NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod jcp » 07 úno. 2015, 16:19

Nemá:
http://www.tobaccoreviews.com/blend/828 ... sliced-red
btw. mě tam ta V/P taky moc nesedí, a např v pipesmagazine píšou ..Orlik Golden Slices is described on the tin as a "… delightful blend of golden and full body Virginia tobaccos with a touch of Burley .. ale právě proto jsem předtím psal že je to podle tobaccoreviews a nemá smysl o tom diskutovat, tyhle připomínky by mohly být k víc tabákům :roll:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod RottenFox » 07 úno. 2015, 16:20

Tady je, jestli je to ten správnej Orlík, teda:
http://www.tobaccoreviews.com/blend/828 ... sliced-red

----
jcp byl rychlejší :)
BTW liší se ten pytlíkovej OGS, nějak? Myslím, že jsem to už v minulosti někde četl, že ten plechovkovej je lepčí. Já mam doma ve skříni ten pytlíkovej.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod Bob76 » 07 úno. 2015, 16:41

jcp píše:Nemá:
http://www.tobaccoreviews.com/blend/828 ... sliced-red
btw. mě tam ta V/P taky moc nesedí, a např v pipesmagazine píšou ..Orlik Golden Slices is described on the tin as a "… delightful blend of golden and full body Virginia tobaccos with a touch of Burley .. ale právě proto jsem předtím psal že je to podle tobaccoreviews a nemá smysl o tom diskutovat, tyhle připomínky by mohly být k víc tabákům :roll:

Jsem četl příspěvek jcp o Troostu a hledal místo Orlíku Troost :palm: Není Sliced,jako Sliced :mryellow:
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod jcp » 07 úno. 2015, 16:42

RottenFox píše:BTW liší se ten pytlíkovej OGS, nějak? ...

Já bych řekl že ne. Podle mě to není jako zdejší padesátky Rattrays a stogramovky z Vepřova .. tam ten rozdíl fakt je. Já běžně beru OGS stovky pixle od HACICO z Vepřova a teď mám otevřenou padesátku pouch z Nýdrlandu přes Fotona a přijde mi oboje stejný.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod hladas » 18 úno. 2015, 21:09

jcp píše:Kompletní tabulka 2014 s údaji doplněnými z tobaccoreview
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
je to ve formátu excelu, na prvním listě vlastní tabulka, na druhém listě seznam použitých zkratek. Mělo by to být veřejně přístupné a stažitelné do vlastního compu, ale dokumenty sdílené přes Google disk jsem doteď nepoužíval, takže pokud něco nebude fungovat dejte vědět a dám to do cajku...
Jen doplnění:
rec - počet recenzí na tobaccoreview
rat - rating - počet bodů tamtéž (nejvyšší hodnocení = 4,0)

jcp, já jsem se k té tabulce dostal až teď, ale super zpracování :ok: díky, určitě využiji ve svém další degustačním rozvoji :smoke5:
Uživatelský avatar
hladas
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 302
Věk: 44
Registrován: 28 dub. 2014, 09:22
Bydliště: Praha-východ

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod Fojt » 23 úno. 2015, 18:01

Pánové, dovolte mně, abych poklekl před vaším širokým fórem, rozerval si roucho a počal si sypat popel na hlavu. Hluboce se omlouvám, že jsem se jaksi vypařil z vyhodnocení soutěže. Moc bych chtěl poděkovat jcp, že to vzal a vyhodnotil tak, jak já bych to nezvládl. Bohužel, zdraví je jen jedno a když se posere a cestou ještě potká kamión práce, tak to prostě za nic nestojí.... Jak jsem si četl názory po vyhodnocení tak bych chtěl jen dodat, že jsem to vymýšlel dle pořekadla, kdo si hraje - nezlobí. Může se zkoumat, nakolik byl reprezentativní vzorek kuřáků, aby to mělo nějakou vypovídací hodnotu. Ale soutěž jsem rozjel pro zábavu a pokud si v ní někdo něco najde dalšího k úvaze, je to jen plus.
Ještě jednou moc a opravdu ze srdce děkuji jcp a všem ostatním se moc a moc omlouvám. :oops: :oops: :oops: :oops:
A pokud vznikne nějaká nová tradice, tak budu jen rád.
Uživatelský avatar
Fojt
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 149
Věk: 58
Registrován: 04 čer. 2014, 14:19
Bydliště: Valmez

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod jcp » 20 bře. 2015, 12:27

JJ, mě se ta anketa taky docela líbila, člověk si udělal obraz jak jsou na tom ostatní, takže určitě letos dáme (postupem času) repete .. takže eventuelně zde je prostor pro (smysluplné) návrhy co pro letos změnit...
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod OldToby » 06 led. 2016, 10:00

Dotazy a připomínky k anketě 2015 se mají prý směrovat sem, tak bych se rád zeptal kde budou uvedené výsledky ankety, až bude vyhodnocená? Přímo v tématu "NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2015", nebo jinde? Díky
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod jcp » 07 led. 2016, 09:58

Bude to pochopitelně jako loni, tj. ve vlákně Nejoblíbenější tabák roku 2015 *, jen musím překonat povánoční lenost a dokopat se k tomu vyhodnocení. Vlákno pak bude odemčeno pro další diskusi.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

Příspěvekod OldToby » 07 led. 2016, 10:01

Díky za info :ok: Lenost si klidně prodluž libovolně dlouho, nechtěl jsem nijak naléhat. Prostě jsem se loni ankety neúčastnil, na fóru jsem teprve rok tak jsem nevědel co a jak bude :puffy:
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků