Tabáky Dunhill

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: MICHALOVI

Příspěvekod Michal Hubacz » 05 led. 2005, 23:16

piter píše:
Simon píše:kdyz 3, pokud pominu ze neni uplne nutny aby to byly latakie(ale verim ze dlnr nebo elizabetha nemel ani ctvrtinu prodeje nejmin prodavany dunhill latakie), tak by bylo rozumny zvolit jeden slabej, jeden stredni a jeden vyraznejsi latakiovej tabak a ne slabej a 2 stredni .... nehlede na to, ze standard je z dunhillovych latakii podle me nejhorsi :)


to co pises dava smysl, bylo by to idealni (viz. moje trojka napr.)

jinak standart rovnez povazuji za nejhorsi, kdyby zustal jediny asi bych si ho snad ani nekupoval . . . . btw nechapu proc tedy zrovna ten nemohl byt nahrazen treba Londonem, existuje snad nekdo, kdo by ho mel radsi nez London? :)


Mrkni na tabaky.cz........Jeden pozitivne naladeny tam visi......
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: MICHALOVI

Příspěvekod piter » 05 led. 2005, 23:23

Michal Hubacz píše:
piter píše:
Simon píše:kdyz 3, pokud pominu ze neni uplne nutny aby to byly latakie(ale verim ze dlnr nebo elizabetha nemel ani ctvrtinu prodeje nejmin prodavany dunhill latakie), tak by bylo rozumny zvolit jeden slabej, jeden stredni a jeden vyraznejsi latakiovej tabak a ne slabej a 2 stredni .... nehlede na to, ze standard je z dunhillovych latakii podle me nejhorsi :)


to co pises dava smysl, bylo by to idealni (viz. moje trojka napr.)

jinak standart rovnez povazuji za nejhorsi, kdyby zustal jediny asi bych si ho snad ani nekupoval . . . . btw nechapu proc tedy zrovna ten nemohl byt nahrazen treba Londonem, existuje snad nekdo, kdo by ho mel radsi nez London? :)


Mrkni na tabaky.cz........Jeden pozitivne naladeny tam visi......


jj, ja vim . . . proto sem nenapsal "existuje snad nekdo, kdo by ho mel rad?" ale misto toho" . . . radsi nez London?" Myslim, ze jen opravdova mensina (pokud vubec) by Londona dala niz nez Standart
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Sezam » 06 led. 2005, 08:55

Musim se pripojit... kdyby se misto Standardu dovazel London, bylo by o 50 procent nespokojenejch dymkaru mene :wink:
Je-li moznost sepsani petice a nasledne intervence u dodavatele Dunhillu, jdu do toho :twisted:
Uživatelský avatar
Sezam
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: 17 zář. 2004, 10:24
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod dix » 06 led. 2005, 09:52

pre tych co chcu zazivat nove zazitky objavovania kvalitnych tabakov a fajcit svoje oblubene tabaky sa musia zabezpecit sami/neni to az taky problem./ Prosikanim sa nikam nedostaneme.Druha moznost je fajcit to co dostanu pod nos... :mrgreen:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Sezam » 06 led. 2005, 09:59

dix píše:pre tych co chcu zazivat nove zazitky objavovania kvalitnych tabakov a fajcit svoje oblubene tabaky sa musia zabezpecit sami/neni to az taky problem./ Prosikanim sa nikam nedostaneme.Druha moznost je fajcit to co dostanu pod nos... :mrgreen:


Vim, ze v budoucnu budem zrejme nuceni nakupovat pouze pres net, ale proc bych nebojoval za prece jen ponekud poetictejsi moznost kochani se v poctivem kamennem dymkarstvi... s moznosti vyberu sveho oblibence :puffy:
Uživatelský avatar
Sezam
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: 17 zář. 2004, 10:24
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 11:25

Elizabethan, London, Royal Yacht

Teď jsem zkoušel EMP a musím říct že jsem nadšen, u mne možná předstihne časem i London. Lehká pohodička.
Jo a standard taky nemusim.
DLNR tam neřadím, protože Escudo... cha.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 06 led. 2005, 12:41

Sezam píše:
dix píše:pre tych co chcu zazivat nove zazitky objavovania kvalitnych tabakov a fajcit svoje oblubene tabaky sa musia zabezpecit sami/neni to az taky problem./ Prosikanim sa nikam nedostaneme.Druha moznost je fajcit to co dostanu pod nos... :mrgreen:


Vim, ze v budoucnu budem zrejme nuceni nakupovat pouze pres net, ale proc bych nebojoval za prece jen ponekud poetictejsi moznost kochani se v poctivem kamennem dymkarstvi... s moznosti vyberu sveho oblibence :puffy:


vidim to naprosto stejne
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod imagoo » 06 led. 2005, 12:54

Mě by se líbilo, kdyby ve zprávách a třeba i CNN byla v hlavním vysílacím čase reportáž o davu protestujících česko-slovenských dýmkařů někde na náměstí nebo blokujících trafiky a podepisujících petici proti ukončení dovozu dunhillů, erinů apod. Já bych do toho šel a ne jenom z recese.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod piter » 06 led. 2005, 13:40

bromden píše:Teď jsem zkoušel EMP a musím říct že jsem nadšen, u mne možná předstihne časem i London. Lehká pohodička.


EMP je skvely, to je bez debat :) jinak s Londonem bych ho vedle sebe nedaval, jedna se o dost odlisne tabaky, kazdy vhodny pro jinou prilezitost - avsak stejne vyborne! :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 13:46

piter píše:
bromden píše:Teď jsem zkoušel EMP a musím říct že jsem nadšen, u mne možná předstihne časem i London. Lehká pohodička.


EMP je skvely, to je bez debat :) jinak s Londonem bych ho vedle sebe nedaval, jedna se o dost odlisne tabaky, kazdy vhodny pro jinou prilezitost - avsak stejne vyborne! :D


Myšleno v oblíbenosti a tudíž i frekvenci kouření :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bromden » 06 led. 2005, 13:49

imagoo píše:Mě by se líbilo, kdyby ve zprávách a třeba i CNN byla v hlavním vysílacím čase reportáž o davu protestujících česko-slovenských dýmkařů někde na náměstí nebo blokujících trafiky a podepisujících petici proti ukončení dovozu dunhillů, erinů apod. Já bych do toho šel a ne jenom z recese.


Já bych do toho šel hlavně z recese, byl by to dobrej fór... jako zemědělci házející shnilý brambory před MinZem... jedna část s transparentem před Mostexem vrhající poloprázdné planty, druhá bojkotující trafiky (tam bych asi být nechtěl, hrozila by přesdržka od cigaretářů :twisted: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod imagoo » 06 led. 2005, 14:05

bromden píše:
imagoo píše:Mě by se líbilo, kdyby ve zprávách a třeba i CNN byla v hlavním vysílacím čase reportáž o davu protestujících česko-slovenských dýmkařů někde na náměstí nebo blokujících trafiky a podepisujících petici proti ukončení dovozu dunhillů, erinů apod. Já bych do toho šel a ne jenom z recese.


Já bych do toho šel hlavně z recese, byl by to dobrej fór... jako zemědělci házející shnilý brambory před MinZem... jedna část s transparentem před Mostexem vrhající poloprázdné planty, druhá bojkotující trafiky (tam bych asi být nechtěl, hrozila by přesdržka od cigaretářů :twisted: )


Ale možná by i ta přesdržka stála za to - aspoň by to vzalo pořádný mediální grády. Těch pitomečků s holejma hlavama by si taky nikdo moc nevšímal, kdyby se občas nepoštěrchali z pitomečkama s barevným kohoutem na hlavě, no ne?
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 06 led. 2005, 14:29

imagoo píše:
bromden píše:
imagoo píše:Mě by se líbilo, kdyby ve zprávách a třeba i CNN byla v hlavním vysílacím čase reportáž o davu protestujících česko-slovenských dýmkařů někde na náměstí nebo blokujících trafiky a podepisujících petici proti ukončení dovozu dunhillů, erinů apod. Já bych do toho šel a ne jenom z recese.


Já bych do toho šel hlavně z recese, byl by to dobrej fór... jako zemědělci házející shnilý brambory před MinZem... jedna část s transparentem před Mostexem vrhající poloprázdné planty, druhá bojkotující trafiky (tam bych asi být nechtěl, hrozila by přesdržka od cigaretářů :twisted: )


Ale možná by i ta přesdržka stála za to - aspoň by to vzalo pořádný mediální grády. Těch pitomečků s holejma hlavama by si taky nikdo moc nevšímal, kdyby se občas nepoštěrchali z pitomečkama s barevným kohoutem na hlavě, no ne?


on si jich nekdo vsima? :)
... dneska uz zivi jejich medialni popularitu akorat to jejich hajlovani, na kterym je nejvtipnejsi to, ze kdybych to jejich idol adolfek vyhral, tak tady nikdo z nich kvuli rasove necistote nebehal :lol:
pripomina to obecnou skolu a lakatose "slovan sem a slovan budu" :lol:
Naposledy upravil Simon dne 06 led. 2005, 14:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Jana » 06 led. 2005, 14:29

imagoo píše:Mě by se líbilo, kdyby ve zprávách a třeba i CNN byla v hlavním vysílacím čase reportáž o davu protestujících česko-slovenských dýmkařů ...


Zní to skvěle ale já hned vidím ty novinářský komentáře a prostřihy v rámci kterejch matky od početnejch rodin se slzou v oku vypráví, jak jim tatík všechny prachy prohulí a vymění za ty dřevěný "nesmysly" a do toho liga proti kouření vysvětluje, jaký jsme existence prohnilý chorobama a kde čím! Tabák mám skvělou vlastnost - i vlastní rodina to bere leckdy na hraně legitimity a co se osvěty týče, kdo se do toho pustí, ten má hned "krev" na rukou. Cigára jsou aspoň všude, na to si lidi zvykli a i tak cigaretáři nelezou moc na oči.

Jo a jako správnej negativista dodávám, že jsem pod stromečkem našla i magnetek s nápisem "Který části NE nerozumíš?"
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Simon » 06 led. 2005, 14:31

Jana píše:Jo a jako správnej negativista dodávám, že jsem pod stromečkem našla i magnetek s nápisem "Který části NE nerozumíš?"


tomu nerozumim :oops:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků