Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Tabáky Davidoff

14 kvě. 2008, 16:13

Shodou okolností mám možnost nechat si přivézt pár cenově velmi zajímavých piksliček z duty free shopu u přátel v Arábii. Bohužel tam vedou jedinou značku a tou je Davidoff. Podle recenzí na Tabáky.cz a Tobaccoreviews.com však je výběr velmi omezen v podstatě jen na Royalty a Flake medallions. Máte někdo čerstvé zkušenosti, popř. co byste ještě aktuálně doporučili?

14 kvě. 2008, 17:50

Zkoušel jsem asi dva nebo tři (tuším že něco jako English, Scottish a ještě něco), zanechalo to u mě "tak velký" dojem, že si je v podstatě nepamatuju, snad jen takovou obecnou charakteristiku, že zpracování tabáku a balení velmi pěkné, chuťově žádný velký zázrak - za moc peněz málo muziky...pokud bys je sehnal nějak výrazně levněji než vyjdou u nás, tak proč ne, kouřit se to dá... :smoke3:

14 kvě. 2008, 21:52

měl jsem Royalty a Blue Mixture ani jeden mne nenadchnul

14 kvě. 2008, 22:05

Royalty-směska virginie a orientu. Jestli tam je latakie, tak akorát stopově a v chuti nepostřehnutelná. Jinak se jednalo o jeden z nějlepších tabáků, které jsem kouřil. Sice je cenově jinde, ale ta kvalita tam je. Aromatiky od nich taky nejsou špatné.

16 kvě. 2008, 11:57

ty medajlonky jsem měl, nebyly špatné, mám je v paměti jako docela kvalitní vaper, ale že bych z nich byl nějak mimo, to ne. řekl bych, že třeba greenodd je v podstatě totéž

18 kvě. 2008, 12:41

Mnel jsem S Mixture,F Medallions,Royalty.Je to fajn tabáček,ale na zešílení asi ne.Leda sté ceny. :wink:

Re: Tabáky Davidoff

18 zář. 2008, 20:21

Dnes jsem byl obdarován tabáčkem flake medallions. Ocenil jsem, že tabák obsahuje kombinaci virginie, perique a cavendish - tabák s příměsí perique jsem chtěl už dávno zkusit. Baleníní ve velkých koláčkách velmi kvalitně zpracované už na první pohled. Vůně za syrova příjemná tabáková s pro mě zřetelnou stopou fíků (to ale bude spíš nějaká moje asociace). Chtěl bych se zeptat na Vaše bližší zkušenosti s tímto tabákem, můžete-li mu věnovat pár řádků - žádnou kloudnou recenzi jsem zatím neobjevil.

Re: Tabáky Davidoff

27 zář. 2008, 23:12

Vůči značce Davidoff jsem měl předběžnou nedůvěru, ta se po ochutnání Royalty změnila v nadšení. Perfektní věc... Jestli Petersoní tabáky stojí za tři kila, tak tohle by stálo za čtyři. Latakie cítit je, ale virginie dominuje... a je to virginie prvotřídní. Royalty doporučuji.

Re: Tabáky Davidoff

28 zář. 2008, 16:09

osobne som fajcil Scotich a English mixture - u mna dobre tabaky - Scotih je velmi prijemny a v "komunite" ludi prijemny az exelentny vonou

co sa tyka English - nie zly ale su aj lepsie :)

Re: Tabáky Davidoff

21 říj. 2008, 18:23

Můj oblíbený Davidoff je Medallions Flake .Připomíná mi Dunhill navy rolls.Kupuji ho na přechodu Hatě u Znojma.Stojí tam 260Kč za50g. :D

Re: Tabáky Davidoff

21 říj. 2008, 22:53

ochutnal jsem
Royalty - kdybyste mne zabili, tak ta latakie v tom není
Scottish mixture - velmi mi chutnal
Green mixture - už si ho ani nevybavím, takže asi žádný zážitek

Re: Tabáky Davidoff

20 črc. 2010, 16:53

Dnes jsem jel do trafiky pro čističe... Jak už to bývá tak mi padl do oka davidoff scothish mixutre. Nevím jestli je to normální ale je tam dost kusů flaku a chuťově jsem tam našel něco co mi připomíná BXX. Určitě ještě nemám pořádně prokouřenou hubu ale jednoznačně tam nějaký náznak něčeho podobného je. Máte někdo podobné zkušenosti?

Re: Tabáky Davidoff

20 črc. 2010, 16:55

Jestli ono to nebude Kentucky. Pokud se nepletu, tak to má být dark fired burley :?: Nebo plácám kraviny?

Re: Tabáky Davidoff

22 lis. 2010, 17:35

Jsem si ty medaile koupil. Jednak kvůli docela dobrejm recenzim a druhak protože jsem zatim žádnej Davidoff neměl. Už je nacpanej, uvařim večeři, vezmu čokla a jdu to vybánit. Edit: Sakra je to fakt kvalitní tabák, nastěhoval jsem ho do dřeva po IO a moc jsem si šmákl.

Re: Tabáky Davidoff

12 pro. 2010, 18:47

Od Davidoffa :P mám moc rád "flake medallons" a "red mixture"..
Odeslat odpověď