Nové tabáky!

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Nové tabáky!

Příspěvekod Nevill » 26 led. 2012, 13:41

Tak není to sice zdaleka nic nového, ale já tyhle tabáky z Anglie nezkoušel, takže pár postřehů:

Germain's Plum Cake Mixture - virginiová směska se švestkovým aroma které mi přišlo výraznější než u jmenovce od MB (a necítím v tom stopy latakie). Velice jemný řez tabáku, hořel dobře, nemočkoval, nekousal. Napoprvé mi velmi chutnal, uvidíme zda ta chuť po častějším kouření nezačne být vlezlá.

Gold Block - jemná virginie, takový neutrál, trochu mi na první dojem připomínala Orlik Golden Sliced...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Nové tabáky!

Příspěvekod Rog » 11 srp. 2012, 19:13

Na etrafike sú 4 nové flejkové tabaky od Stanislawa, pomenované podľa ročných období. Podľa popisu sú dva z nich virdžíniové, jeden VaPer a jeden Va s latakiou. Majú pekné krabičky (na fotke bez parte). Máte niekto o nich nejaké podrobnejšie info? Skúsil ich už dakto, alebo aspoň plánuje?
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Nové tabáky!

Příspěvekod Scott » 11 srp. 2012, 22:33

Tu latakiovou krabičku jsem viděl otevřenou a vypadalo i vonělo to pěkně. Pak ještě snad ten "podzim" a dojmy taky nebyly špatné.
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Nové tabáky!

Příspěvekod Nevill » 12 srp. 2012, 16:27

Rog píše:Na etrafike sú 4 nové flejkové tabaky od Stanislawa, pomenované podľa ročných období. Podľa popisu sú dva z nich virdžíniové, jeden VaPer a jeden Va s latakiou. Majú pekné krabičky (na fotke bez parte). Máte niekto o nich nejaké podrobnejšie info? Skúsil ich už dakto, alebo aspoň plánuje?


Jo, mám jaro a zimu - zimu zatím otvírat nebudu, nějakou latakii ještě mám otevřenou. Jaro si dám prvně dnes večer a vezmu ho zítra na sraz... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


cron