Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 črc. 2022, 11:19

:arrow: Proger - Au, nezávidím, dej se brzo dopořádku. S dýmkou by to mělo jít lépe. :puffy:

Já poslední dýmku dával k rannímu čtení University flake a předtím jsem cpal pořád modrý Capstan. Lehký a nekomplexní tabák.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 črc. 2022, 13:35

Chlapci, děkuji za účast, už to nebolí. Akorát je to citlivé. Počasí je u nás v Karlsbadu spíše pošmourné, občas sprchne, takže bych stejně asi ven na procházku s dýmkou nešel. Ale abych nebyl OT, tak dnes fantastický GH No. 7 Broken Flake.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

11 črc. 2022, 18:47

Dnes je konečně večer bez veder. Takže zavečer Plumcake, opět bez chybičky, pro mne luxusní tabáček.
Teď dobafávám OGS, ty Viržinie mi nyní jedou asi nejvíc. Navíc mi voňavě zakuřuje moji Anežku, zdá se, že se v ní pak i zabydlí. :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 črc. 2022, 17:26

Já vás zdravím, chlapci! Uvařil jsem si kafíčko a jsem na balkoně, kde si dopřávám GH No.7 broken flake. Nebe v hubě! Hezký zbytek neděle, přeju!

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

18 črc. 2022, 10:54

MacBaren HH Latakia Flake z roku 2016. Je to teda blaho. :yum: Čas vyloženě vykonal své a já mám v dýmce opravdu harmonickou směs, kde jsou všechny komponenty krásně propojené do lahodného sametové jemného kouře. Překvapilo mne, jak moc ta směs chutná sladce, což není výtka, jen jsem to nečekal. Vřele doporučuji a vřele doporučuji archivovat. :wink:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

27 črc. 2022, 21:01

Já dnes červenou Amphoru, pak MM965 a večer Old Gowrie. Tím jsem vyčerpal celý svůj současný tabákový repertoár. Na nic jsem nemyslel a pro změnu se chvíli staral jen o co nejchladnější dým.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

02 srp. 2022, 17:52

Od začátku prázdnin střídám MB navy flake a červenou Amphoru. V tomto počasí mně sedí nejlépe :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

08 srp. 2022, 20:50

Dnes zakuřování nové dýmky ve švestkové aleji C&D Oak Alley... :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

10 srp. 2022, 15:01

Dnes jsem poprvé ochutnal Ashton Artisan's Blend. Je to moje zatím 3. anglická směs co jsem kdy zkusil (po MM965 a Squadron Leader) a jsem z něho naprosto nadšený! :smoke1: :smoke1: Trochu jsem měl obavy podle recenzí, jestli to na mě nebude moc uzené, ale naopak, předchozí dva tabáky byly málo :D Má takovou zvláštní "kořeněnou" chuť, nevím jak to popsat.. možná jako kadidlo v kostele? Co to je, to jsou ty orientály?

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

11 srp. 2022, 08:36

Alcarin píše::D Má takovou zvláštní "kořeněnou" chuť, nevím jak to popsat.. možná jako kadidlo v kostele? Co to je, to jsou ty orientály?

Ne, to je kyperská latakie uzená borovým dřevem tudíž výraznější aroma pryskyřice na rozdíl od syrské latakie uzené dubem.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 srp. 2022, 16:45

Dnes jsem poprvé ochutnal červenou Amphoru. Zatím nechci hodnotit, ale bylo to příjemné a bezproblémové pokouření. :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 srp. 2022, 18:55

Dnes poslední zbytek mého oblíbeného Nappa Valley .

Nevíte prosím, zda se dá někde koupit ?

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 srp. 2022, 07:30

Makhuwa od HU Tobacco. Oříškovo - čokoládový burley kořeněný perique. Výborný tabák, jako všechny od tohoto výrobce.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 srp. 2022, 14:56

Matesek: Nappa je, myslím, k dostání u tecon-gmbh.de.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

22 srp. 2022, 22:27

Včera na rybách The Jolly Joker, dnes u pifka C&D Epiphany v pokerce od Jirsy... Ten tabák je boží...
Odeslat odpověď