Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Cornell & Diehl.

07 srp. 2016, 09:57

A proc jsi to do Dallasu neobjednal pres e-shop? :roll: UPS to zvladne do dtuheho dne, sice je to pravda drazsi, ale kdyz to chces, tak na to sere bilej tesak. Me takhle zitra pricestuje 8oz

Re: Cornell & Diehl.

07 srp. 2016, 12:24

Jj, tohle je idealni reseni. Ono i v tech cigar shopech maji omezeny vyber a clovek musi byt pripraven na variantu, ze to co chce zrovna mit nebudou. Nejlepsi je opravdu pres eshop objednat, doruci to klidne i treba do hotelu a je to. Jenom to chce pocitat s tim predem a ne to resit den pred odletem, bohuzel. Tak snad priste se zadari lepe.

Re: Cornell & Diehl.

07 srp. 2016, 19:19

Příště budu chytřejší, tentokrát to nedám jak jsem psal zítra odlétá. Každopádně dík za radu, příště udělám objednávku přes eshop s doručením na hotel.

Re: Cornell & Diehl.

07 srp. 2016, 19:47

Hele ja to resil den pred odletem meho paseraka a klaplo to :pray: . Znama byla v kdesi v okoli Seattelu a vzhledem k temer 9 hodinam casoveho posunu jsem to zacal resit hned vecer jak jsem se to dozvedel (naseho casu) a letecky se to pres UPS do druheho dne da = ve ct vecer naseho casu jsem objednal, v patek rano v US byla zasilka na miste :ok:

Re: Cornell & Diehl.

08 říj. 2016, 17:05

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=10&t=3668&p=411635#p411635

Re: Cornell & Diehl.

16 říj. 2016, 19:38

Ahoj,
jsem už nějakej ten měsíc dýmkový začátečník, většinou si vybírám aromatiky a nemohl jsem nepřehlédnout pozitivní hodnocení Autumn evening od C&D . a tedy logický dotaz- je možno dostat se k tabáku aniž bych absolvoval cestu přes louži? Pokud máte nějaký tip, budu rád.
Díky.

Re: Cornell & Diehl.

16 říj. 2016, 20:54

Je to prakticky možné jen ze Švýcarska nebo jak nově objevil Rotten fox , lze nějaké CD koupit i ve Španělsku.

Re: Cornell & Diehl.

16 říj. 2016, 21:13

Ze Svajcu to jde stejne jako ze statu, bud si tam pro to zajedes, nebo ti to musi nekdo dovezt :?

Bohuzel se to jinak neda. Teda pokud nehodlas zkouset stesti pri objednavce z eshopu ze statu, coz muze ale spis nemusi vyjit. Ale s nejvetsi pravdepodobnosti ti to celnici zhaftnou a mas po zizalkach...

A spanelsko je taky dost nejiste, podarilo se mi najit par shopu, kde maji americke tabaky v nabidce ale prekvapive jsou vsechny vyprodane, takze pokud tam nahodou nenarazis na vetsi trafiku kde maji starsi zasoby, je to taky beznadejne.

Re: Cornell & Diehl.

17 říj. 2016, 06:51

Zkus napsat přímo Jordimu, Autumn Evening tam měl a zároveň má na netu napsáno, že je DHL point, tak by ti to třeba vybavil... A jestli má PayPal, tak se vyhneš i poplatku za převod do zahraničí.
Další věc je, kolik vyjde to poštovné...
Osobně se obávám, že pokud se toho neobjedná víc, aby se to rozpočítalo, vyjde to hooodně draho. :think:

Další věc je ale, že kdyby na to poslání Jordí kývnul, můžete se tu domluvit a neobjednat si Condory, St.Bruny a další velmi levné tabáky ve způsobu společné objednávky. :think:

Kontakt na Jordího je v odkaze v odkaze:
viewtopic.php?p=410866#p410866

Případně některý z eshopů, co našel jetam... (byl by link? já našel prd)

Re: Cornell & Diehl.

17 říj. 2016, 14:14

K hromadné objednávce se rád připojím

Re: Cornell & Diehl.

17 říj. 2016, 15:12

Eshopu jsem nasel par a vsude bylo out of stock :cry:

Re: Cornell & Diehl.

17 říj. 2016, 17:53

:ot:
Šlo mi čistě o linky na Španělský eshopy.
Hodilo by se mi to...
Dík.
:ot:

Re: Cornell & Diehl.

17 říj. 2016, 19:05

Taky bych se na ně docela rád podíval - nejde jen o US tabáky :offtopic1:

Re: Cornell & Diehl.

17 říj. 2016, 19:38

:ot:
Jj, přesně tak, ale já se zatím napříč internetem setkal akorát s hláškou ""Spanish law does not allow selling tobacco online, only in stores" proto by mě ty nalezené Španělské eshopy zajímaly a proto jsem předtím mluvil o "přemluvení trafikanta, aby něco poslal"...
Protože možnost nechat si zaslat levné dobré tabáky by byla super... Což ale asi bude i důvod, proč to běžně zaslat nejde. :palm: :roll:
:ot:

Apropo... Jeden z mála španělskejch eshopů, o kterých vím už pár pátků taky nepremává. (dead link)
(viewtopic.php?p=153036#p153036)
Znal jsem myslím ještě jeden, ale jak se jmenoval, to už se mi dávno během jednoho z mnoha resetů a formátování vypařilo... :lol:
:ot:

Re: Cornell & Diehl.

18 říj. 2016, 11:00

Jo tak, nikam jsem to neukladal a byl to docela opich najit. Ale zde minimalne navod jak je vyyhledat. Google translator a vyzkouset ruzne verze dotazu na dymkovy tabak, dymky, pipe cluby (co si vzpominam, tak na Barcelonskem pipe foru jsem nasel spoustu linku na e-shopy), idealne v kombinaci a rozsirene shode, pak ti strejda google nabidne konecne relevantni vysledky. Ale i tak to teda zadna hitparada nejni :?

Kdyz se k tomu probojuju, tak zkusim vytahat z historie browseru, ale casu mam ted pomalu
Odeslat odpověď