Blenderský kútik *

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Blenderský kútik *

Příspěvekod Scalex » 30 led. 2015, 09:15

:offtopic1:

Už jsem to kdysi psal v souvislosti s mnoha jinými vlákny a o tomhle to platí taky - myslím, že by nebylo od věci některá vlákna přejmenovat tak, aby jejich název jednoznačně odpovídal tomu, co se v daném vlákně má řešit. Třeba "Blenderský kútik" mi z jazykového hlediska sedí spíš na kecací vlákno blenderů než na vlákno, ve kterém mají být čistě recepty. Kdyby se vlákno jmenovalo třeba "Recepty blenderů z dymka.net" nebo "Recepty na míchání tabáků", přišlo by mi to lepší. Neříkám, že hezčí. Ale praktičtější.

A tohle platí obecně - nedávno jsem projížděl názvy všech vláken tady ve fóru a některé jsou opravdu totálně ujeté a možná je to i trochu na škodu. Jasně, my, staří psi, co tu jsme mnoho let, už to vnímáme jako místní folklór a víme, že do "mám dceru" se můžeme jít pochlubit i synem... a podobně. Ale nováčci se v tom asi budou dost ztrácet. Já vím, jak náročné pro mě bylo pobrat celou strukturu dymka.net v tom roce 2007, kdy jsem sem přišel. A od té doby tu vznikla obrovská spousta nových vláken, takže nováčci to mají dnes ještě náročnější, když po nich chceme, aby nejdřív četli a pak se ptali. 8^)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahab a 28 návštevníků