako k průmyslovému produktu, protože tyhle tabáky jsou prostě pro jinou cílovou skupinu a mají trochu jiné zaměření - nejde je kouřit jen tak, vyžadují pozornost, přípravu a představují skutečný dýmkařský obřad. Dovedou se ale odvděčit opravdu nevšední chutí. Howgh.


totéž bych řekl dnes doslova znovu


Baso333, toto by sa dalo tesat do kamena.

18 led. 2008, 19:30

já budu OT, ale vnukává se mi s dovolením slovní hříčka...

Plugy a lana nepřipravuju, pouze se na ně připravuju...

19 led. 2008, 10:06

a už jsi připravenej? :wink:

19 led. 2008, 13:33

vsjegdá gatów!!!!

:offtopic2:

19 bře. 2008, 08:22

Pekne video na spominanu temu http://www.tecon-gmbh.de/info_pages.php?pages_id=89

19 bře. 2008, 11:06

Zkusil jsem pákovou řezačku na ořez fotografií. Jde to bez problémů.

19 bře. 2008, 12:49

je to všechno hezký, ten Negr XX mně dost chutná, ale mně prostě vždy špatně hoří...kde je chyba? :cry:
Odeslat odpověď