Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: VZORKY!

27 úno. 2016, 11:44

Nevím, jestli si koupím vzorky z etrafiky nebo si je s někým vyměním je vcelku jedno. A jak tu někdo psal, pro hrubou představu to stačí. Dostal jsem emp a c&d autumn evening a už vím, že ačkoli je c&d dobrý, tak connoisseur od petersona je mnohem lepší. Nadruhou stranu emp je skvělé pokouření - je jemnější než p old dublin.
Teď mně napadá. Má někdo na výměnu nějaký mydlak?

Re: VZORKY!

27 úno. 2016, 13:06

Ja ;)

Re: VZORKY!

29 úno. 2016, 20:35

Děkuji Sammaelovi a Frankie za vzorky.

Re: VZORKY!

29 úno. 2016, 21:07

Samo i já, kluci :-)

Re: VZORKY!

29 úno. 2016, 23:54

Hlavně jednotlivé šarže nejsou totožné, což platí u všech tabáků a nejvíce u tabáků SG...tedy vypovídající hodnota současného vzorku nemusí korespondovat se vzorkem stejného tabáku před dvěma lety a nemusí korespondovat se vzorkem lišícím se o půl roku...nejsem z těch, kteří by Vám brali tuto vzorkovou možnost, je to bezesporu tak, jak psal již kolega Sobpeta...Dejte si jistou rezervu v chutích a dopředu nehaňte tabáky, které Vám momentálně z dané šarže nechutnaly. Vyzkoušejte je později a v delším režimu (50g)...(a i to je někdy málo - právě díky rozličným šaržím)...není to blud...Je to opravdu dlouhá a trnitá cesta, pro každého dýmkaře naprosto individuální záležítost... :puffy: ...hodně štěstí :wink:

Re: VZORKY!

01 bře. 2016, 08:26

S tím nelze než souhlasit! Já sám jsem si už před nějakým časem uvědomil, že všechno stejně nevyzkouším. Tak kouřím vždykcy jen pár tabáků v roce, člověk by pak nevěřil, jak se jednotlivé tabáky dokážou potom rozvinout. :ok:

Re: VZORKY!

15 dub. 2016, 22:26

Môžem ponúknuť Macbaren Scottish skoro celý za vzorku Peterson Sherlock Holmes,Macbaren HH old dark fired ,alebo aj vzorku niečoho iného.

Re: VZORKY!

20 čer. 2016, 16:54

Ahojte, můžu nabídnout vzorky: Peterson-Connemara Black, Peterson-St. Patricks Day a Stanwell-Full aroma.

Re: VZORKY!

20 čer. 2016, 17:09

Kdybyste mel nekdo vzorek dobre latakie (treba Artisans Blend), rad bych ji ochutnal. Bohuzel nemohu nabidnout na oplatku nic atraktivniho, teprve zacinam, ale urcite za vzorek zaplatim.

Re: VZORKY!

20 čer. 2016, 17:12

Sejdi se s Plzeňskou buňkou. Určitě tam ziskas nejen vzorky, ale i spoustu cenných rad. ;-)

Re: VZORKY!

20 čer. 2016, 17:13

Ono neco takoveho existuje? Kde bych ziskal vice informaci?

Re: VZORKY!

20 čer. 2016, 17:36

Tu viewtopic.php?f=4&t=2234

Re: VZORKY!

06 črc. 2016, 12:31

Zdravím, nemá niekto vzorky na DH tabaky ? Konkretne NC, EMP, Durbar, MM965 ? chcel by som skúsiť všetky ale 200g tabaku :smoke5: to by bolo veľa na testy.

Re: VZORKY!

07 črc. 2016, 11:18

Hochu, u Dunhilla se nemůžeš splést. Všechny jsou vynikající.

Re: VZORKY!

07 črc. 2016, 11:37

chcel som niečo dopasovať k Old Dublinu a nechcem isť cez 50g pixle :D ale asi pôjdem a začínam s London Mixture :smoke5: už je objednaný aj s ďalším OD do zásoby
Odeslat odpověď