Vlastní tabák II

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Mard » 02 zář. 2016, 13:34

Obávám se, že pokud ti vysemení to, co je na fotce, tak nejspíš budeš mít příští rok tabáku až až :-) Ani nedokážu odhadnout, kolik desítek tisíc semen z těch květů může být. Mě takhle krásně do červena kvete viržínie. A zrovna dneska jsem vypreparoval z tobolek pár tisíc semínek Orinoco a došušuji je. Letošek byl zkušební a příští rok bych to rád pojal ve větším měřítku. Zatím mám problém s tím, že mi otec celkem stíhá odkuřovat vše, co doschne hezky do hněda :-) Na experimenty mi tak moc pěkně usušených tabákových listů nezbývá a tak začínám experimentovat i s listy s občasnými zelenými fleky. Zdá se, že po navhčení vodní párou se ty fleky za pár dní ve vyhřívaném "fermentátoru" ztratí.
Uživatelský avatar
Mard
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 63
Registrován: 25 srp. 2016, 13:40

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Mard » 07 zář. 2016, 08:05

Tak po pár dnech experimentování se špatně uschlým viržinským tabákem (vyšší obsah škrobu), který skončil s výraznými zelenými fleky, mohu prohlásit že se mi zatím všechny listy podařilo dojet do hněda po navlhčení vodní párou a uložení bez přístupu kyslíku (zip PVC sáček). Ty nejhorší potřebovaly 5 dní, u lépe uschlých listů byl rovnoměrně hnědý výsledek dosažen po 3 dnech. Pokud se někdo diví, že listy zvlhčuji komplikovaně párou a ne postřikovačem, tak je tomu proto, že postřikovačem lze snadno listy převlhčit až vznikne plíseň, ale při vlhčení párou se mi plíseň zatím vyhýbá.
Další experiment který chci učinit je veden snahou o takovou preparaci tabáku, která by jej udržela déle vlhký. Použiji propylenglykol v lékařské čistotě a tabák postříkám roztokem propylenglykolu s vodou a po řádném promísení jej dám toustovat. Vadí mi, že loose cut rychle vysychá. U flaku to není tak znát, přeci jen se v té hmotě udrží vlhkost déle.
Vyzkoušel někdo dát tabáku nádech latakie? Existuje nějaké aroma či ověřený postup? Moc se mi nechce experimentovat s bukovými štěpkami. Ale pro namíchání nějaké slušné směsi by se malé množství latakie hodilo pro ochucení.
Uživatelský avatar
Mard
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 63
Registrován: 25 srp. 2016, 13:40

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod PoKlaT » 07 zář. 2016, 10:50

Mard píše:Použiji propylenglykol v lékařské čistotě a tabák postříkám roztokem propylenglykolu s vodou.
Vyzkoušel někdo dát tabáku nádech latakie? Existuje nějaké aroma či ověřený postup?

Nebyl by vhodnější Glycerin ? je přírodě bližší a také zvlhčuje.
Někteří producenti lahodných "Syrských latakií" s úspěchem používají Kreosot :wink: :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Mard » 08 zář. 2016, 10:47

No problém je v tom, že flašku propylenglykolu mám ale glycerín se u mne zatím nevyskytuje. :-(

Zatím jsem objednal dvě aromata Latakia do liquidů, uvidím nakolik je možné realitu ošidit. Kreosot se sice používal proti kašli, ale já bych s ním byl opatrný :-) Sice je pravda že tabák sám nekouřím, ale ani otce nechci zatím otrávit :wink:
Uživatelský avatar
Mard
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 63
Registrován: 25 srp. 2016, 13:40

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Rigolleto » 09 zář. 2016, 20:02

Suším nějaké virginie a havany a velmi rád bych se pokusil je fermentovat. Načetl jsem si pár postupů a podle jednoho z nich jsem si zkusil nějaké první nepoužitelné listy fermentovat, s výsledkem jsem moc spokojený nebyl. Největší problém jsem měl s udržováním teploty. Mohl by se se mnou někdo podělit o nějaký "snadný" postup ?
Rigolleto
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 23
Věk: 31
Registrován: 26 zář. 2015, 22:33
Bydliště: Praha

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Wimshurst » 14 zář. 2016, 21:39

Zdravim po case.
Letosni rok, je divny, ale neco vyrostlo.
Prevazne virginie, ale havana je mala, chybi tropy.
Mam nejake exoticke druhy tabaku, ktere maji divnou chut, ale po par sluknutich, citim, jako by mi nekdo ustrelil motor a utrhlo se kridlo a padam k zemi.
Tabakova semena je obchod, ktery nezavadi. Opravdu existuji druhy tabaku, kde sou i jine alkaloidy, jako je nikotin.
Myslim, ze nejmene dva druhy tabaku, je mozno maceraci v propylenglykolu, nebo glycerinu, stvorit liqid, ktery ma pouzitelny obsah nikotinu, pro vaping.
Vakuovane sklenice opravdu uchovavaji tabak navlhceny.
.........................
to- Rigoletto

Na fermentaci, je dobre pouzit nejaky hotovy sterilisator, nebo upravenou elektrickou troubu z termostatem. To je ale jen ve velkem a je to energeticky nevyhodne.
Avsak nejlepe je udelat si malou fermentacni izotermu z eletrickym ohrevem, staci i na vykonny USB adapter a nekolik vyhrevnych vykonnych odporu a vzit si to do prace, jinak se clovek nedoplati elektriky.
Idelani je pouzit nejakou hotovou krabicku, do ktere je mozno vlozit uzavrene sklenice.
Tuto pak obalit hrubou vrstvou polystyrenu. Vytopne odpory pro napajeni treba z notebookoveho zdroje kolem 12 az 19V je dobre pouzit pouzdrene, kuprikladu takoveto..
http://www.gme.cz/vykonove-rezistory-specialni-pouzdro
Na dno krabicky se da hrubsi hlinikovy plech, na ktery se resistory nasroubuji. Je lepsi rozdelit vykon na nekolik v serii.
Pripadne pouzit alespon dva odpory v hlinikovem pouzdru 4,7R tyto..
https://www.sos.sk/products/hsa50-4-7r-5
Ku tomu nejaky kvalitni termostat, prumyslovy. Postaci i deska..
http://www.banggood.com/DC-12V-50-to-11 ... 33303.html
nebo pod.
http://www.banggood.com/Welding-Helmet- ... 88140.html

Pokud si na to netroufas, tak to nech, nekomu, kdo ti to postavi ten fermentator.
Da sa se dobre pouzit i starsi autochladnicka, umoznujici reversaci peltiera, kdy nechladi, ale udrzuje ohrivane jidlo.
Z termostatem je to temer dokonaly fermentator, ale neumoznuje kratkodobe peceni.
Casem prijdes na to, ze to lze fermentovat i doma na gamatkach, ale potreba to hlidat, aby to nezaclo plesnivet..
Jako predfermentacni kura, se da pouzit finta, ze se sklenice z natlacenymi listy, necha projit aspon 70°C teplem na asi 30min.
Je to zaroven jakesi duseni, ktere pomuze pred fermentaci, zabit plisne.
Je dobre ale vydelit a skouset, jak cas fermentace, tak teploty.
Uživatelský avatar
Wimshurst
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2015, 11:50
Bydliště: Blava

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Mard » 19 zář. 2016, 12:05

Rigolleto píše:Suším nějaké virginie a havany a velmi rád bych se pokusil je fermentovat. Načetl jsem si pár postupů a podle jednoho z nich jsem si zkusil nějaké první nepoužitelné listy fermentovat, s výsledkem jsem moc spokojený nebyl. Největší problém jsem měl s udržováním teploty. Mohl by se se mnou někdo podělit o nějaký "snadný" postup ?


Úplně nejjednodušší je koupit tepelnou pojistku na 40C (např: http://www.ebay.com/itm/Temperature-Swi ... 1955860670) a dát jí do série se žárovkou 25W a celé to strčit do nějaké polystyrénové krabice (např. Makro - na ryby, http://eshop.wespa.cz/epages/fm136723cz ... oducts/049).
Uživatelský avatar
Mard
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 63
Registrován: 25 srp. 2016, 13:40

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod PoKlaT » 05 říj. 2016, 14:22

Soudruzi - Mičurinci, pokud by si chtěl někdo z vás vyzkoušet pěstění a zpracování odrůdy Perique mohu nabídnout semínka. Mám jich dostatek pro celosvětovou produkci :wink:

Případným zájemcům za nadepsanou a ofrankovanou obálku. :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Mard » 06 říj. 2016, 09:15

PoKlaT píše:Soudruzi - Mičurinci, pokud by si chtěl někdo z vás vyzkoušet pěstění a zpracování odrůdy Perique mohu nabídnout semínka. Mám jich dostatek pro celosvětovou produkci :wink:

Případným zájemcům za nadepsanou a ofrankovanou obálku. :smoke5:


Díky kolego za nabídku, já zatím studuji jak to vůbec provádějí s tou fermentací. Laicky mám pocit, že na to jdou jako Moraváci na zelí, jen to lisují o trochu víc :-)
Ale vůbec si nejsem jist zda nějaký nikotin v tom listu zůstane, když list vylisuji. Zatím jsem zkusmo vylisoval pár listů (jen jsem je nechal zavadnout jeden den) na 6T hydraulickém lisu a vyteklo spousta šťávy. Pochopitelně že nějaké dubové sudy od sherry nemám :-) Takže jsem to lisoval ve čtvercové misce z hliníkové fólie, dřevěnou kostkou. Zkusmo jsem to nechal 2 dny a pak jsem to rozbalil a dosušil do žluta. Výsledek byl nic moc. Nejspíš je potřebné znát ten okamžik, kdy se to do lisu futruje. Odhaduji že to bude už napůl suchý list a šťáva se vymačkává převážně z nedoschlého řapíku.

===
BTW - ty pokusy s Latakií zatím také nedopadly moc dobře. Ta aromata pro liquidy důsobí dost uměle a přeci jen ten tabák nevoní tak pěkně jak má. A pro nedostatek materiálu jsem zatím neprovedl pokus s uzením vlhkými bukovými pilinami horkým kouřem. Ale věc nevzdávám, příští rok zasadím větší množství šlechtěného tabáku. Teď ještě zpracovávám druhou úrodu selského, kdy jsem pokusně vysadil v červenci 3 kousky rustiky a v pohodě to dojelo do konce září za 3 měsíce. Jen jsem chtěl zkusit zda to dozraje, jinak příští rok počítám s tím, že selský už sázet nebudu.
Uživatelský avatar
Mard
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 8
Věk: 63
Registrován: 25 srp. 2016, 13:40

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod LudaT » 06 říj. 2016, 10:32

Chyba nebude v lisování, ale spíš v sušení. Lisovat nedosušenej tabák je dle mně nesmysl. Při sušení se zbavíme chlorofylu. Tabák se lisuje zcela běžně viz fláky a plugy, ale vždy se lisuje zralej dobře vysušenej a zvlhčenej tabák. To stejný u fermentace. Ale třeba se pletu.....
Uživatelský avatar
LudaT
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2013, 09:59
Bydliště: Nedaleko Brna

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod vitav » 06 říj. 2016, 10:56

Já lisuji tabák do "briket" po zaschnutí řapíku,případně při objevení plísně. Listy jsou vlhké a po slisování v briketách je nechám na topení vyschnout. Následně skladuji v přiměřené vlhkosti třeba několik let. Také jsem vysadil selský v Srpnu a teď sklízím. Listy suším pod pergolou a.
vitav
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 72
Registrován: 04 srp. 2013, 15:36

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod PoKlaT » 06 říj. 2016, 11:55

Mard píše: Nejspíš je potřebné znát ten okamžik, kdy se to do lisu futruje. Odhaduji že to bude už napůl suchý list a šťáva se vymačkává převážně z nedoschlého řapíku. jinak příští rok počítám s tím, že selský už sázet nebudu.

V Louisianě to seberou jako klasické burley tj. celou rostlinu, na poli proběhne fáze žloutnutí, nechají jednotlivé listy cca deset dnů sušit, pak listí osprchují vodou, vytrhají řapíky, svážou do snopků a natlačí do sudů. Vodou nešetří, přebytečnou nechají okapat, když shlédneš vídea z exkurzí tak uvidíš i staré zaprasené sudy, mám tedy pocit, že používají na aromatizaci syntetické preparáty jako celý zbytek světa. Fermentace je anaerobní a tak malý soudek do kterého bych nacpal svých patnáct kilo nemám tak to fermentuji ve vakuovém pytlu. Selský nesadit, několikrát to tu od mnoha pěstitelů zaznělo, já od příštího roku redukuji počet pěstěných odrůd na tři vysoce produkční, African red - Maryland MD A30 a Perique. Už mě nebaví ani malolisté orienty, jen pro dýmkové blendy vyseji i jiné odrůdy.
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod chaospace » 30 pro. 2016, 01:27

Rigolleto píše:Suším nějaké virginie a havany a velmi rád bych se pokusil je fermentovat. Načetl jsem si pár postupů a podle jednoho z nich jsem si zkusil nějaké první nepoužitelné listy fermentovat, s výsledkem jsem moc spokojený nebyl. Největší problém jsem měl s udržováním teploty. Mohl by se se mnou někdo podělit o nějaký "snadný" postup ?


"Nepoužitelné" listy samostatně nefermentuj. Buď je vyhoď, nebo přidej do cigaret, anebo nech viset s ostatními. "Pískové" listy nemají skoro žádnou chuť, to žádná fermentace nespraví, ale ve směsi s ostatními zlepšují prohořívání.

"Rychlá" fermentace je sice opravdu rychlá, ale na jením konci je tabák, který je fakticky mrtvý a už nikdy nebude dál "pracovat". Dobré leda pro cigarety, kde je to vlastně žádoucí vlastnost.

"Snadný" postup, nebo spíš ten nejmíň pracný: Nechat tabák viset na drátech až do začátku topné sezony. Nezdá se to, ale i samotné dlouhé visení na vzduchu přispívá k lepší chuti. Jak začnou radiátory hřát, je správná doba na fermentaci. Tabák po sortách nahážu do pytlů a zvlhčím tak akorát, aby šla za dvě hodiny snadno vytrhnout středová žíla. Odžílované listy kladu na sebe, nechám trochu proschnout a pak smotávám do dobře utažených roubíků po 100-250g. Ty zamotám do potravinářské folie a položím na rošt nad radiátorem. Teplotu není vůbec potřeba hlídat přesně, stačí, aby kolísala v rozmezí 32-50°C. Nad 32° už se nedaří plísním (dobře), nad 50° se ničí enzymy (špatně). Pokud je z hromady cítit jen trochu čpavek, znamená to, že je někde moc vody. Je třeba najít postižený balíček, rozebrat ho a nechat provětrat a trochu doschnout. Jednou za týden rozebrat a provětrat (případně _jemně_ dovlhčit okoralé vnější listy) všechny balíčky. Po prvním měsíci stačí už jen jednou za čtrnáct dní. Už po čtrnácti dnech fermentace (přesněji sweatingu) se začne rozvíjet typické tabákové aroma. Po měsíci je tabák obvykle zfermentovaný tak akorát na cigarety. Po dalším měsíci je do dýmky, po třetím spíš na doutníky. Pak je vhodné fermentaci ukončit a listy buď nařezat anebo ne, a nechat znovu úplně vyschnout. V tomhle stavu tabák skladuju v papírových pytlích někde kdekoliv, kdy postupně odvětrává a chuťově zjemňuje (staří).

Odebírám pak podle potřeby tak na týden dopředu do velké tabákové piksle, jen polehounku dovlhčuju, aby se znovurozvinulo plné aroma.

Tak nebo tak, domácí tabák je běh na dlouhou trať. První slušnou cigaretu si člověk dá tak na konci října, první slušnou dýmku z čerstvé sklizně nejdřív v prosinci.

Wimshurst píše:Casem prijdes na to, ze to lze fermentovat i doma na gamatkach, ale potreba to hlidat, aby to nezaclo plesnivet..

Nebo v kastrolu na plotně. True story...
chaospace
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro. 2016, 00:04

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Rigolleto » 31 pro. 2016, 17:56

Děkuji, zkusím to příští rok. Letošní skromnou sklizničku jsem již spotřeboval a chutnala mi (relativně) i bez fermentace. :joy:
Rigolleto
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 23
Věk: 31
Registrován: 26 zář. 2015, 22:33
Bydliště: Praha

Re: Vlastní tabák II

Příspěvekod Poláková Jitka » 16 led. 2017, 21:14

PoKlaT píše:Hnedle na předešlé stránce Tabáková semena :smoke5:


Tak tento web se mi již nedaří načíst a to ani na pc, tabletu ani notebooku, nejspíš je blokovaný
Poláková Jitka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 21
Věk: 50
Registrován: 21 úno. 2016, 08:28
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků