Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Tabaky McClelland

18 úno. 2018, 08:57

V Italii je maji uz par let, ovsem znacne omezeny vyber a cena je opravdu lidova :lol: Navic si ho stejne nemuzes nechat nekam poslat postou, neb taliani postevaci tabakove vyrobky neposilaji (stejne jako treba jemericky postevaci)

Re: Tabaky McClelland

24 úno. 2018, 06:36

koniec McClellandu? :shock:
https://pipesmokersforum.com/community/ ... and.64411/

Re: Tabaky McClelland

24 úno. 2018, 11:48

Jsem si říkal, že je to na SmokingPipes samé "Currently Out of Stock". :think:

Re: Tabaky McClelland

26 úno. 2018, 19:24

Hmm a už je tam Frog na příděl :cry: :cry:

Re: Tabaky McClelland

27 úno. 2018, 13:59

:palm: :palm: :palm:

Re: Tabaky McClelland

10 bře. 2018, 09:23

Jediný druh tabáku na skladě od McClelland. Smutný to pohled.

https://www.smokingpipes.com/tobacco/by ... cclelland/

Re: Tabaky McClelland

12 bře. 2018, 21:36

Minulý týden jsem se vrátil z New Yorku a všehovšudy se mi podařilo koupit jednu plechovku Frog Morton on the town v jedné speciálce na Manhattanu. Byla to úplně poslední plechovka v obchodě. Jinak nikde nic.... :(

Re: Tabaky McClelland

13 bře. 2018, 08:27

Myslíš u Nata Shermana ? Tak ta tam zbyla po mém kamarádovi, který nakupoval pro mě :cool: :mryellow:

Re: Tabaky McClelland

17 bře. 2018, 22:10

Stihnul jsem na Smokingpipes objednat 5 plechovek Frog Morton´s Cellar, druhý den už nebylo nic. Moc se tedy těším na letní návštěvu kamaráda z USA. Tenhle tabák mi bude opravdu chybět, je jediný, co jsem zatím objevil, že mi vyhovuje, pokud někdy nemám chuť na latakii. Vzhledem k tomu, že tenhle stav nastává zřídkakdy, zásobička chvíli vydrží. Třeba mezitím objevím něco podobného.

Re: Tabaky McClelland

18 bře. 2018, 17:12

Dejmal píše:Myslíš u Nata Shermana ? Tak ta tam zbyla po mém kamarádovi, který nakupoval pro mě :cool: :mryellow:


Ty syslis Froga? Doufam, ze investicne. Ten tabak je jinak o nicem :roll:

Re: Tabaky McClelland

19 bře. 2018, 07:59

IMHO věc chuti každého jedince, mě třeba šmakuje, bo nejsu na ty plnotučné latákie, no a všeobecně ty tu spíláš na ten jejich kečup a po tom bych se já zase utloukl, tož tak. :puffy: :ok:

Re: Tabaky McClelland

21 bře. 2018, 13:13

To taky nebylo mireny na tebe.

Re: Tabaky McClelland

21 bře. 2018, 19:08

Tak to pardón, měl jsem za to, že když to píšeš tady ve více vláknech a i na facebooku, když ten tabák kdokoliv zmíní, že to má být všeobecně. :-)

Re: Tabaky McClelland

21 bře. 2018, 21:08

Dejmal : Ne, poslední krabičku jsem si koupil v Barclay rex pipe shop na 126 Pearl st. U Nata Shermana už neměli vůbec nic. Tak jsem jim tam probral zásobu G.L. Pease. Taky skvělé hulení.

Re: Tabaky McClelland

22 bře. 2018, 18:25

RottenFox píše:Tak to pardón, měl jsem za to, že když to píšeš tady ve více vláknech a i na facebooku, když ten tabák kdokoliv zmíní, že to má být všeobecně. :-)

:offtopic1:
Ne, tentokrat to byl "soukromy hejt" :lol:
A z Fb skupiny jsem uz vysmahnul, ty selfickare jsem uz fakt nedaval :puke:
Odeslat odpověď