TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod basa333 » 07 pro. 2020, 08:25

souhlas. bothy a chock jsou diamanty sg. víc latakie nepotřebuji.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Swede » 07 pro. 2020, 16:49

Já fakt nevím co na tom Bothy všichni vidíte. Já měl naštěstí jen vzorek a bylo to pro mě zklamání roku. Ale to už jsem všude psal. Právě nacpáno BXX a jde se k sousedovi do garáže na maryáš. Nějak jsme hospodě odvykli. Ať tam chodí nekuřáci a třeba maminky s kočárky nebo jogíni, když si to vybojovali a hospodští si to nechali líbit.
Uživatelský avatar
Swede
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 94
Věk: 52
Registrován: 07 zář. 2004, 10:41
Bydliště: Hodonín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Hardslimer » 07 pro. 2020, 17:04

:arrow: Swede, plne s tebou souhlasim. :ok: Kamarad uz drive doma zacal varit pivo. Zadne takove jak pejsek s kocickou. Ale od srotovani az po konecny vysledek. Krasna granatova 12° za vyslednou cenu 6Kc.Takze se sejdeme, zabafame, pokecame a i ty karty zamastime.
No neni to nadhera!? :puffy:
Uživatelský avatar
Hardslimer
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 134
Věk: 45
Registrován: 10 lis. 2020, 23:36
Bydliště: Ostrava / Havířov

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Swede » 07 pro. 2020, 21:28

Kdyby nám bylo 20 byla by to nuda. Ale už nás nějak nezajímají osamělé baby u baru a ani se nechceme prát s týpkem, co prudí do barmanky. Ona si poradí sama. Dvě dýmky BXX a mínus osmdesát Kč v korunovem maryáši. Na to, že to bylo pondělí docela podařený den.
Uživatelský avatar
Swede
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 94
Věk: 52
Registrován: 07 zář. 2004, 10:41
Bydliště: Hodonín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 07 pro. 2020, 21:52

Ráno Amphora Burley, časně večer poslední kotlík Hyde Park :smoke4: A teď Bogie z hliněnky. Fšechno excelentní, takže top je posledně jmenovaný. Mi zvoní v uších, fakt tlačí :joy:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod basa333 » 08 pro. 2020, 07:50

Swede píše:Já fakt nevím co na tom Bothy všichni vidíte. Já měl naštěstí jen vzorek a bylo to pro mě zklamání roku. ...


tak pokud snídáš 1792, těžko ti budu něco vykládat k bothy. máš to holt trochu jinak nastavené. možná, že kdybys dal k snídani bothy, viděl bys ty chutě v trochu jiném nástřelu.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 08 pro. 2020, 08:38

Taky 10g je fakt málo, to pro představu chce vypálenou hliněnka a i tak to bude jalový. Asi ho koupím, ještě jsem neměl.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 08 pro. 2020, 09:25

Vcera jsem si dal Bothy vecer a je to tak jak pise basa. to neni trhac hlavy, co se tyce sily, ale kultivovany tabak s mirnou aromatizaci a co je na nem kouzelne (pro me), ze ta latakie tam neni prvnoplanova (tedy ve stylu palici se hadry) ale skutecne dolazuje celkovou chut smesi - je to jedna z mala latakii kterou bez obav zapaluji doma. a jak pise beda jaku cokolady tak u bothy je vzorek strasne malo skoro nic. ono je obecne i 50 g celkem malo abys poznal charakter tabaku. Vidim to ted na Haddes Best Irish. Jsem na konci 100 g pixly a teprve ted zacinam spravne rozumnet o cem ten tabak je....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod basa333 » 08 pro. 2020, 10:18

beda: dobrý va základ přiměřené síly, lehce (o něco více než v chock flake) latakie a citelná stopa whisky. za mě fakt velmi dobrý tabák.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod MBO » 08 pro. 2020, 20:57

Dopoledne výborný Squadron Leader a večer SG Full Virginia Flake, se kterým jsem se trápil. Ne, že bych měl něco proti tomu tabáku, beru to, že si ho prostě neumím užít. To aby začátečníci věděli, že každému občas něco nejde. Někdy zlobí dýmka, jindy tabák. Kdo říká, že mu vždycky všechno jde, je mi krajně podezřelý.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 08 pro. 2020, 21:14

Balkan Mixture. Mám rád ten region, jenž se zove podle momentu, kdy země pije krev podřezaného dobytka. Se nedivím, že tam roste kvalitní tabák :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 08 pro. 2020, 21:42

Former Flake, SG Scottish Autumn a ted McClelland Dark Navy Flake. Konzumuji visne nalozene ve vodce a je to zajimave....mam visne moc rad...ostatne tresne a visne jsou moje nejoblibenejsi ovoce....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod tumek » 08 pro. 2020, 23:12

Navečer "sebevražedná" procházka v kolejišti s velitelem letky v prosečskem buldočku a bylo to skvělé...jak snadné je žít.. :puffy:
Uživatelský avatar
tumek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: 31 říj. 2020, 10:45
Bydliště: Havířov

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Alter Egon » 09 pro. 2020, 10:43

MBO píše:Dopoledne výborný Squadron Leader a večer SG Full Virginia Flake, se kterým jsem se trápil. Ne, že bych měl něco proti tomu tabáku, beru to, že si ho prostě neumím užít. To aby začátečníci věděli, že každému občas něco nejde. Někdy zlobí dýmka, jindy tabák. Kdo říká, že mu vždycky všechno jde, je mi krajně podezřelý.


Mirku, třeba já mám před flaky respekt dodnes. Když jsem s nimi začínal, tak mě taky dost trápily, že jsem je třeba ani nedokouřil. Nějak se to zlomilo pak, když jsem ochutnal SG Sam's flake. Ten mi totiž tak chutnal, že jsem si koupil celou krabičku, kterou jsem kouřil téměř kontinuálně a na té jsem se to tak nějak naučil. Ale dodneška si spíše vybírám ready rubbed směsi, což bude dáno možná mou leností. Ty flaky prostě jsou zaprvé vylhčí a chtějí víc času na přípravu. Když ten čas nedáš, tak ti nafackují. Já to teda tak mám. Ale nedávno jsem dostal chuť zase na 1792 a teď ještě jak tady kluci mluví o Chocoflaku, tak ten asi taky zakoupím. A Navy flake jsem vlastně neměl nikdy, tak bych mohl ozkoušet taky :)
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod basa333 » 09 pro. 2020, 10:53

neuděláš chybu, navy je super tabáček. v podstatě jako chock, jen bez čokolády a s větším podílem latakie, základ je myslím stejný. když budeš mít štěstí, ucítíš v něm třtinový rum (někdo jej necítí, ona je to taková zvláštní sladkost). pokud ti zachutná, jdi raději do plugu, tam je tenhle akcent imho výraznější.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků