TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 12 úno. 2021, 20:17

Torben Dansk-999 Black Cavendish, Virgina, veľmi lahodna aromatická zmes, sila celkom slušná, chuť a vôňa tiež veľmi príjemná, visna, vanilka.
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 12 úno. 2021, 21:14

Ahoj,

prisel jsem z prace, nacpal si dymku Mellow Mallard, ale "omdlel" jsem unavou drive nez jsem si zapalil.dve hodky jsem se prospal, ted pobafavam a premyslim co dale. Nakonec to vyhraje SG Navy Flake...
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 12 úno. 2021, 21:17

Stelton - ako dopadol Burus june v tvojom hodnotení?
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Snoopy » 13 úno. 2021, 22:22

Dnes DBE s vareným vínom, nebo slnečné, vzduch nádherne mrazivý - aj smútky na chvíľu odplávali... :D
Pred pár dňami som načal 100 g Hal O´the Wynd zakúpený 02/2013. Horné viečko na plechovke bolo hodne "vybúlené", po otvoreni to riadne zasyčalo. Spodnú časť konzervy zvnútra chytila korózia a tabak sa tam prilepil, ale inak super. Dnes som dal nálož do impozantnej bezfiltrovej basovky v ktorej ešte nič iné nebolo a mňamka. :puffy:
"Možná, že právě pro tuhle chvíli jsme přišli na svět..."
Uživatelský avatar
Snoopy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 566
Věk: 62
Registrován: 03 pro. 2010, 14:36
Bydliště: Západné Slovensko, Hlohovec

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod MBO » 14 úno. 2021, 16:40

Neděle se vydařila. Dopoledne VA no. 1 a odpoledne v Podzámce Rattrays Black Mallory. Víte, co je to autoraketa? To je, když se snažíte za každou cenu připálit poslední zbytky tabáku a jak silou taháte, vlítne vám popel do pusy. Autoraketa proto, že se to stane, zrovna když frčíte po dálnici. :yum:
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Zagarne » 14 úno. 2021, 17:55

MBO píše: To je, když se snažíte za každou cenu připálit poslední zbytky tabáku a jak silou taháte, vlítne vám popel do pusy.

tomuhle jsme v mladi rikali "sežrat krtka". ale to bylo v dobach, kdy jsem z fajecek kouril neco jinyho nez tabak.
ja dneska dopoledne Ennerdale, odpoledne Cob Plug a vecer si dam cerny lano od SG
Uživatelský avatar
Zagarne
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 56
Věk: 41
Registrován: 12 pro. 2016, 13:49
Bydliště: Brno

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 14 úno. 2021, 19:24

dopoledne pri vareni obeda Mellow Mallard a ted jsme dokouril Amphoru Burley z Falcona. Opet se kaji, ten tabal je vynikajici a zarazuji do rotace "kazdodennich" tabaku. Ted pomalu rezu RB Plug ,jez bude nasledovat.
Ad Burrus - napoprve jako ze NE. treba to prijde casem - caporal mi sedel v cigaretach (klasicke Galske a Ciganske jsem miloval), ale jako dymkovy tabak v tehle chvili ne. ale treba se to zmeni, nebylo by to poprve, co potrebuji se k urcitemu tabaku "prekourit".
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 14 úno. 2021, 20:58

Samův Balkan Flake, včera jejich čokoláda. Poklady :joy:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 14 úno. 2021, 22:16

Stelton =vďaka za info, zostanem pri tom modrom Buruse ten mam odskúšaný a celkom mi vyhovuje.
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 15 úno. 2021, 08:50

Tento týždeň začínam z touto lahôdkou HU-tobacco UP Dockworker Flake,

Dockworker Flake je zameraný na silné, čokoládovo korenené Malawi-Burley. Dopĺňajú to korenené orientálne a virginské zo Zambie, Indie a z Filipín. Výsledkom je sladká a korenistá zmes s nádhernou notou Burley / Oriental. Táto neobvyklá zmes presvedčí veľmi zložitou a krásne vyváženou chuťou. Silný Flake pre vyznávačov prenikavého, originálneho tabaku. Žiadna pridaná príchuť!
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Dino » 17 úno. 2021, 13:03

Posledne tyzdne som daval hlavne SG Skiff, ten dostal vlastnu fajku, a SG Choko Flake. Prekadal som to Balkan Sasieni, velmi dobry tabak, a sem tam nejaky lahsi aromatik.
Momentalne som otvoril Ashton Artnisans Blend, prijemne jemna latakia a Palacove gate, u toho som si zatial nie uplne isty, ci mi sadne.
Na ciste VA tabaky vobec nie je chut...
Uživatelský avatar
Dino
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 362
Věk: 40
Registrován: 23 úno. 2011, 19:44
Bydliště: SVK - KNM

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Asu » 17 úno. 2021, 15:04

Dnes, včera a předevčírem mix 1/3 Bjarne de Luxe flake + 2/3 Kendal Kentucky.
Uživatelský avatar
Asu
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 43
Věk: 51
Registrován: 26 dub. 2015, 18:49
Bydliště: Nusle

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Haga » 18 úno. 2021, 11:03

Poslední tři dny jsem se věnoval testování vzorků od Snoopyho, čímž mu tímto ještě jednou děkuji. Na pondělí a úterý jsem zvolil mírnější rozjezd v podobě Hal o´the wynd a bylo to velice dobré :ok: Včera jsem sebral odvahu a malou seawolfku ( pro jistotu :lol: ) a vrhnul se rovnýma nohama do Navy plugu, na který mě tu nalákal basa. Tenhle tabák, kterého jsem se bál kvůli latakii, byl pro mě velice příjemným překvapením a dokonce byl shovívavě přijat i mojí ženou ke kouření uvnitř domečku :mryellow: . Přestože jsem nacpal jen malou dýmku a díky síle tabáku jsem tomu rád, vydržela mi dýmka hořet nezvykle dlouho ( v porovnání s preferovanými aromatiky ).

Děkuji tedy tímto jak basovi za nasměrování a přesvědčení, že Navy plug je opravdu kvalitní tabáček, tak Snoopymu, který mi nezištně nabídl a zaslal vzorky. :yum: :ok: :clamp:
Uživatelský avatar
Haga
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 207
Věk: 54
Registrován: 01 pro. 2020, 09:21
Bydliště: Tuchlovice Srby

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod basa333 » 18 úno. 2021, 11:29

já vím, já vím, tisíce děkovných dopisů, děkovné inzeráty, poděkování v tisku, léta praxe :oops: :oops: :oops: :lol: ale vážně - nedoporučoval bych nic, co sám nemám léty prověřeno. měl jsi vlastně flák nebo plug? když ti chutná navy, bude ti patrně chutnat i bothy a chock, od gh pak bob's chock
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Haga » 18 úno. 2021, 13:07

Snoopy mi poslal odkrojené kousky plugu. Teď si nevzpomenu který z těch dvou vzorků byl starší, zda Navy nebo Hal, ale každopádně u jednoho to byl rok 2013 a u druhého 2014, takže řekl bych, že ideálně vyzrálé tabáčky oba. :yum:
Nebál jsem se, že bys doporučil něco nedobrého, ale každý má ty chutě jiné, takže když si tu někdo pomlaskává třeba nad lanem Black XX, neznamená to, že někdo jiný ( asi většina ) by to přežil bez ztráty květinky :mryellow: :puke:
O to větší radost mám, že mi NAvy nevadí, ba dokonce to vypadá, že bude zařazen do rotace. Ještě uvidím, jak dopadne zbytek testování, jak moc si k němu vyšlapu cestičku. Ale už teď to vidím tak, že malá seawolfka bude vyhrazena pro tento tabáček, na jeho sílu mi přijde v tuto chvíli ideální.
Uživatelský avatar
Haga
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 207
Věk: 54
Registrován: 01 pro. 2020, 09:21
Bydliště: Tuchlovice Srby

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


cron