Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 říj. 2018, 11:30

Ráno u doktora na prohlídce, něco by se mnou měl dělat, zlobí mě emise. Poté ještě před odpolední šichtou procházka s dýmkou po městě, v kotlíku MB Virginia Flake. Slušný tabák, v krabičce nasládlá příjemná vůně. Chuť sladko hořká, vzorově hoří.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

09 říj. 2018, 18:07

Při krásném západu slunce (krvavá obloha, spektrum modré od světlounké po temně tmavou, dole pode mnou se škádlili dorostenci, jeden krásně mutoval) na balkoně jsem zakuřoval novou dýmku. V kotlíku MB Virgina Flake. Oproti včerejšku jsem už zaznamenal jenom nasládlou chuť, hořkost někam zmizela. Moc dobré.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

09 říj. 2018, 22:12

Pri praci na zahrade ve velkem kotli HU Nashville County nasledovany HU Dockworker. Doma pak vecerni relax s MB Club Blend a ted Peterson PPP - ten topping kvetovo/ovocny mi zacina dost vadit....

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

11 říj. 2018, 14:46

včera super den. Bylo krásně, takže hned po práci, hodinu a pul se svým šestiletým synem parádní projížďka na kole v lese, potom jsem vezl staršiho syna na hokejový trenink a při čekání jsem dal Directors cut.Doma mě čekalo fantastické uzené koleno a jako zákusek- Nyala s dobrou kávičkou. Škoda, že má paní vyhřezlou plotýnku, jinak by i večer byl dokonalý....

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

11 říj. 2018, 22:18

Schippers, Mellow Mallard, MB Highland Blend a pred spanim Amphora Reserva nr. 8

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 říj. 2018, 11:36

Dnes HU-tobacco UP Moroccan Bazaar Pipe tobacco 50g Tin

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 říj. 2018, 12:16

ahoj Stanley - jaky je - vzal sjem ted plechovku na zkousku (uz je to na ceste), trochu me popis vydesil, ale tak nejak si rikam, ze od Mistra Hanse nebuze byt neco spatne. neni to prilis "drsna" vonavka ?

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 říj. 2018, 14:37

Ahoj. Keď otvoríš plechovku tak ta Aroma je dosť výrazná ale keď naplnis fajku a zapalis tak úplná lahôdka myslím ze budeš spokojný, daj info ci chutil

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 říj. 2018, 17:50

Dneska MB Navy Flake a pak MB Virginia Flake

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 říj. 2018, 20:31

Tak dnes po práci Hu Tillerman a teď večer z bezedného kotle od Radka Skočdopole Mississippi river
Hezký vikend všem zapáleným dýmkařům

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

13 říj. 2018, 08:50

Já zapaluji tabák v dýmce, ne sebe. :mryellow: :plaster:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

13 říj. 2018, 09:26

ok tak teda všem nadšeným vyznavačům tohoto krasneho koníčku
Dnes rano ke kávě SH a teď na zahradě Plum Puding

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

13 říj. 2018, 16:56

teď odpoledne jsem dal v autě Hu Chinas Heaven a teď po návratu už doma Hu Raiko
Jestli má nekdo rád lehké aromatiky, tak vřele doporučuji.
Jednička je pro mě Tillerman, potom Raiko, je to ochucena latakie a jako treti Chinas Heaven.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

13 říj. 2018, 19:13

Dopoledne priprava oslavy, tak jen v rychlosti maly kotlik Mellow Mallard, odpoledne pak HU Directors Cut, nasledovany GH Brown Twist Sliced a ted relaxuji s MB Vanilla Cream....

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

14 říj. 2018, 10:57

Venku je nádherně, akorát těch lidí by mohlo bejt míň. Na zahrádce a při procházce dvě koule Rum & Maple Blend no.53 :puffy:
Odeslat odpověď