Tabáky Dunhill

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Jana » 06 led. 2005, 14:35

Simon píše:
Jana píše:Jo a jako správnej negativista dodávám, že jsem pod stromečkem našla i magnetek s nápisem "Který části NE nerozumíš?"


tomu nerozumim :oops:


Já tomu taky nerozumím, ale dárcem byl můj exex a tomu jsem nerozumněla nikdy :roll:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 14:35

imagoo píše:
bromden píše:
imagoo píše:Mě by se líbilo, kdyby ve zprávách a třeba i CNN byla v hlavním vysílacím čase reportáž o davu protestujících česko-slovenských dýmkařů někde na náměstí nebo blokujících trafiky a podepisujících petici proti ukončení dovozu dunhillů, erinů apod. Já bych do toho šel a ne jenom z recese.


Já bych do toho šel hlavně z recese, byl by to dobrej fór... jako zemědělci házející shnilý brambory před MinZem... jedna část s transparentem před Mostexem vrhající poloprázdné planty, druhá bojkotující trafiky (tam bych asi být nechtěl, hrozila by přesdržka od cigaretářů :twisted: )


Ale možná by i ta přesdržka stála za to - aspoň by to vzalo pořádný mediální grády. Těch pitomečků s holejma hlavama by si taky nikdo moc nevšímal, kdyby se občas nepoštěrchali z pitomečkama s barevným kohoutem na hlavě, no ne?


To by tyhle demonstrace začala financovat právě ta liga proti rakovině... "jen ať se vymlátěj navzájem výhulové..."
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 06 led. 2005, 14:44

bromden píše:To by tyhle demonstrace začala financovat právě ta liga proti rakovině... "jen ať se vymlátěj navzájem výhulové..."


Já nevím, co je tam za lidi, možná taky ne. Přede mnou se jednou křižoval lidoveckej poslanec Janeček, že kouřím a když jsem s ním o tom chtěla dát řeč, vykřiknul: Odstup Satane :!: :twisted: A křižoval se, asi abych ho nenakazila tím svým ošklivým zvykem :wink: Jo a jsem na to poměrně hrdá, že se takovýdle přede mnou křižujou.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Simon » 06 led. 2005, 14:45

Jana píše:
bromden píše:To by tyhle demonstrace začala financovat právě ta liga proti rakovině... "jen ať se vymlátěj navzájem výhulové..."


Já nevím, co je tam za lidi, možná taky ne. Přede mnou se jednou křižoval lidoveckej poslanec Janeček, že kouřím a když jsem s ním o tom chtěla dát řeč, vykřiknul: Odstup Satane :!: :twisted: A křižoval se, asi abych ho nenakazila tím svým ošklivým zvykem :wink: Jo a jsem na to poměrně hrdá, že se takovýdle přede mnou křižujou.

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Michal Hubacz » 06 led. 2005, 15:55

Trochu jsem doladoval informaci ohledne Dunhillu. Nas vyber tabaku, ktere jsme chteli dovzet v limitu dri druhu byl nasledujici: MM965, EMP a NightCap. Pres veskere usili a dokazovani ze NightCap patri mezi dobre prodavane tabaky nam vymenili NightCap za Standard Mixture. Takze mohu s klidem prohlasit ze jsme pro NightCap udelali co bylo mozne.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod dix » 06 led. 2005, 16:12

kto urcil limit ze tri druhy :?: a akeho dovodu. :?:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Michal Hubacz » 06 led. 2005, 16:14

dix píše:kto urcil limit ze tri druhy :?: a akeho dovodu. :?:


Limit určil dodavatel. Důvod je nejasný, jako je nejasný důvod proč vyměnil NightCap za Standard Mixture.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod meduard » 06 led. 2005, 16:16

bromden píše:Elizabethan, London, Royal Yacht

Teď jsem zkoušel EMP a musím říct že jsem nadšen, u mne možná předstihne časem i London. Lehká pohodička.
Jo a standard taky nemusim.
DLNR tam neřadím, protože Escudo... cha.

žial escudo nesiaha dlnr ani po závit krabičky, ale hovorím za seba...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 06 led. 2005, 16:16

Je mozne ze nestacia zasobovat ostatne trhy a preto uprednostnuju vacsie...lebo dunhill urcite nikde neni lezakem.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod meduard » 06 led. 2005, 16:17

Michal Hubacz píše:Trochu jsem doladoval informaci ohledne Dunhillu. Nas vyber tabaku, ktere jsme chteli dovzet v limitu dri druhu byl nasledujici: MM965, EMP a NightCap. Pres veskere usili a dokazovani ze NightCap patri mezi dobre prodavane tabaky nam vymenili NightCap za Standard Mixture. Takze mohu s klidem prohlasit ze jsme pro NightCap udelali co bylo mozne.

navrhujem protestne prestať FAJčIť DUNHILLY AKO TAKé, ZMRDI SNOBSKí ANGLICKí :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 06 led. 2005, 16:31

meduard píše:
Michal Hubacz píše:Trochu jsem doladoval informaci ohledne Dunhillu. Nas vyber tabaku, ktere jsme chteli dovzet v limitu dri druhu byl nasledujici: MM965, EMP a NightCap. Pres veskere usili a dokazovani ze NightCap patri mezi dobre prodavane tabaky nam vymenili NightCap za Standard Mixture. Takze mohu s klidem prohlasit ze jsme pro NightCap udelali co bylo mozne.

navrhujem protestne prestať FAJčIť DUNHILLY AKO TAKé, ZMRDI SNOBSKí ANGLICKí :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


myslim, ze by si toho co se tyce nas vubec nevsimli :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 06 led. 2005, 17:02

bromden píše:Myšleno v oblíbenosti a tudíž i frekvenci kouření :lol:


Frekvence koureni - tak to jo, ja osobne ho kourim myslim take casteji nez London. EMP se da kourit kdykoli, na London musi byt chut - cimz nemyslim, ze bych ho kouril o tolik mene, ale kdybych si ho zapalil v nevhodnou chvili tolik bych si ho neuzil. To u EMP nehrozi, chutna mi vzdy. Ktery je lepsi bych vsak srovnat nedokazal, kazdy je uplne jiny a stejne skvely.

Btw prave si EMP vychutnavam . . . . :puffy:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 06 led. 2005, 18:01

Simon píše:
Jana píše:Jo a jako správnej negativista dodávám, že jsem pod stromečkem našla i magnetek s nápisem "Který části NE nerozumíš?"


tomu nerozumim :oops:


Který části? :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod POGO » 06 led. 2005, 19:58

Jana píše:
bromden píše:To by tyhle demonstrace začala financovat právě ta liga proti rakovině... "jen ať se vymlátěj navzájem výhulové..."


Já nevím, co je tam za lidi, možná taky ne. Přede mnou se jednou křižoval lidoveckej poslanec Janeček, že kouřím a když jsem s ním o tom chtěla dát řeč, vykřiknul: Odstup Satane :!: :twisted: A křižoval se, asi abych ho nenakazila tím svým ošklivým zvykem :wink: Jo a jsem na to poměrně hrdá, že se takovýdle přede mnou křižujou.


To víš.Nesplňovala jsi lidoveckou představu vzorné manželky.U nás na malé vsi to znamená že o svátcích chodíš jenom do kostela,staráš se pouze o domácnost,rodíš a vychováváš kupu dětí tak jak si manžel představuje :wink:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Twineryy » 07 led. 2005, 08:38

meduard píše:navrhujem protestne prestať FAJčIť DUNHILLY AKO TAKé, ZMRDI SNOBSKí ANGLICKí :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Tak v tomhle jsem průkopník :lol: . Protestně je nekouřim už hodně dlouho :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků