Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

23 pro. 2022, 19:32

Vynikající s třešní je TAKE FIVE od HU Tobacco 100g kolem 20 euro.A abych nebyl OT tak před chvilkou SG BBF na půl s GH Kendal dark.Vynikajíci s dobrou hloubkou.
https://www.tecon-gmbh.de/product_info. ... ts_id=9892

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 pro. 2022, 15:48

Díky za typ, o této značce jsem vůbec nevěděl. Bylo by možné od tebe koupit vzorek? Přece jenom se mi nechce kupovat 100g.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 pro. 2022, 16:12

HU jsou všeobecně jedny z nejkvalitnějších tabáků co kdy jakýkoliv blender stvořil. Chybu určitě neuděláš, a vyplatí se větší objednávka. Pozn.: Po otevření plechovky nech nejméně měsíc vydýchat a pak se do toho pusť.

Dnes: HU Nashville, HU Makhuwa a Capstan Navy.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 pro. 2022, 16:15

Určitě by to šlo,ale kdyžtak mi musíš napsat až kolem 20.ledna,jedu zítra do práce a návrat právě 20tého.Ale jinak je to opravdu vynikající tabák jako všechny od Hu tobacco a abych nebyl OT tak teď ERINMORE MIXTURE.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

24 pro. 2022, 20:19

Tak teď ještě od ježíška malý kotlík Peterson FLAKE,nejlepší virginia.nemohl jsem odolat a šel hned z plechovky tak jak byl.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

30 pro. 2022, 12:46

Dnes přišel vychvalovaný Orlík Golden Sliced. Bezesporu prvotřídní Viržinka, pochutnal jsem si, ale... Ilsted Own Golden Flake mi dává, za značně nižší cenu, stejný labužnický zážitek. Nechám Orlíka dva měsíce ve skleněné dóze a uvidíme.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

02 led. 2023, 21:21

Večer venku pěkných 6 °C a žádný vítr. Vyrazil jsem na procházku s červenou Amphorou. :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

03 led. 2023, 13:43

Po hnusné vánoční chřipce konečně dýmka, jak já se na ni těšil. Taktéž červená Amphora. :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

04 led. 2023, 09:58

Včera jsem měl v dýmce Monte Bello de Luxe taktéž červenou Amphoru. Za mě nejpříjemnější aromatik. Hoří dobře, nerozpaluje dýmku ani nemočkuje. Hodně muziky za málo peněz :mryellow: :smoke1:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

25 led. 2023, 07:42

Dnes mi v dýmce doutná Condor Ready Rubbed. Výtečný to tabák :puffy:
Naposledy upravil Bronďa dne 25 led. 2023, 18:21, celkově upraveno 1

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

25 led. 2023, 14:52

Chtěl bych se zeptat jestli je možnost objednání condora z nějakého shopu?Dnes Hu-Nashville County a večer bude Stirling flake z nové dýmky od Peťáka

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

25 led. 2023, 16:11

Do 14 dnů bych měl mít nějaké CONDORY na prodej. Taky jsem po něm pátral všude možně a nenašel jsem možnost jeho objednání.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

28 led. 2023, 18:33

Dnes jsem si dopřál Peterson De Luxe Navy Rolls, velmi chutný VaPer, krásná krabička, koláčky….

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

28 led. 2023, 20:10

Dnes po obědě UF a po večeři Stirling flake.Obojí z nových dýmek od Peťáka

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

29 led. 2023, 13:33

Rovněz Peterson De Luxe navy rolls - je výborný
Odeslat odpověď