Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 kvě. 2019, 07:35

Včera jsem ve Zlíně ochutnal Plum Pudding a byl vynikající. Pak ještě před spaním kotlík červené Amphory.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 kvě. 2019, 09:28

Dnešní svátek jsem začal MB golden blendem a kávou ze Srbska.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 kvě. 2019, 11:00

Po snídani velký kotlík MB Scottish Mixture, chutná báječně.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 kvě. 2019, 16:36

Po nočním poplachu a kontrole v porodnici dneska teď na balkoně kotel Cabbies Mixture v peterson donegal bentce, moji první fajfce. Velká lahodná... Krásné to hořelo, dobře to chutnalo a dokonce se mi po dlouhý době podařilo to fakt dokourit. Nacpaval jsem Frankovou metodou, a asi to fakt funguje, když se to trefí.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 kvě. 2019, 18:26

Práce na zahradě 2x HH latakia flake :D

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 kvě. 2019, 20:17

Dnes jsem vyrazil s pilkou na lov dřeva a cestou jsem nacpal ořechovku ( hřích neznalého mládí ) Amphorou. Bylo to dobrý, Amphora hořela, ořechovka ne a celkově to chutnalo. Pak v klidu na lavičce GH Nugátek do Lorenzky, takže vymlsaný podvečer.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

10 kvě. 2019, 12:37

Dnes jsem načal čtyřletou plechovku GLP - Odyssey. Moc jsem si pochutnal a myslím si, že si budeme rozumnět. Krásně plná směs,ve které vynikájí kywselejší tóny orientálních tabáků a latakie. :yum:

Myslím si, že až konečně teď, když načínám tabáky, které jsou tak cca čtyři roky staré, oceňuji skutečnost dobře založeného archivu.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

10 kvě. 2019, 17:28

Včera žlutého Capstana a dnes se poštěstilo časově, takže jsem stihl ráno St. Bernard od DTM a po obědě GH RB Plug. Vše bylo lahodné... :joy: :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

10 kvě. 2019, 22:51

Dnes zastrčená plechovka z "archivu", takže ještě Vanilla cream od MB. Občas mě chytne mlsná na aromatik...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

10 kvě. 2019, 22:57

Do nové Mastro de Paja klasiku - MM965. Spolu s rumíčkem Bandita a dobrým hokejem povedený večír...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

11 kvě. 2019, 09:33

Alter Egon píše:...
Myslím si, že až konečně teď, když načínám tabáky, které jsou tak cca čtyři roky staré, oceňuji skutečnost dobře založeného archivu.


tohle by mělo být vytesáno někde na vstupu do fóra...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

11 kvě. 2019, 12:13

Ráno ke kávě MB Golden Blend, potom při úklidu garáže MB VC a teď po obědě pět let starý SG St. James flake

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 kvě. 2019, 13:53

Ke kávičce na balkoně MB Scottish mix., teď jedu prakticky jenom tenhle blend. Mám otevřenou tobolku, tak ať mi to nevyschne, že jo. :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 kvě. 2019, 16:18

Teď kouřím Dunhill Dark Flake. Neskutečná dobrota. :smoke1:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 kvě. 2019, 18:15

Když jsem se teď vracel z obchodu, potkal jsem slečnu mířící do nedalekého baru. Na mysl mi okamžitě naskočil Ennerdale. A teď minikvíz - bylo to proto, že:
a) byla stejně hezká jako uschlý tabákový list
b) Gawith Goggarth začal nejspíš vyrábět i parfémy
Správná odpověď musí být za bé - slečna totiž nebyla ani zdaleka tak hezká, jako uschlý tabákový list...

A následuje ještě malá hádanka - co jsem si nacpal poté, co jsem uklidil nákup na sedmý schod?
Odpověď je prostá - GH Balkan Mixture, páč slečna byla, takříkajíc, balkánského vzezření...
Odeslat odpověď