Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: VZORKY!

07 črc. 2016, 19:24

Asi takhle - ochutnával jsem třeba Durbar a musím říct, že bych musel vykouřit celou pikslu, abych si o něm udělal pořádnej obrázek. Určitě mi chutnal, ale já v něm viděl takovou tu klasiku spíš starší školy, totiž že skutečně se kvality toho blendu začnou projevovat až potom, co bych z jedný dýmky vykouřil aspoň půl krabičky, spíš celou. EMP byl jeden čas moje stálice, vlastně ani nevím, proč jsem ho přestal kouřit. Nejspíš se to stalo v nějaké míň latakiové fázi, takže jsem dokouřil krabičku a další už nekoupil prostě proto, že jsem zrovna pořád kouřil virginie.
Jak píše Vorža - u Dunhilla se nespleteš a kdyby náhodou ti ten tabák hodně nesedl, tak ho s někým v pohodě vyměníš. Ale tyhle blendy podle mě fakt ze vzorku (tj. cca 3 nacpání) nepoznáš, v tom smyslu, že stejně budeš muset vykouřit celou krabičku a pak teprve zjistíš, že už další nekoupíš :puffy: Přesně takhle jsem to měl já se Standard mixture.

Re: VZORKY!

30 črc. 2016, 08:30

Než si zahraji na Kolumbuse a pokusím se dovést tabák z nového kontinentu do našeho krásného limitami svázaného. Nemáte náhodou někdo vzoreček Cornell & Diehl Autumn Evening? Případný dobrodinec bude samozřejmě náležitě odměněn ve zlatě :clamp:

Re: VZORKY!

30 črc. 2016, 11:22

Napiš mi do SZ adresu.

Re: VZORKY!

15 srp. 2016, 20:17

Ahojte, já nabízím od McClellanda Frog Morton a St James Flake od SG. A ještě dotaz : Kolik gramů se tak na zkoušku posílá? Díky.

Re: VZORKY!

15 srp. 2016, 22:01

Obvykle posílám okolo 5gr,zkrátka na dvě dýmky.

Re: VZORKY!

15 srp. 2016, 22:12

Vážení priatelia, chcel by som vás poprosiť, nemáte niekto MacBaren Vintage Syrian? Z latakií mi zatiaľ najviac sadol Balkan by Brebbia, ktorý tu žiaľ nedostať, a podľa vyhľadávania na etrafike by sa mu mohol najviac podobať. Nechce sa mi ale príliš riskovať 100g balenie naslepo. Zásoba sa zmenšuje...

Re: VZORKY!

15 srp. 2016, 22:12

Waldezo píše:Ahojte, já nabízím od McClellanda Frog Morton a St James Flake od SG. A ještě dotaz : Kolik gramů se tak na zkoušku posílá? Díky.



No tak poslední vzorek co jsem dostal od Gimliho měl i s obálkou 26g. Jenže Gimli je jak známo štědrý hobit :lol: Já dávám tak na dva kotlíky od druhu.

Re: VZORKY!

28 zář. 2016, 08:42

Nabízím na výměnu SG Celtic talisman a Old Smoker který jsem zvlhčil whiskou... Rád bych na oplátku ochutnal nějakou latakii, ale není podmínkou.

Re: VZORKY!

12 říj. 2016, 09:51

Prosím, není tu někdo kdo by měl doma zásobu Mac Baren Plumcake a byl by ochotný poslat malý vzorek na ozkoušení? Vím, že se už u nás nedá sehnat, ale třeba si ho někdo vozí z DE. Na oplátku mohu nabídnout Sherlock Holmes, Grousemore, Dark plug nebo zaplatím.
Kdyžtak SZ.

Děkuji

Re: VZORKY!

18 říj. 2016, 06:22

Chtěl bych zde poděkovat uživateli PoKlaT za poslání vzorku Plumcake. :ok:

Re: VZORKY!

18 říj. 2016, 12:02

Rádo se stalo, věřím, že bude chutnat. Easy má ještě Plumcake koupené v Mostexu tak k němu zajdu a uděláme příme srovnání, sám jsem zvědav. :smoke5:

Re: VZORKY!

18 říj. 2016, 23:40

Helemese, ono to tady docela frci :smile:

Pokud by nekdo mel, rad bych zkusil jeste jednou Grousemoor a DH prakticky cokoli... Pripadne nejake lano :cool:

Na oplatku toho moc nemam jakozto zelenac - mohu ale nabidnout DH Elizabethan mixture a Presbyterian.
Mam tady taky Stanislaw Pilot Blend a Ocean Liner Series (Ost Afrika Linien) - tyhle klidne daruji v libovolnem mnozstvi, neni to uplne muj typ tabaku (dostal jsem je darem).

Re: VZORKY!

19 říj. 2016, 12:09

Jestli chces testnout lano, tak ti muzu donest na GH black pigtail a SG BXX a B4 cokosku a pomrdanc

Re: VZORKY!

19 říj. 2016, 17:44

:arrow: Xcriss:
Zkus navštívit Pražskou nebo Ostravskou buňku. Tam můžeš ochutnat hromadu tabaků i bez poštovného... ;-)

Re: VZORKY!

19 říj. 2016, 17:59

Na tom uz pracuju :mrgreen:
Odeslat odpověď