TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod svaluda » 06 črc. 2019, 17:31

Cabbie's je jeden z mých nejoblíbenějších, správná volba... :clamp:

Jinak ráno opět Brown Twist Sliced a teď jsem načnul asi dva roky starý BB1938 a vypadá to, že jsem se zamiloval na první potáhnutí. Parádní záležitost... :smoke5:
Uživatelský avatar
svaluda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Věk: 59
Registrován: 17 bře. 2019, 08:41
Bydliště: Vysočina

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 06 črc. 2019, 19:28

Přes poledne kotlík kostiček z Cannonu, mám už jen zbytek čtvrtkilovky snad z prvního dovozu a koupim něco dalšího v podobnym mustru. Buď Grousemoore, nebo Firedance plug. Skvělá věc tahle kostka, mám to v obyč šroubovací sklenici a nikdy jsem nedovlhčoval. Stačí mít nakrájený kostičky dopředu, nasypat, pak trochu víc plamene a tradá, blbuvzdorný kouření. Těď byl Presbyterian, hodně fajnovej orientální smrádeček.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 06 črc. 2019, 21:54

Beda - Presbyterian od Planty je aj môj oblubenec
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod madriguera » 07 črc. 2019, 00:07

Vykouřil jsem první kotlík Cabbies. Použil jsem dlouho nekouřenou dýmku, původně určenou pro viržínky a zážitek velmi pozitivní. Těším se, až se tabák usadí v kotli. I tak jsem vnímal sladkost a pikantnost tabáku. Fajn pokouření. Dumám, jestli na tento tabák neaktivuji jednu ze svých dvou bezfiltrovek... Asi by si to zasloužil...
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 45
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 07 črc. 2019, 09:55

:arrow: Stanley64 Měl jsem ho jednou, někdy před dvacítkou a od té doby jsem ho ignoroval coby Plantu. Loni jsem ho koupil, páč čtyři hvězdičky na TR po dvěstěpadesáti recenzích už něco znamená a už u mne bude napořád. Pro mne definitivně nejlepší uzeninka, jedinná, co mám v stabilní rotaci.
:arrow: madriguera Jj, měl jsem to taky v bezfiltru, ten tabák ho nepotřebuje. Teď z tý fajfky bafám zelený jepťuchy, jsem doma ještě do večera sám, tak si užívám. Dnes to celkem jde, posledně jsem je cpal večer a to byla chyba, bez ohledu na složení, celkem lehkej a jemnej blend.
Edit: Docela se ty jepťuchy rozjížděj, je to hodně do kulata, netrčí ani perique ani kentucky, takhle do záčátku bytelnějšího kuřáckého dne fajn volba.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 07 črc. 2019, 13:44

Beda - Presbyterian je dobra voľba mal som podobne pocity, že Planta ale skúsil som a teraz stabilne v archíve 5x100g,momentalne GH-Bobs Square Cut celkom paráda
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 07 črc. 2019, 14:49

Erinmore flake, nářez, jsem zvědav na Malcolm flake, jestli to bude jako Erin, dostane kotel.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 07 črc. 2019, 19:31

Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 08 črc. 2019, 05:32

Jj, na základě diskuzí tady jsem zjistil, že to má bejt jako Erin. Je to objednáno, jsem zvědav. Ještě byl Presbyterian a Kendal Dark.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Rudolf Steiner » 08 črc. 2019, 08:24

Tak jsem si včera k svému dopolednímu "turkovi" vzal delší "bavorku" s Krakonošovou směsí. K tomu, aby toho nebylo málo, Starou žitnou mysliveckou a zajímavé čtení. Krásně strávený čas do oběda :puffy:
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Haluziak » 08 črc. 2019, 19:24

Právě dokuřuji poslední zbytek Artisan's Blend a k němu zmrzka. Musím uznat, že dnes na parádu. A jelikož balík z USA přijde až někdy v druhé půlce srpna, inspiroval jsem se zde a objednal Cabbies Mixture :) A aby mi nechyběla Latákie tak i SG Navy Flake ;)
Uživatelský avatar
Haluziak
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 80
Věk: 35
Registrován: 21 úno. 2019, 16:46
Bydliště: Brno

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Brandy Grulich » 08 črc. 2019, 20:57

MBO píše:
Stávalo se mi to s dovlhčovanými tabáky. Navíc mám takovou zkušenost, že jak si člověk nějaký tabák zaškatulkuje jako problematický, špatně se to pak mění.
Co zkusit třeba MB Virginia no. 1? OT


Se zaškatulkováním je to - alespoň u mně - pravda. Nevzpomínám si na žádný tabák, u kterýho bych dokouřil aspoň krabičku, pokud mi napoprvé nechutnal. Asi se tím o leccos připravuju, ale jsem lenivej bojovat s tabáky, který mi nejedou na 100%, když vedle čeká nějaká dobrota. Jinak aromatiky (ani neutrály) nekouřím vůbec, nenašel jsem k nim cestu. Plum Pudding jsem objednával na základě recenzí jako balkán. Ale mně nefungují ani některý latakie, vůbec mi třeba nechutná Old Dublin, milovníkům latakie dost doporučovaný. Dříve jsem zkoušel najít, co spojuje mně nechutnající tabáky, ale společného jmenovatele jsem nenašel a bafám svoje 2 oblíbence, občas něčím zpestřené. Takže dnes Port Latakia, ale pohoda nic moc, večer byla fakt zima.
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Gimli » 08 črc. 2019, 22:00

Po delší době Dark flake. Je výbornej!
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod MBO » 08 črc. 2019, 22:11

:arrow: Brandy Grulich
cit "Asi se tím o leccos připravuju, ale jsem lenivej bojovat s tabáky, který mi nejedou na 100%, když vedle čeká nějaká dobrota."
Já si naopak myslím, že je to velice rozumné. Kdyby mi nechutnal špenát, taky se nepokusím to nějak přejíst. Jenom kdybych se tímhle pravidlem uměl řídit častěji a i v jiných souvislostech:-) OT
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod proger » 09 črc. 2019, 19:02

Chlapci, dneska se u nás fakt ochladilo, teď navečer máme 13 stupňů. Tak jsem si na balkona vzal bundu a vlněnou čepici a do dýmky nacpal GH Kendal Flake. Moc dobrý tabák.
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


cron