Objednávka ochucených SG BXX a B4

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Tapinek » 22 dub. 2016, 12:03

Kdyby byla otázka chceme-li lano nebo pigtail, tak pigtail... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod basa333 » 22 dub. 2016, 12:32

a není myšleno, zda to má být od sg nebo gh?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod ontarios » 22 dub. 2016, 19:50

Není, vše bude od SG.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod basa333 » 23 dub. 2016, 08:46

pak ta otázka nějak nedává smysl nebo ji nechápu.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Copatej » 23 dub. 2016, 19:43

Já jsem naopak přesvědčený, že mrcos, Ťapka, Ty i já a všichni další, kteří se jen třeba nechtěli dotázat, jsme uváděni v omyl. A to buď špatnou interpretací Ontariose, nebo Michala, nebo komunikace mezi nimi a dalším následným výkladem. Zítra schválně Michalovi zavolám a zeptám se ho, co je tím myšleno. Neb takovou blbost jsem doposud ve smyslu příspěvku...neslyšel :roll:

"Zdravím, od Michala Hubacze jsem dostal zprávu, že si můžeme vybrat, zda ochucené BXX i B4 chceme v provedení hnědé, nebo černé lano.
Vyjádřete se, co byste preferovali.
Martin
"

...A to se považuji (a možná, že právě neprávem), za jednoho ze členů klubu, který by zrovna k těmto tabákům na základě odkouřeného množství měl co říct a napsat :think: :puffy: ...

A pak je zde ještě jedna zajímavá zpráva - která mě zaráží, zda vůbec organizátor celé akce, má přehled, co vlastně pro sebe a ostatní kolegy objednává... :think:

Ontarios píše:
Byl jsem téhož mínění. Mám tedy poslat Michalovi zprávu, že u BXX chceme černé a u B4 hnědé?
Pokud bychom u ochucených BXX chtěli hnědé, nejspíš by to bylo B4, ne?
Pokud ovšem černá a hnědá neznamená sílu.


a) ano, takto zněla objednávka od začátku a věřím, že jí tak všchni pochopili :wink:
b) ano, vidíme to stejně :ok:
c) nechápu, co tím kdo myslí, leč neznám BXX v hnědém lanu a B4 v černém...ANO, znám B4 v prasečím ocásku a totéž v BXX, ale tím to končí... :wink:

Na úplný závěr dodávám, že se nepodílím na uvedené obejdnávce, tím pádem do toho nechci rejpat, ale tohle už bylo moc... :puffy: ...Nikoho nenapadám, ani nechci urážet, nikomu nespílám, jen se snažím udržet případné nováčky v obraze, co si vlastně objednávají... :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod PoKlaT » 23 dub. 2016, 22:28

Míro, ještě ti v poslední větě chybí, že jsi "politicky korektní" :wink: jinak máš samozřejmě ve všem pravdu. :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 69
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod ontarios » 23 dub. 2016, 23:12

Přátelé, a Copatej především:

1) jak debil jsem přepisoval vaše přáníčka ohledně tabáků do xls tabulky a pořád a pořád dopisoval, kdo co chtěl, jak požadavky přicházely - jo, mám přehled, kdo si co objednal.

2) tady je komunikace s Michalem Hubaczem. Naložte s ní jak chcete.

Zdravim,
ochucena lana je možné objednat v hnědé i černé verzi. Kterou preferujete?

Michal

ontarios píše:
Michale, pokud tomu dobře rozumím, tak lze jak u ochucených BXX, tak u ochucených B4 chtít jak černé, tak hnědé lano?

Martin


Mělo by to podle SG být tak. Udělal bych to tak, že jim napíšeme co preferujeme za provedení a budeme doufat, že to tam někdo neudělá obráceně

Michal
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Tapinek » 24 dub. 2016, 07:15

V tom případě je odpověd nasnadě - BXX černé lano a B4 hnědé lano... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Michal Hubacz » 24 dub. 2016, 09:49

ontarios píše:Přátelé, a Copatej především:

1) jak debil jsem přepisoval vaše přáníčka ohledně tabáků do xls tabulky a pořád a pořád dopisoval, kdo co chtěl, jak požadavky přicházely - jo, mám přehled, kdo si co objednal.

2) tady je komunikace s Michalem Hubaczem. Naložte s ní jak chcete.

Zdravim,
ochucena lana je možné objednat v hnědé i černé verzi. Kterou preferujete?

Michal

ontarios píše:
Michale, pokud tomu dobře rozumím, tak lze jak u ochucených BXX, tak u ochucených B4 chtít jak černé, tak hnědé lano?

Martin


Mělo by to podle SG být tak. Udělal bych to tak, že jim napíšeme co preferujeme za provedení a budeme doufat, že to tam někdo neudělá obráceně

Michal



Zdravím všechny,
koukám, že jsem jak Ontaria tak všechny ostatní neúmyslně uvedl v omyl. To je tak, když hlava vymýšlí možnosti bez ohledu co je napsáno na papíře. Takže upřesňuji: Poptávka od Ontaria jsou ochucená černá a hnědá lana BXX a B4 a tak se i nadále vede. Můj dotaz do SG zněl, jestli je možné ochucená lana vyrobit v hnědých pigtailech. Údajně to je možné, ale ze zkušenností z dřívějších objednávek, kdy jsem v doobjednávce u SG požadoval pigtaily a poslali černá lana očekávám, že stejná situace může nastat i nyní. Moje zásadní chyba v komunikaci směrem k Ontariovi je sjednocení pojmu lana a rozdělení na hnědou a černou verzi místo na lana a pigtaily. Vycházel jsem s dosavadní komunikace s klukama ohledně dřívejších objednávek, kde se bavíme o hnědých a černých lanech a víme o co konkrétně jde. Prostě jsme spojili dva způsoby pojmenování stejného a vyšel z toho paskvil. Ontario sorry, podle toho jak jsem to napsal, to mohlo být naprosto oprávněně být pochopeno, že je možné vyrobit BXX i v hnědé verzi. Hlava v zápalu boje a návalu věcí k vyřízení úspěšně ignorovala smysl první věty Ontariova dotazu.

Zdar a sílu
Naposledy upravil Michal Hubacz dne 24 dub. 2016, 10:32, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Rog » 24 dub. 2016, 10:21

Michal, stále to nedáva zmysel. Píšeš o B4 ako o čiernom lane :think: . Myslím, že kto si objednal B4 chcel hnedé lano.
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Michal Hubacz » 24 dub. 2016, 10:33

Je to tak, dík za upozornění, opraveno v textu. myslím že si rozumíme. Ochucená lana je možné vyrobit i v pigtailech a já upravuji svoji terminologii na hnědá a černá lana a pigtaily, aby nedošlo k dalšímu uvedení v omyl.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod DragonSoul » 24 dub. 2016, 15:14

Ontarius napsal.
1) jak debil jsem přepisoval vaše přáníčka ohledně tabáků do xls tabulky a pořád a pořád dopisoval, kdo co chtěl, jak požadavky přicházely - jo, mám přehled, kdo si co objednal.

S tímhle jsem ti chtěl pomoct, i když s tou objednávkou nemám nic společného protože vím, jaká je to pakárna a že Jakub po kterém si to chtěl na to nemá čas. Tak si nestěžuj na tento bod.
Uživatelský avatar
DragonSoul
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 46
Registrován: 11 led. 2013, 09:43
Bydliště: Praha 9

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod ontarios » 24 dub. 2016, 19:36

Dragosoul - Díky za pomoc, debil stačí jeden :)

Já si nestěžuju, já pouze konstatoval a psal jsem to v souvislosti s Copatého poznámkou, jestli jako vím, co si kdo objednal. Nevím lecos, ale tohle náhodou ano.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Bob76 » 24 dub. 2016, 19:47

Zkrátka BXX je černé lano a B4 je hnědé lano.Tyto dvě možnosti můžou mít ještě variantu pigtail ,takže černý prasečí ocásek či hnědý prasečí ocásek. Takže nic pro mne :-)
Mě by zajímala třeba varianta ochuceného Best Brownu.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Objednávka ochucených SG BXX a B4

Příspěvekod Rog » 24 dub. 2016, 21:28

Michal Hubacz píše:
Je to tak, dík za upozornění, opraveno v textu. myslím že si rozumíme. Ochucená lana je možné vyrobit i v pigtailech a já upravuji svoji terminologii na hnědá a černá lana a pigtaily, aby nedošlo k dalšímu uvedení v omyl.


A je možné rozšíriť diskusiu o neochutený hnedý aj čierny Pigtail :?: :idea:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků