Virginie

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Virginie

Příspěvekod Kajmann » 08 úno. 2011, 17:06

:arrow: nelimbei

Docela ti rozumím, s Halem jsem zažil něco podobného...svého času jsem zkusil krabičku a byl z něho tak nadšen, že jsem obratem dokoupil zásobičku...otevřel jsem druhou krabičku, třetí, ale čtvrtou už ne. Zkrátka, tehle tabák můžu (nemyslím, že je kýčovitý!), ale rozhodně pro mě není na furtovní kouření.
Uživatelský avatar
Kajmann
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Věk: 53
Registrován: 24 led. 2011, 22:32
Bydliště: Kamhajek u Krampfbrennenu

Re: Virginie

Příspěvekod Bob76 » 11 srp. 2015, 19:32

Kluci zkoušeli jste někdo tuto Virginii ? Robert McConnell - Special London Mature http://www.tobaccoreviews.com/blend/986 ... don-mature Hodnocená velmi dobře,hlavně mě láká ten nut bouquet ,někde píšou aromatizaci čokoláda.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Virginie

Příspěvekod peťák » 05 črc. 2016, 18:49

Jsem asi v půlce krabičky Skipper's Flake z produkce DTM (Dan Tobacco) z poslední objednávky z DE a můžu s plnou odpovědností prohlásit, že se tento tabák může směle rovnat s takovými etalony, jako jsou Dunhillův Flake, či SG Full Virginia Flake. Ukázkové hoření na jedno zapálení až do bílého popela, což tedy u mně rozhodně není pravidlem, jinými slovy je to trotlfest, vůbec nemočkuje, plná chuť a za cenu 10,50€/50gr. je to pecka. Budu se muset v dohledné době pořádně zazásobit. Ještě je k mání 250gr. balení za 42,45€. Nakupoval jsem na www.hacico.de
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Virginie

Příspěvekod Rog » 07 črc. 2016, 06:31

Bob76, je to dobrota. Skoro nesladká virginia chuťou aj silou stred, naturál ako hrom. Čokoládu som nedekoval. Na začiatku prvého kotlíka ma mierne nudil, potom ma bavil. Príjemné prekvapenie. Odporúčam. Mal som asi 4 kotlíky.
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


cron