Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

14 kvě. 2015, 10:19

Vlákno pro podporu nejrůznějších hlasování a anket tu sice máme, vlákno o zákazu kouření taky, nicméně se jeví jako vhodné upozornit, že existují následující akce:
1/ Protest proti zvýšení spotřební daně z dýmkového tabáku , který organizuje Asociace dýmkařských klubů České republiky.
Podepsat je možno buď elektronickou formou zde, nebo přímo v reálu např. v etrafice v Blanické.
Domnívám se, že pro členy pipE-clubu by měl být podpis povinností, pro ostatní návštěvníky fóra minimálně slušností :wink:
2/ PETICE na podporu zachování současného stavu v oblasti regulace kouření na jednej.cz ... domnívám se, že ani názor, který část zdejšího osazenstva na Parlamentní listy má, by jim nemusel bránit v podepsání petice zde :lol:
(Tedy ne že bych to viděl nějak optimisticky, ale znáte to přísloví o tonoucím, co se chytá i stébla ?)

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 11:40

Obě petice podepsány.

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 12:21

Taky podepsáno.

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 12:43

Taktéž :smoke1:

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 12:58

Ta první podepsána už o víkendu, když přišla do mailu s e-trafikovskými novinkami, ta druhá teď. Ačkoliv bych se přimlouval za to, aby kuřáci v hospodách zaměnili cigarety za dýmky, nebo alespoň kvalitní doutníky :smoke5:

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 14:09

Rovněž podepsáno.

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 14:47

První jsem podepsal, když mi to přišlo do mailu, druhou teď. Kéž by vox populi v tomhle směru mohl něco změnit k lepšímu.

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 15:48

Obojí podepsáno, byť jsem v tomto spíše skeptický...

Re: Protestujme přátelé !

14 kvě. 2015, 19:13

podepsáno...
i když je to na h...o

Re: PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

15 kvě. 2015, 05:42

Také podepsáno. Jen bych si přál, aby to nebylo "vox po kulích".

Re: PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

15 kvě. 2015, 06:54

Podepsáno.

Re: PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

15 kvě. 2015, 15:42

Já už jsem to samozřejmě taky podepsal...

Re: PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

15 kvě. 2015, 15:55

Dobrej nápad :ok: . Já taktéž první na stránkách etrafiky, druhou teď.

Re: PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

15 kvě. 2015, 19:02

Podepsáno. Bez tohohle vlákna bych se ani nedozvěděl, že se zase bude zvyšovat daň. Když už jsem letos založil archiv, okrádal bych sám sebe, kdybych ho do konce roku neznásobil.

Re: PROTESTUJME PŘÁTELÉ!

15 kvě. 2015, 20:37

Sdílejte to prosím jak můžete, tyhle petice se bohužel nějaké další propagace zřejmě nedočkají... :pray:
Odeslat odpověď