VZORKY!

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: VZORKY!

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 05 led. 2019, 11:33

Jednou okusí a už nebude chtít nikdy jinak :D a já pak koštnu všechny ty vyhozené latakie[/quote]

To je jako kdybych místo kouřových whisek začal pít Legendarium.... :mryellow:
To se asi nestane... :naughty:
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: VZORKY!

Příspěvekod klasik51 » 05 led. 2019, 13:32

Hm, tak to Ti asi nebude chutnat ani AE. :think: :smoke5:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: VZORKY!

Příspěvekod beda » 05 led. 2019, 13:55

Hele je to moderní arouš, s kukuřicí to bude provar.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: VZORKY!

Příspěvekod jelen76 » 05 led. 2019, 14:27

klasik51 píše:Hm, tak to Ti asi nebude chutnat ani AE. :think: :smoke5:


taky to tak vidím :oops: :oops:
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: VZORKY!

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 05 led. 2019, 15:36

Uvidíme, člověk si má rozšiřovat obzory! :)
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: VZORKY!

Příspěvekod RottenFox » 05 led. 2019, 17:46

Já jak to tak sleduju, ať už hlasování o tabáku roku 2018, vlákno "co máte dnes v dýmce" nebo přímo tady, tak jsem asi jediný exot, kterému AE vyloženě nechutná. :palm:

Já jsem asi natvrdlej, ale v čem je kouzlo zrovna tohohle tabáku, že je tak všeobecně oblíbený?
Aroma mi nijak zajímavé nepřijde a tabákové tělo se mi zdá vyloženě plytké.
Jasně, každej kouří na svojí hubu, ale o tomhle tabáku se hovoří jako o všeobecně oblíbeném, tak se nad tím jen trochu pozastavuji. :-)

A není to tím, že bych tabáky tohohle střihu nekouřil, to ne. Jen mi prostě tenhle konkrétní přijde nezajímavý, tak se ptám. :puffy:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: VZORKY!

Příspěvekod basa333 » 05 led. 2019, 18:07

také jsem zvědav, jaká bude konfrontace s realitou...jinak je mi to ale úplně šumák, já tyhle tabáky nekouřím, takže jsem zcela bez názoru.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: VZORKY!

Příspěvekod klasik51 » 05 led. 2019, 18:39

Tak já to začnu, i když se v žádném případě nepovažuji za tabákového experta. Mám to na chutná / nechutná + síla je
u mne dost rozhodující činitel.
Za syrova voní, že když ho načnu, tak chodim fetovat. Otvírám plechovku a strkám tam frňák. :oops: Furt :smile:
Při kouření mám příjemně v hubě a stále voní, i když jinak. Ale dobře. :puffy:
Mozek a stabilita těla je také v pořádku. :wink:
Tedy mnou akceptovatelná síla a přitom kouř neni jen žádnej teplej luft. :smoke1:
Dobře hoří = snadná údržba hoření v kotlíku.
Tedy sumasumárum - co víc si přát. :think: Jsem skromný kluk. :smoke3:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestli někomu nechutná, nebo chutná, je mi fuk, tak jako Basínovi. A jaký jiný tabák někomu chutná, je mi taky fuk.
Důležité je, že si ostatní na svém oblíbeném tabáčku pochutnají, tak jako já na AE. A proto tu fajku kouříme, že. :ok: :smoke5:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 05 led. 2019, 19:11

RottenFox píše:Já jak to tak sleduju, ať už hlasování o tabáku roku 2018, vlákno "co máte dnes v dýmce" nebo přímo tady, tak jsem asi jediný exot, kterému AE vyloženě nechutná. :palm:


Cece Lisaku, ja jsem to zkusil (znas me, LAT vzdy na prvnim miste!) a letelo to z fajfky behem peti minut. Pak jsem to zkusil jen tak z hecu po par tydnech, letelo to z fajfky behem desti minut. No a do tretice jsem toho sajrajtu nejakym zahadnym zpusobem vykouril celej kotlik! Vlastne do tedka nevim, jestli mi to vubec chutnalo, ale v kazdym pripade jsem neco tak divnyho nikdy predtim nekouril :) A z fajfky je to porad cejtit, takze ted z ni muzu hulit leda tak travu :rofl:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod RottenFox » 05 led. 2019, 19:18

@jetam: Kdybys to vyprávění zakončil "a pak jsem si nacpal další kotlík a kouřím AE dodnes", tak bych snad i svůj názor přehodnotil a zkusil bych to nacpat znova. :lol:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: VZORKY!

Příspěvekod MBO » 05 led. 2019, 21:12

AE jsem vykouřil asi deset dýmek. Vůně za studena je nádherná. Nekouřím ho moc, protože se podle mého nedá kouřit pořád. Je to jako chuť na sladké - jenom občas. Ale nesmí se spařit, pak chutná příšerně. To jsem taky vyzkoušel. Při opatrném kouření chutná krásně po javorovém sirupu. Celou dobu až do konce. Kdo nemá rád javorový sirup, tenhle tabák si neoblíbí. A slabý opravdu není, i když tohle je velice individuální. Prostě člověk si zakouří a ví, že kouřil. Do dýmky pěkně zalézá, a nejde jen tak překouřit. Tedy překouřit jde, jenom v ní budete mít javorové duchy. Na druhou stranu když už mu dýmku věnujete, krásně voní.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: VZORKY!

Příspěvekod Bob76 » 05 led. 2019, 21:54

MBO píše:AE jsem vykouřil asi deset dýmek. Vůně za studena je nádherná. Při opatrném kouření chutná krásně po javorovém sirupu. Celou dobu až do konce. Kdo nemá rád javorový sirup, tenhle tabák si neoblíbí. A slabý opravdu není, i když tohle je velice individuální. Prostě člověk si zakouří a ví, že kouřil. Do dýmky pěkně zalézá, a nejde jen tak překouřit. Tedy překouřit jde, jenom v ní budete mít javorové duchy. Na druhou stranu když už mu dýmku věnujete, krásně voní.
RottenFox píše:@jetam: Kdybys to vyprávění zakončil "a pak jsem si nacpal další kotlík a kouřím AE dodnes", tak bych snad i svůj názor přehodnotil a zkusil bych to nacpat znova. :lol:

Lišáku máte hubu na ořechové listí :D a když už to kouří i "kovaní" latakisti jako MBO :D tak už to musí být echt materiál :mryellow:
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 05 led. 2019, 22:59

RottenFox píše:@jetam: Kdybys to vyprávění zakončil "a pak jsem si nacpal další kotlík a kouřím AE dodnes", tak bych snad i svůj názor přehodnotil a zkusil bych to nacpat znova. :lol:


Hele neobtezuj se, jestli te to nechytlo za osrdi, tak je to ztrata casu. Fajfku, co jsem to z ni kouril mam fakt leda tak na travu (patentni piskovanej Dunhill squat bulldog :twisted: ), bo ten sajrajt z toho smrdi jako prase a fakt nemam naladu se s tim crcat pri prekurovani. Mam jeste par unci v archivu, a az si zase jednou za uherak prestanu vazit dobry Latakie a budu mit naladu na poradnej psychedelickej zazitek, ta si zapalim tohle abych se fofrem probral a jako pokani otevrel dalsi pikslu archivnich rusaku :pray: Jak kdysi prohlasil strycek "jednou za cas je treba se snizit, neb nelze neustale konzumovat jen tu nejvyssi kvalitu, neb potom clovek ztrati meritko". Takze tak :mryellow:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod klasik51 » 06 led. 2019, 09:59

Je to jednoduché Matěji. (patentni piskovanej Dunhill squat bulldog a Mam jeste par unci v archivu,) Beru vše.
Napiš číslo účtu a částku do SZ. Samosebou počítám, že v sumě bude zohledněno to, že jsem ti pomohl od toho
sajrajtu a od totálně zničené patentky. :twisted: Předpokládám, že Tě to velmi trápí a já se obětuji. I když musim
chlapsky uznat, že rád. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: VZORKY!

Příspěvekod jelen76 » 06 led. 2019, 10:26

Zdendo :D :D :D


Kluci, dyť ta debata je úplně zbytečná. Nehledě na to, že jsme :offtopic1: . Je prostě jasný, že zapřísáhlej milovník uzeného zřejmě AE na chuť nepřijde. Obráceně je to to samé, dejte aromatikáři Artisan a uvidíte co Vám řekne na tento TOP tabák. Prostě a zkrátka, v segmentu aromatiků je AE jeden z nejlepších tabáků. Vůně za studena je jedním slovem bombastická,ale ne chemická. Hoří dobře a hlavně chladně ( ale zase ,chladně na aromatik!!!). Aroma je stálé po celou dobu hoření, ale tak jako se krásně nese na fakt kvalitní viginii. Síla je velmi subjektivní já bych dal tak 4 z 10 . Závěrem bych chtěl říci, šetřete nás kluky aromatický i my Vás uzenáče máme rádi :D :lol: :oops: A proto užívejme náš společný koníček v klidu a míru. Chladný dým všem :smoke2: :smoke2:
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron