KTERY "MB" kouris?

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod dix » 11 úno. 2005, 19:01

Mohol by sa uz pri tak sirokej skale ake MB dovaza uz doviest aj London Burley alebo Latakia blend...V flake.
Alebo vsetok Burley vyfajcia amici :?:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 11 úno. 2005, 21:54

dix píše:Mohol by sa uz pri tak sirokej skale ake MB dovaza uz doviest aj London Burley alebo Latakia blend...V flake.
Alebo vsetok Burley vyfajcia amici :?:

co bys jako s tim latakia blendem delal? hadam, ze kourit se to neda .... mild a 2 hvezdy, http://www.tobaccoreviews.com/blend_detail.cfm?ALPHA=L&TID=704
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 11 úno. 2005, 21:59

a fresh and wonderful aroma. :D
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 11 úno. 2005, 22:18

dix píše:a fresh and wonderful aroma. :D

mne se libi tenhle nazor:

Big Guy Mild to Medium Mild Extremely Mild (Flat) Extremely Mild (Flat) Not my cup of tea. Do not plan on trying it again.
The disks of tobacco look beautiful, but latakia, what latakia. Nuff said!!!
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod vitsoft » 12 úno. 2005, 19:45

Před léty jsem se rozhodl pro Scottish Blend a dlouhou dobu se mi dařilo zůstat této značce věrný. Bohužel v posledním roce nějak z obchodů mizí a mé železné zásoby se tenčí... Light ani Modern verze nějak nejsou ono :=(
Uživatelský avatar
vitsoft
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 10 led. 2005, 19:17
Bydliště: Vitkov

Příspěvekod POGO » 13 úno. 2005, 20:47

S tabáků od MB mám v současné době jen Dark Twist.U mne,chutný klasický neutrální tabák.Ale i přesto zrovna leží v archívu.Nepoměr dýmek a tabáků si vybírá svou daň. :cry:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod lukas » 14 úno. 2005, 11:05

POGO píše:S tabáků od MB mám v současné době jen Dark Twist.U mne,chutný klasický neutrální tabák.Ale i přesto zrovna leží v archívu.Nepoměr dýmek a tabáků si vybírá svou daň. :cry:


Z toho vyplývá: "Přestaň si už konečně kupovat tolik tabáku" a nebo: "Už si konečně pořiď další dýmku" :P
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod forgi » 14 úno. 2005, 13:20

lukas píše:
POGO píše:S tabáků od MB mám v současné době jen Dark Twist.U mne,chutný klasický neutrální tabák.Ale i přesto zrovna leží v archívu.Nepoměr dýmek a tabáků si vybírá svou daň. :cry:


Z toho vyplývá: "Přestaň si už konečně kupovat tolik tabáku" a nebo: "Už si konečně pořiď další dýmku" :P

Na druhej strane archivovaním dark twist získava výrazne na kvalite. :wink:
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod POGO » 14 úno. 2005, 15:29

lukas píše:
POGO píše:S tabáků od MB mám v současné době jen Dark Twist.U mne,chutný klasický neutrální tabák.Ale i přesto zrovna leží v archívu.Nepoměr dýmek a tabáků si vybírá svou daň. :cry:


Z toho vyplývá: "Přestaň si už konečně kupovat tolik tabáku" a nebo: "Už si konečně pořiď další dýmku" :P


Pokud to dobře dopadne s termínem,a finance to dovolí tak to bude na srazu. :o
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

ad tabaky mb

Příspěvekod vs3 » 14 úno. 2005, 15:32

ja tabaky MB nesnasim. kouril jsem original choice - nic moc, proste horsi prumer, nezajimavy tabak. pak only tobacco - naproste nestesti, vsak uz ho taky nedovazi (mozna ani nevyrabi), ... pricichl jsem k Dutchove virginii a je to taky takovy sladidlo do caje. nechci nikoho urazit nebo ranit, komu MB chutna, tomu to ze srdce preji a mozna i zavidim ... ja se mu ale od jiste doby vyhybam a zatim to nemam duvod menit.

kdyz jsem kupoval posledni dymku, prikoupil jsem kentucky bird na zakoureni, pani mi ho chtela vymenit za original choice, s diky jsem odmitl, pry je ted vic v kurzu, tak hold pujdu - opet - proti proudu ... vs3.
Uživatelský avatar
vs3
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 29 črc. 2004, 10:55
Bydliště: Dublin, Irsko

Re: ad tabaky mb

Příspěvekod Simon » 14 úno. 2005, 17:06

vs3 píše:ja tabaky MB nesnasim. kouril jsem original choice - nic moc, proste horsi prumer, nezajimavy tabak. pak only tobacco - naproste nestesti, vsak uz ho taky nedovazi (mozna ani nevyrabi), ... pricichl jsem k Dutchove virginii a je to taky takovy sladidlo do caje. nechci nikoho urazit nebo ranit, komu MB chutna, tomu to ze srdce preji a mozna i zavidim ... ja se mu ale od jiste doby vyhybam a zatim to nemam duvod menit.

kdyz jsem kupoval posledni dymku, prikoupil jsem kentucky bird na zakoureni, pani mi ho chtela vymenit za original choice, s diky jsem odmitl, pry je ted vic v kurzu, tak hold pujdu - opet - proti proudu ... vs3.

takovy sracky ti nuti v irsku, zemi zaslibene? :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Twineryy » 15 úno. 2005, 09:47

Mě jedou MB dost.
Roll Cake,
Dark Twist,
Mixture,
Navy Mixture,
jsou dobrý.

Nakonec jsem na stálo zakotvil na
Navy Flaku,
Vanilla Flaku,
Plumcaku a Highlandu.

Ambrosie se moc nepovedly (ikdyž na černé jsem začínal) a ty lehčí verze tabáků mi už nic neříkají, ale pro začátečníky by mohly být dobré. Celkově je MB můj brand no.1.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod bigdragon » 15 úno. 2005, 09:51

Cube, klidně mě kamenujte jsem začátečník a můžu si to dovolit a navíc mi chutná (no to je taky silný slovo jak to můžu poznat že? :D )
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Pegas » 15 úno. 2005, 10:03

S MB jsem začínal a jedu v něm dál.Šmakuje mi.Teď momentálně Dark Twist,Vanilla flake.
Uživatelský avatar
Pegas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 196
Registrován: 16 srp. 2004, 16:54
Bydliště: VIZOVICE

Příspěvekod forgi » 15 úno. 2005, 10:30

ja z MB iba DT a V1, ale minule som skusil zbytok Mixture co mi ostal v plechovke a celkom pohoda, mozno mu dam este jednu sancu.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků