Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Requiem za Balkán

14 zář. 2012, 20:49

Však už jsme se o tom pořadí při ochutnávce bavili :wink: :lol:

Re: Requiem za Balkán

18 zář. 2012, 00:14

Balkán jsem nikdy neměl, začal jsem s dýmkami pozdě nebo co. Ale ten všeobecný brekot starých pardálů pozoruji spíš s úsměvem. Protože slzy zoufalství podporují známou pravdu, že člověk nejvíc prahne po tom, co mít nemůže. Až (zase) přestanou vyrábět nebo dovážet třeba Nightcap, bude se situace opakovat v bledě modrém. Každopádně končím s tímhle kacířstvím :twisted: a chci ten tabák taky někdy zkusit!

Re: Requiem za Balkán

18 zář. 2012, 05:00

Tak opatrně,kdo jednou zkusí,už nechce jinak....

Re: Requiem za Balkán

18 zář. 2012, 06:10

martinpecina píše:Protože slzy zoufalství podporují známou pravdu, že člověk nejvíc prahne po tom, co mít nemůže. Až (zase) přestanou vyrábět nebo dovážet třeba Nightcap, bude se situace opakovat v bledě modrém.

... až přestanou vyrábět třeba Cherry Choice, tak tu nepadne ani slovo smutku ... :wink:

Re: Requiem za Balkán

18 zář. 2012, 10:45

Tak to nepochybně. :)

Re: Requiem za Balkán

18 zář. 2012, 11:19

Dejmal píše:Tak opatrně,kdo jednou zkusí,už nechce jinak....


já ho zkusil a nemůžu říct, že by to byl nějaký revoluční zážitek (tedy pro mě). spousta latakiových tabáků mi chutná víc a sobranie mi může být klidně ukradená. třeba early morning nebo sg navy jsou imho daleko zajímavější tabáky. ale proti chuti žádný dišputát.

Re: Requiem za Balkán

18 zář. 2012, 12:51

Každému co jeho jest. Amen

Re: Requiem za Balkán

04 led. 2013, 13:23

Na tejto stránke http://www.apassionforpipes.com/vintages-project/ sa dá stiahnuť publikácia A HISTORY OF SOBRANIE AND ITS PIPE TOBACCO BLENDS

Re: Requiem za Balkán

04 led. 2013, 15:13

Díky za tip. :ok:

Re: Requiem za Balkán

05 led. 2013, 11:48

martinpecina píše: Až (zase) přestanou vyrábět nebo dovážet třeba Nightcap,!

Myslím, že až přestane
SCANDINAVIAN TOBACCO GROUP vyrábět tabáky tak to už tu budeme mít všeobecný zákaz kouření :think:

Re: Requiem za Balkán

07 led. 2013, 15:30

Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale kopii Balkan Sobranie prý vyrábí firma J. F. Germain & Son. Pár řádek napsal na svém blogu Neill Archer Roan tu: http://www.apassionforpipes.com/neills- ... xture.html a tabák je i v databázi na tobaccoreviews.com tu: http://www.tobaccoreviews.com/blend_det ... B&TID=5204

U nás nebude k dostání, ale pro nějakého zdatného cestovatele je to výzva. :puffy:

martinpecina píše:Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale kopii Balkan Sobranie prý vyrábí firma J. F. Germain & Son.

Tak jo, zaregistrovali jste to, našel jsem zde ve vlákně nějakou zmínku, pardon. :smile:

Re: Requiem za Balkán

17 bře. 2015, 07:58

Neviete, či sa nejaké zvyšky tohto tabaku dajú niekde v Prahe kúpiť? :lol: :plaster:

Re: Requiem za Balkán

17 bře. 2015, 08:20

Nevím jestli koupit, ale vím o kšeftě, kde jsou ochotni tenhle tabák vykoupit, či vyvážit jiným skvostem :lol: , např Holger Danske Vanilla and orange

Re: Requiem za Balkán

17 bře. 2015, 11:38

Hajzle!

Re: Requiem za Balkán

17 bře. 2015, 11:43

rog samozřejmě myslel třeba trafiky v obchodních centrech atd. :D
Odeslat odpověď