Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Tabáky Stanislaw

14 led. 2018, 13:21

Dobrej, jelikož jsem v dýmkařství úplný laik, chci se poptat v komunitě jak je to s tabáky Stanislaw. Co např. takový Danish Blend? Jaký máte názor? :joy: :joy:

Re: Tabáky Stanislaw

15 led. 2018, 22:38

...leccos najdeš tady:
http://tabaky.etrafika.cz/tabak/stanislaw-danish-blend

Re: Tabáky Stanislaw

10 dub. 2019, 09:56

Chlapci kamarádi, jaké máte (pokud nějaké) zkušenosti s aromatikama Stanislaw, já měl akorát Black Cavendish a ten mi moc nejel. Stojí něco z jejich aroušů za okus?

Re: Tabáky Stanislaw

10 dub. 2019, 16:08

Nejchutnější aromatik co jsem kouřil od Dr. Stanislava je Bakán latakia ovšem tenkrát stál 160,- Kč :smoke5:
Naposledy upravil PoKlaT dne 11 dub. 2019, 16:20, celkově upraveno 1

Re: Tabáky Stanislaw

10 dub. 2019, 16:31

Kolega si pochvaloval Bright Irish Gold, i když mě příliš nezaujal. Ale já na aromatiky zas tak moc nejsem :smoke5:

Re: Tabáky Stanislaw

11 dub. 2019, 08:54

Vyzkoušel jsem taktéž Bright Irish Gold (dříve Coffee) a Atlantic Cruise Mixture a v mém hodnocení dosáhli na průměr - tzn., že je už nikdy nekoupím, ale zase jsem je nevyhodil...

Re: Tabáky Stanislaw

11 dub. 2019, 10:51

Chlapci, díky za reakce.

Re: Tabáky Stanislaw

28 kvě. 2019, 20:14

proger píše:Chlapci, díky za reakce.

Ahoj, co si nakonec vybral? Koukám, co bych ochutnal a není tu výsledek :puffy:

Re: Tabáky Stanislaw

28 kvě. 2019, 21:03

No, nakonec jsem zkusil Bright Irish Gold, ale podle mého spíš průměrný arouš. Pro sladké chodím už spíše ke konkurenci. GH, SG, MB nebo mnou nedávno objevený Rum & Maple (blend no. 53) od Planty. Pro ten ale musíš od nás na Západ.

Re: Tabáky Stanislaw

26 led. 2020, 19:54

Zdravím přátelé, jsem zde nový a chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou, kde by se dal sehnat tabák Královská směs od Stanislawa. Děkuji mockrát za pomoc a radu

Re: Tabáky Stanislaw

27 led. 2020, 19:20

Už se nevyrábí.

Re: Tabáky Stanislaw

25 úno. 2020, 13:32

Po přečtení tohoto vlákna, jsem zjistil, (jsem začátečník bez praxe) že když ochutnám tabák,který mi chutná a vyhovovala mi jeho chuť, a hlavně jeho konzistence, může se běžně stát že mi přijde i jinak upraven tabák se stejným označením?
Děkuji Vám za informace o Vašich zkušenostech. Petr.

Re: Tabáky Stanislaw

25 úno. 2020, 13:49

No většinou se to nestává anebo by se to stávat nemělo. V minulosti bylo např. pár šarží SG trochu kolísavé, ale to bylo v době, kdy se stěhovali do jiných prostorů.
Pokud kupuješ tabáky v plastových paklících, tak se může stát, že tenhle tabák bude sušší, pokud ho koupíš někde, kde ležel hodně dlouho.

Re: Tabáky Stanislaw

25 úno. 2020, 14:17

Ano, s tímhle názorem souhlasím, pamatuji to při balení si cigaret. Taky záleželo kde ten tabák byl zakoupen, zda tam dlouho neležel za výlohou.

Re: Tabáky Stanislaw

16 lis. 2021, 03:28

Zdravím vás, pánové. Mám dotaz k Balkan Latakia. Mnoho let kupuji 50g balení, jako nedostatečnou náhradu za MM 965. Nedávno jsem koupil 100g v plechovce (poprvé), a něco je špatně. Tabák mi vůbec nechutná, při očichání nezavane latákiová uzenost, místo toho spíše náznak jakoby lehké zatuchlosti, až kynoucího těsta. Po zapálení to sice cítit není, ale kouřit se to nedá. Už jsem si zvykl, že kvalita u 50g kolísá v čase, u levné směsi se to dá očekávat. Zkoušel jsem ho i předem vysušit, trošku to pomohlo, stejně jsem ho nedokouřil. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Mám ho vrátit, je to 600,-kč.
Díky za radu.
Odeslat odpověď