Tabák do knajpy

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Bob76 » 19 kvě. 2012, 20:09

My co doma nemůžeme kouřit,jsme rádi,že sem tam vypadnem na jedno. /pivko a dýmečku/.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Dym » 23 kvě. 2012, 19:32

V krčme som si zapálil Petersonov SH, IO, IF. Neutrálne myslím nemôžu urážať. Latakie radšej vynechávam, ale na terase vonku v pohode. U nás som neni až taká rarita. Sem tam nejaký fajnšmeker, niekedy s núdze fajčiaci niečo lacné. Neni toho sice veľa, ale aj málo poteší. Pravda je, že minule dvaja páni okolo 35 fajčili značne aromatické tabáčiky a krčma bola citiť aj na záchodoch, ale všetci v kľude. Skôr si človeka obzerajú poniektorí..čo..to?
Uživatelský avatar
Dym
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 50
Registrován: 10 zář. 2011, 17:04

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Nevill » 31 kvě. 2012, 14:07

U nás v hospodě kouřím v podstatě cokoliv kromě latakie, ta se bohužel nesetkala s nejlepším přijetím. Takže tam nejčastěji kouřím Hala a Royal Yacht, občas si vezmu i něco voňavého abych jim udělal trochu radost, třeba teď toho výročního Petersona... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod nelimbei » 31 kvě. 2012, 20:18

Několikrát se mi stalo, že se mne v hospodě ale i v kavárně zeptaly (jen ženy!) co to kouřím, že to krásně voní
jako frantíšek. Nevím co tím sledovaly ale myslím, že v tom nebyl žádnej podtext. Stalo se mi to u Balkan flake a u zříceniny od SG. Jinak v hospodě preferuji lana a Va/Bu plugy nebo DF flaky k tomu Guines nebo Murfis red, funguje ovšem i Granát. No a když není ani to, tak funguje všechno :smoke5:
nelimbei
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 467
Věk: 61
Registrován: 25 led. 2011, 23:31
Bydliště: Praha

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Houly » 22 kvě. 2014, 13:39

V naší hospodě, kam chodím, přijali pozitivně všechny tabáky, které jsem tam měl. Třeba Rattrays OG vůbec necítili. UF, IF jim v porovnání s cigaretami voní. A na latakie - třeba OD reagují také pozitivně. Aromatiky nekouřím - takže reakci na ně jsem nezaznamenal žádnou. Jinak k pivu mi zatím nejvíce chutnají UF a IF :puffy:
Uživatelský avatar
Houly
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 228
Věk: 45
Registrován: 21 led. 2014, 20:28
Bydliště: Hulice (BN)

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod pesmera » 23 kvě. 2014, 22:25

U nás máme hospody dvě a v každý, když si zapálím latakii, křičej na servírku, že jí hoří koš. Spokojeně dýmám a řehním se. :smile:
pesmera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 80
Věk: 66
Registrován: 24 kvě. 2012, 07:03
Bydliště: Praha a Voznice za Mníškem pod Brdy

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod bišon » 24 kvě. 2014, 17:51

Kouřím většinou latakii a nikomu to nevadí.Občas,abych jim udělal radost,vezmu SH od Peterson a ten voní.
bišon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 124
Věk: 59
Registrován: 13 led. 2013, 06:35
Bydliště: Korytná

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Alter Egon » 26 kvě. 2014, 08:40

Skoro bych řek, že nekuřácká cast společnosti hodnotí latakii celkem pozitivně nebo alespoň zajímavě. Takže do hospody s latakií! :ok:
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Houly » 26 kvě. 2014, 12:30

V pátek jsem se posadil do hospody a kecal s kámošema. Vypil jsem pivo, druhé a stále bez fajfky. Od vedlejšího stolu na mě za chvíli zavolal jeden štamgast a ptal se, kde mám dneska fajfku, že se těšil, až to tam zase provoním :-). Samozřejmě jsem mu nemohl pokazit radost a zapálil IF :smoke5:
Uživatelský avatar
Houly
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 228
Věk: 45
Registrován: 21 led. 2014, 20:28
Bydliště: Hulice (BN)

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod lako » 07 čer. 2014, 10:57

Ja do hospody beru vse na co mam zrovna chut.Treba za latakii mne jeste nikdo nenadaval,ale za placaty gate jo.Prej,ze to tam smrdi jak v parfumerii a ne jako v hospode a at si radsi zapalim to uzeny :mryellow: :smoke5: :smoke5: :smoke5:
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod naklon » 07 čer. 2014, 19:05

Já jsem včera slavil velkej úspěch s grousemoorem :puffy:
Uživatelský avatar
naklon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 183
Věk: 36
Registrován: 02 zář. 2013, 14:33
Bydliště: Brno

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod smoke on the water » 02 črc. 2014, 02:53

Nojo, vy co chodite jen do jedny hospy to mate vybojovany, ale ja jsem kazdej den v jiny:D Vse k typum tabaku uz bylo asi receno, ale jeste jde o to jak se to kouri. Kourim velmi pomalu, 3 gramy v prumeru 2,5 hodiny cistyho casu, takze se tabak pomalu promenuje ve vzduch:D Nepamatuju nejakou vytku, ci chvalu.
No ale kdyz se vozeru, kourim omylem jeste v tramvaji:D
smoke on the water
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc. 2014, 15:56

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod Bedřich 2 » 02 črc. 2014, 20:09

lako píše:Ja do hospody beru vse na co mam zrovna chut.Treba za latakii mne jeste nikdo nenadaval,ale za placaty gate jo.Prej,ze to tam smrdi jak v parfumerii a ne jako v hospode a at si radsi zapalim to uzeny :mryellow: :smoke5: :smoke5: :smoke5:

Není nad to si vychovat sousedy. Jestli to ale není tím, že na hospodskej věšák vždycky pověsíš brokovnici. :D
Bedřich 2
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 198
Věk: 77
Registrován: 14 zář. 2013, 20:39

Re: Tabák do knajpy

Příspěvekod beda » 02 črc. 2014, 20:27

lako píše:Ja do hospody beru vse na co mam zrovna chut.Treba za latakii mne jeste nikdo nenadaval,ale za placaty gate jo.Prej,ze to tam smrdi jak v parfumerii a ne jako v hospode a at si radsi zapalim to uzeny :mryellow: :smoke5: :smoke5: :smoke5:

Máme takovou hospodskou, jakejkoliv aromatik nesnese a ani doutníky, ale na uzený ani slovo a to tam většinou kouřim cestou domu z práce Samův Scotch Cut a to je smraďoch jak se patří, uzenej friťák :mryellow: Ale jak píše s.o.t.w. chce to hlavně pomalu.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků