TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 06 říj. 2020, 21:07

pri sekani zahrady (okno v obdobi destu je treba vyuzit) zbytek vzorku Erinmnore s Bjarne Flake, po veceri pak Rattray´s Exotic Orange a ted pri lahvi Jack Daniels SG Chocolate Flake. Ten tabak je proste uzasny....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 08 říj. 2020, 11:39

Čokoška byla taky, pomnutá téměř na vlákno a dosušená, z buldočka přes papír. Takhle navečer nářez, jeden z těch materiálů co uspokojí konzumenta a nenasere manželku :joy:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 08 říj. 2020, 12:37

beda píše:Čokoška byla taky, pomnutá téměř na vlákno a dosušená, z buldočka přes papír. Takhle navečer nářez, jeden z těch materiálů co uspokojí konzumenta a nenasere manželku :joy:

K SG Cokolade jsem musel kuracky "dorust". Zkousel jsem x krat v minulosti a nikdy to "nemakalo" jak melo, spise pocit zatuchliny nez chut cokolady, az najednou ted, jako mavnutim proutku sup a vnimam to jako uplne jiny tabak, kazdym coulem vinikajici. Kourim jej stejne jako ty hodne pomnuty a sussi, akorat nekourim na filtr.
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 08 říj. 2020, 13:19

Stelton =vďaka za tvoje skúsenosti a rady, vyskúšam cez víkend a dám vedieť, bafam bez filtra vynimocne možná 2-3xza mesiac z balzovym filtrom
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod BATRACHOS » 08 říj. 2020, 16:02

Mně tedy vždy víc oslovoval Bobův čokoládový plátek, byť SGčkový taky nejni nepovedný. :think:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 08 říj. 2020, 16:13

BATRACHOS píše:Mně tedy vždy víc oslovoval Bobův čokoládový plátek, byť SGčkový taky nejni nepovedný. :think:

Ja mam s Boboladou ten problem, ze zatimco prvni dymky z otevrene 50 gramovky super, jak se dale prokuruji tobolkou tak me ta aromatizace prijde cim dal vice vlezla a druhou polovinu tech 50 g kourim pak treba kvartal - proste se mi strasne rychle prekouri. a po skonceni tobolky ho tak rok nechci zase videt. Mam 500 g Bobolady jeste zavakuovane od Daniela, stare 11 leta obavam se ze je to zasoba jez mi vydrzi do duchodu. Jinak abych nebyl OT - z Chacom Coubert prave bafam Mellow Mallard.
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod BATRACHOS » 08 říj. 2020, 19:08

Naprostý souhlas, ano, i pro mne to není all day smoke. Ale to jsem tak ani nikdy nebral, Bobova čokoláda je tak jednou, dvakrát za týden.
Já mám teď jako denní Best Brown. (Mno, jeden tabáček tu ani nezmiňuji, protože to asi je o mně všeobecně známo.)
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 08 říj. 2020, 21:05

odpovidam pisemne na otazky novinaru,popijim Jacka Danielse, dokouril jsem Rattrays Exotic Orange z Brebia a ted bafam Rattrays Dudaka z BKP/Angelo - a prijde mi zatracene mizerny na to jak si ho pamatuju, ale treba se projevi v dalsich kotlech.
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 08 říj. 2020, 22:36

Ráno R&M, hned na to Amphora Burley a pak v podvečer Amphora Kentucky. Musím drobet zařadit zpátečku, jsou to Amphory, jsou to sice ryze neholandský tabáky, ale nutno podotknout, že jistou neagresivnost a mírnost si z původního charakteru značky nechaly. Dobrý matro, za ty prachy. Teď jsem to uzavřel Happy Bogie Twistem z hlíny, to je taková nekompromisní kombinace. Bejt já dizajnér krabky Nightcapu, tak tam vedle tý hliněnky a kahanu leží ještě to lano.
Edit, bude to znít perverzně, ale room note Bogie Twistu nemá chybu, taková fakt dýmková stopa, niterná sladkost. Ostatně za mne nejslabší tabák co znám, samo, že nepočítám americkej žvejakcí.
Naposledy upravil beda dne 08 říj. 2020, 22:50, celkově upraveno 1
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod BATRACHOS » 08 říj. 2020, 22:46

stelton píše:... dokouril jsem Rattrays Exotic Orange z Brebia a ...

A jaký tedy je? Neznám.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 08 říj. 2020, 22:53

Jakej asi, aro od K&K. Podobný konoaser čojsu a dudákovi :twisted: To Mc Lintock je jinej recepis.
Edit, abych nehanil bez příčiny, tak jsem ráno nacpal loňskou letní limitku Rattray's Ahoy Summer. Loni když vyšla tak jsem jí měl párkrát z obr pěny a nic moc, i ve vedru moc lehký. Dnes to ze dřeva celkem jde, něco jako dudák, kvalitní véčko v nevýrazným BC. Aroma decentní první třetinu, ale za mne spíš salátová okurka, než vodní meloun :mryellow: Ale krabka nádherná a wo tu šlo :joy:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 09 říj. 2020, 10:52

BATRACHOS píše: A jaký tedy je? Neznám.

Silne aromatizovany lehci tabak nechemickeho razeni, kvalita listu velevzorna (cti klacek tam nenajdes) v pripade, ze je koureno poklidne je chut do posledniho pufu. Na aromatizaci je si treba trochu zvyknout , jestli to ma nazev Orange, tak ne, je to spise mango s kvetinovymi tony, pomeranc tam moc nenachazim. Ale jinak horeni velevzorne, vune v mistnosti neprecichnutelna, pro nekoho mozna i neprijemna, doporucuji kourit sussi, tak se nejlepe projevi. Za me az dokourim koupim znovu, do archivu to cpat nebudu (i proto ze neni vakuovany), ale za me pohodove koureni. Cena i po zvyseni eura je stale prijatelnejsi ve veprove....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 09 říj. 2020, 22:20

Rattray´s dudak, Mcconnell Paddington/vynikajici a ted Mellow Mallard a k tomu Jack Daniels. Ten Dudak je neskutecny hnuj - nevim jestli se mi zmenila chutova paleta, ale tohle je fakt prisernost. misto cognacu tam citim jakysi laciny parfem. K&K jsou houpacka, neco umi skvele a neco je pruser prvniho radu....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 10 říj. 2020, 07:29

Asi tak, čtyři hvězdičky bych dal z jejich aroušů jen tý Petersoní vánočce se Santou, ta byla fakt povedená. Včera večer letitej Balkan Mixture. Pětihvězdičkovej :twisted:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Asu » 10 říj. 2020, 09:53

Red Fox, následoval Director’s cut a večer potěšil Dockworker.
Uživatelský avatar
Asu
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 43
Věk: 51
Registrován: 26 dub. 2015, 18:49
Bydliště: Nusle

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 10 návštevníků