Tabáky Stanislaw

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Tabáky Stanislaw

Příspěvekod beda » 22 lis. 2023, 13:12

Scottish Autumn Flake. Dokuřuju druhou pixlu, mám na něj dvě fajfky, takže pade z jedný bylo. Takhle, vypadá to jako SG, voní to jako SG, ale SG to neni. Sice to chutná jako SG, ale to hlavní, tělo a nikotin té značky to nemá. Mohlo by se to jmenovat Best Brown Flake light a bylo by to výstižnější. Osobně si myslím, že od SG pochází jen proces zpracování a výchozí surovina je jiná, méně potentní, asi i levnější. Podle mne nepříliš povedená záležitost, ne kvalitou, ale celkovym pojetim. Já prostě když kupuju tabák, na kterym je Scottish, tak nečekám kontinentální lehký straight véčko, doškolený tak, aby bylo trochu tmavší a neštípalo jako MB. Tohle dělá dojem, že Scottish Autumn znamená, že na podzim ve Skotsku není k mání jinej tabák, než Va. Skotské směsi jsou pestré, perique, DFBc, kentucky, latakia. Tohle je uplně jinde. Naštvanej nejsem, věděl jsem do čeho jdu, už jsem měl pixlu před lety, když se objevil. Na ráno bez filtru pecka, je to fakt delikátní. Možná příští podzim koupim zas, prostě o kilo levnější BBF, takovej konzumnější, překouřit se tim nejde, to spíš začne v jednom dni nudit.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků