Tabák "na doma"

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Tabák "na doma"

Příspěvekod Alferi » 28 led. 2005, 21:49

Ti z nás, kteří si dopřávají příjemné chvilky s dýmkou ve svém příbytku, si určitě všimli, že některé tabáky jsou pro domácí kouření s ohledem na spolubydlící vhodnější. Prostě, že když nekdo příjde do pokoje, řekne buď: tady něco voní .... nebo: tady něco strašně smrdí :D .
Které směsi doporučujete pro interiér?
Mě se osvědčily namátkou: Kentucky Bird, Premier Cru, Belle Epoque.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod dix » 28 led. 2005, 21:55

skoda ze nefajcim tabaky podla raumnote...nemal by som problem.
Kupil by som daky alsbo vanilla pralina a vyvonel by som mistnost.

dix no problemos

update:mimochodom myslim si osobne ze premier az tak vonny neni.Vn1 je omnoho jemnejsia a prijemnejsia pre nekurakov.Mam prakticky vyskusane.A dalej...mixture mb sice voni lepsie ako RY od dunhilla ale RY vyvetras jedna radost nikde po nom neostane ani stopy kdezto mixture sa zazere do hadru vlasu a nasledne pachne jak stare vrece./pytel/ :wink: atd.
Naposledy upravil dix dne 28 led. 2005, 22:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Bohemund » 28 led. 2005, 22:17

Tak u mě to asi jen smrdí :lol:
Kouřím povětšinou latakii a UF. Však už jsem taky vyslech nejednu urážku. Prý to smrdí, jako shnilé listí!!!! :shock:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod piter » 28 led. 2005, 22:24

Bohemund píše:Tak u mě to asi jen smrdí :lol:
Kouřím povětšinou latakii a UF. Však už jsem taky vyslech nejednu urážku. Prý to smrdí, jako shnilé listí!!!! :shock:


no ja kourim take hlavne latakii, takze vetsinou jen posloucham co je to za puch :lol: uz padla slova jako "zatuchle ponozky, zvratky" apod. :lol:

no a kdyz prece jen chci "vonet" tak HDBB apod. to jisti :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Simon » 29 led. 2005, 08:32

dix píše:skoda ze nefajcim tabaky podla raumnote...nemal by som problem.
Kupil by som daky alsbo vanilla pralina a vyvonel by som mistnost.

dix no problemos

update:mimochodom myslim si osobne ze premier az tak vonny neni.Vn1 je omnoho jemnejsia a prijemnejsia pre nekurakov.Mam prakticky vyskusane.A dalej...mixture mb sice voni lepsie ako RY od dunhilla ale RY vyvetras jedna radost nikde po nom neostane ani stopy kdezto mixture sa zazere do hadru vlasu a nasledne pachne jak stare vrece./pytel/ :wink: atd.


do RY v mistnosti uz nejdu, ja vetsinou vetram az ex post a to u RY nejde a mrznout doma neminim :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Milos Cerman » 29 led. 2005, 10:20

Ne že bych zrovna preferoval hodně vonící tabáky, ale dost výživně dokáže provonět ORIGINAL CHOICE, event, DA VINCI, no a po takovénhle rozběhu budeš moci i doma přejít na slušnější tabáky.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Milos Cerman » 29 led. 2005, 10:31

Malej dodatek :
Přesto, že tady občas zaznějí stížnosti na Orlik, oni dělají jednu fajn věc. Ve svých materiálech uvádějí taky faktor "PROVONĚNÍ MÍSTNOSTI".
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod piter » 29 led. 2005, 10:42

Milos Cerman píše:Malej dodatek :
Přesto, že tady občas zaznějí stížnosti na Orlik, oni dělají jednu fajn věc. Ve svých materiálech uvádějí taky faktor "PROVONĚNÍ MÍSTNOSTI".


ted je jen otazka jak moc je to uzitecna vec a jestli se podle toho da ridit . . . btw nove tabaky Stanislaw Air Line ted prejali tento system bodovani a docela me pobavilo, kdyz jsem si precet u Balkanu "provoneni mistnosti: 4" . . . . no myslim, ze ten, kdo si tento tabak koupi na provoneni mistonosti se bude hodne divit :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 29 led. 2005, 11:12

piter píše: kdyz jsem si precet u Balkanu "provoneni mistnosti: 4" . . . . no myslim, ze ten, kdo si tento tabak koupi na provoneni mistonosti se bude hodne divit :lol:

To ale souhlasí, někomu prostě Balkan voní, někomu né !
Ten termín "provonění místnosti" by bylo lépe nahradit termínem : "stpoa v místnosti" .
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod piter » 29 led. 2005, 11:19

Milos Cerman píše:
piter píše: kdyz jsem si precet u Balkanu "provoneni mistnosti: 4" . . . . no myslim, ze ten, kdo si tento tabak koupi na provoneni mistonosti se bude hodne divit :lol:

To ale souhlasí, někomu prostě Balkan voní, někomu né !
Ten termín "provonění místnosti" by bylo lépe nahradit termínem : "stpoa v místnosti" .


mas pravdu, "stopa v mistnosti" by bylo mnohem vhodnejsi
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 29 led. 2005, 11:34

na doma používám MB Cube. Ale jak říká "nepřátelské prostředí" i hodně dobrého je moc. Tzn. v době kdy kouřím se mnou v místnosti většinou nikdo není :lol:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 29 led. 2005, 11:43

Jinak co se tyce koureni doma, tak vlastne kourim pouze tam - cili v uazvrenem interieru. Venku kourim minimalne, max. parkrat za leto na lavicce u chaty, v zime do toho mrazu odmitam s dymkou vychazet . . . jsem tam pouze kdyz musim :) Takze kourim jen doma a hlavne v jedne mistnosti, nejlepe zavrene :) . . . cili po takovych trech dymkach vznikne krasna atmosfera . . . rozhodne v tuto dobu nevetram, prijde mi to jako skoda, prijemne aroma ruznych tabaku me totiz potesi vzdy kdyz vejdu :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 29 led. 2005, 12:25

piter píše:Takze kourim jen doma a hlavne v jedne mistnosti, nejlepe zavrene :) . . . cili po takovych trech dymkach vznikne krasna atmosfera . . . rozhodne v tuto dobu nevetram, prijde mi to jako skoda, prijemne aroma ruznych tabaku me totiz potesi vzdy kdyz vejdu :)

:pipe2: :roll: no prostě závidím já svou místnost nemám
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 29 led. 2005, 12:40

bigdragon píše:
piter píše:Takze kourim jen doma a hlavne v jedne mistnosti, nejlepe zavrene :) . . . cili po takovych trech dymkach vznikne krasna atmosfera . . . rozhodne v tuto dobu nevetram, prijde mi to jako skoda, prijemne aroma ruznych tabaku me totiz potesi vzdy kdyz vejdu :)

:pipe2: :roll: no prostě závidím já svou místnost nemám


no kdybych nemel tak bych si uzival v byte, akorat tam by se to o dost hur kumulovalo :) mam spis stesti, ze jsem ze silne kuracke rodiny . . . . ovsem i tak nekterym latakie vadi :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 29 led. 2005, 12:46

Lataki sem se doma ještě neodvážil :)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků