Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

20 úno. 2010, 19:41

Odpoledne MB golden blend a černé pivo.Chutě se dobře doplňovaly :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

20 úno. 2010, 20:37

Rano v aute Kentucky Nugat (lituji ze jsem tenhle aromatik objevil az ted - je lahodny a vynikajici), pak SG Navy Flake, na prochazce pri tlaceni kocarku pak VA nr.1 a prave jsem se vratil z balkonu kde jsem si dal uzasny Ennerdale. Pohodova sobota - az ma draha polovicka pujde spat premyslim ze bych si dal jeste jednou Kentucky Nugat - jsem ted po nem jak divy, tak doufam, ze se mi neprekouri.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

20 úno. 2010, 20:43

Po hodně dlouhé době jsem stihnul hned tři kotle - po ránu Hall, zkusil jsem to nacpat jak jsem to viděl v těch reklamách na youtube (přímo z krabičky nacpat ukazováčkem) a hořelo to báječně (pouze na dvě zapálení - můj rekord :lol: ), asi jsem si k tomuhle tabáčku konečně našel cestu. Po obědě MB plumcake a teď SG NF. Taky sem ho zkusil nacpat poněkud jinak, nestříhal jsem ho nadrobno, pouze sem ho lehce promnul v ruce a hořelo to náramně :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

20 úno. 2010, 21:07

Ani spát mi nechutná, ani jíst mi nechutná... už tři dni. Bohužel dnešní Mezinárodní den kuřáků dýmek uctím pouze minutou ticha :mryellow:. Všichni kteří můžete, zadýmejte si i za mně.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 02:09

Já si dnes užil famózní C&D Opening night z hápovky a pak b4w z basovky. Báječné, dokonalé, nemám slov :yum:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 10:51

Včera jsem měl dvojitý důvod k radosti. Jednak ten "mezinárodní den" a taky to, že se mi po týdnu odpornýho nachlazení konečně vrátila chuť a čich. Taky jsem to oslavil náležitě... :smoke1:
Po ránu na rozjezd MB Dtw, pak postupně Bull´s Eye(krásně se rozvinul, moc dobrá VA, bohužel to perique furt nikde), IW a nakonec GH BM. Všechno to bylo náramný.
Teď dokuřuju Peterson 3P a říkám si, že je to fakt skvělej tabák. Jen se mu musí dát čas a pochopit ho... :wink:

ad IW.
Když jsem si ho dal před třemi dny(choroba byla ještě v plném proudu), pekelně mě sejmul. Přísahal bych, že je o třídu silnější než UF. Včera bych ho neoznačil za víc jak "středně silný". Tady je jasně vidět, jak ten a ten tabák působí na kuřáka v určitém stavu, když přijdu utahanej z práce spíš bafám takový ty lehčí kousky, naopak ve dnech volna a odpočatej rád zápasím s těma těžšíma kalibrama. Jinak IW mě fakt mile překvapil, naprosto úžasná vůně za studena a mnohovrstevnatá chuť při kouření. Teď ho budu točit ve dvou petersonkách a jsem zvědavej jak ho budu vnímat až se přiblížím ke konci plechovky. Určitě ale v půlce koupím druhou, na pořádnej test jedna piksle nestačí. Přesně tohle mě na tom dýmkaření fakt baví. :ok: :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 11:00

Dneska taky bude, ale až naposled s trochou irský :lol: No a teď jdu nacpat 3P, ne že bych se chtěl opičit, ale na start dne s Petersony je to ideální kousek. Jednoduchá, středně silná Va+By směska s velmi decentím aroma v prvotřídní kvalitě listu. Prostě na nedělní ráno dobrá volba.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 11:02

já měl 3p v hlíně na začátek páteční oslavy (díky, jardo). nemělo to chybu, býval bych to asi mohl kouřit celý večer. fakt vynikající tabáček. jo, a i když byl čerstvý, hořel úplně v pohodě.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 14:18

Ráno bílý Caledonian a kávička,po obědě GH Bobs flake choc.Pochutnal jsem si.Večer bude OG v klubovce :yum:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 14:21

Dávám si velkej kotel IO s velkou sklenicí Sherry :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 14:38

Včera celý deň upratovanie po majstroch od jadra,plná huba cementového prachu,a tak až večer vyšiel čas na Black Mallory.Dnes SRT.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 15:31

:arrow: basa
nj, já držim tabáky hodně vlhký, ale máš pravdu, z tý hlíny naprostá nirvána.

a abych nebyl :ot: , pátek 3P, whiskyelano, čokolano, výbornej večer
v sobotu whiskey a čokošku, dneska FVF, St.Bruno a IF. Navíc dnešní den trápím jen hlínu, :yum:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 15:40

dnes skoricove lano a nejak po vcerajsom alkoholickom opojeni :roll: :palm: mi dalo lano po dlhom case zabrat :twisted: :plaster:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 15:58

No to jsi si k tomu měl něco nalejt, jsem v tomhle začarovaným kruhu už přes tejden a docela to jde :lol: Už vyhlížím z okna kdy rozsvítěj U Božky, manželka je v Práglu a tak by to dnes mělo bejt bez keců :joy: Asi nacpu ke gambáči IFeček :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XVII.

21 úno. 2010, 17:30

Pri poslednej objednávke z Nemecka mi pribalili vzorku (na dva menšie kotlíky) Ashton Celebrated Sovereign,tak som to dal z hliny.Má tam byť Sýrska latakia,Turkish Dubec (nemám tucha,čo to je) a nejaké virdžínie,plus Cavendish.Latakiovo jemné,ale cítiť ju aj v chuti aj vo vôni,celkom dobré.Pre začiatky s latakiou určite v pohode-žiadny SG BF,alebo zrúcanina :naughty: . Pokiaľ by bol dostupnejší,tak by tobolka stála za hriech :think: