Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 kvě. 2019, 18:52

No jestli jsi ji potkal u nás na Sokolovské, tak modří už vědí. :-P

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 kvě. 2019, 20:21

Dnes Alsbo Black... no, stále nevím, jestli to byl dobrý nápad. Ale asi jo.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

12 kvě. 2019, 20:35

Progere, je to zřejmě naše verze... :D

Teď k hokeji do bépékáčka Mac Baren Navy Flake - občasný dobrý oddych od latakie...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

13 kvě. 2019, 16:41

Znovu Alsbo Black, nějak mu přicházím na chuť jako oddech od latakií. Vyhovuje mi i ta aromatizace, necítím tam ten MB ocas, co mi začal vadit v Amphoře zelené.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

15 kvě. 2019, 08:44

Včera na balkoně s kulichem, šálou a zabalený do deky zase červenou Amphoru. Už by se mohlo trochu oteplit, abych tu deku konečně mohl uklidit do skříně... :think:
Naposledy upravil MBO dne 16 kvě. 2019, 05:17, celkově upraveno 1

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

15 kvě. 2019, 16:33

Dnes další duel - tentokrát od SG St. James Flake vs. Cabbie's Mixture. Zatím vede CM, chuťově mi vyhovuje víc a body získává také za bezproblémové hoření. Akorát ty koláčky jsou polorozpadlé, ale jinak pohodová spokojenost...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

15 kvě. 2019, 20:11

Dnes jsem měl volné dopoledne a tak jsem začal GH Balkan Mixture. Velmi lahodná latakie... A pak jsem nacpal Orlik Golden Sliced a na dvě hodinky se ocitl v nebi... :yum: :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

15 kvě. 2019, 22:02

U mě opět Alsbo Black. Nějaké sladké období...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 kvě. 2019, 22:12

Dnes u hokeje moje "guilty pleasure" MB Plumcake z beraního buldoka od Pana Vobořila
a teď na půlnoční procházku se psem nacpávám Olaf's Favorite English do štíhlého Kanaďánka od Mistra Dejmala... :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 kvě. 2019, 22:50

:oops: opět Alsbo Black :oops:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 kvě. 2019, 23:02

Do dýmky mista Pohlůdky jsem si k hokeji dopadl Ready Rubbed od Dunhill. Kombinace to byla vskutku vynikající :ok:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 kvě. 2019, 09:38

Včera odpoledne po třicetikilometrové projížďce na kole, v mé oblíbené hospůdce MB Plumcake.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 kvě. 2019, 20:05

Slovákům jsem dneska fandil s Commonwealth a kalíškem Republiky, naše teď podporuju s Balkan Mixture a obligátním mistrem Jägrem. Vydařený závěr dne... :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

18 kvě. 2019, 20:48

Při grilování jsem dnes dokouřil Old Ironsides, lahůdka. Zítra opět grilování, tak budu přemýšlet, co si otevřu ze skladiště (archiv se tomu neodvažuji říkat). Pokud znovu Old Ironsides, zvlhčím ho hned na začátku, je to v těch tobolkách suché. Tím pádem ho zítra kouřit nebudu, protože to den trvá, takže zítra Port Latakia, ten mám načnutý. To je rovněž znamenitá vyhlídka...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

19 kvě. 2019, 10:33

Včera prvý krát SG BXX, trochu ma potrapil, nabudúce ho musim nechať trochu preschnúť pred napchatím. Ale už teraz mi je jasné, že sa budeme mať radi.
Odeslat odpověď