Míchání vlastních směsí

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod bromden » 10 úno. 2005, 12:22

imagoo píše:
bromden píše:
imagoo píše:
bromden píše:Nejlepší vlastní směs se mi zatím zadařila tato: 45% Virginie, 40% Latakie, 15% Perique. Pohoda.
(pro úplnost - použit byl MarlinFlake, SW Pure Latakia a čistý Perique na míchání)


Ty brďo, a kdes vzal čistý perique???


Koupil, po 25g za tuším 60 Kč... ve smoking land, byl dost (úplně) suchý a musel se dovlhčit a nechat odležet...
Chceš trochu přivézt?

Nee díky, já nemám potřebu nic míchat - to bylo jen ze zvědavosti. Btw. minulý týden jsem ti posílal SZ ohledně NC, dostals ji? Pokud jo, tak to stornuj.


Nedostal, takže vůbec netuším vo-co-go... takže stornovat neeni co.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod imagoo » 10 úno. 2005, 12:33

bromden píše:Nedostal, takže vůbec netuším vo-co-go... takže stornovat neeni co.

Měl jsem přeplněnej svůj zásobník SZ, tak to neodešlo - chtěl jsem po Tobě koupit NC, pokud na něj narazíš, ale už mám dost, tak takhle ňák to bylo.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Návštěvník » 12 dub. 2005, 09:44

Včera přijel známý z Jablonce a vyprávěl o nějaké kavárně (spíše dýmkárně :D ) v Liberci. Prý Vám namíchají tabák (vzorek) jak si přejete, můžete si ho hned na místě vykouřit, no a pak si ho nechat namíchat domů, jestliže Vám chutnal. Víte o tom někdo něco?
To by se mi docela líbilo
Návštěvník
 

Příspěvekod Nick » 12 dub. 2005, 10:33

Kyri píše:Včera přijel známý z Jablonce a vyprávěl o nějaké kavárně (spíše dýmkárně :D ) v Liberci. Prý Vám namíchají tabák (vzorek) jak si přejete, můžete si ho hned na místě vykouřit, no a pak si ho nechat namíchat domů, jestliže Vám chutnal. Víte o tom někdo něco?
To by se mi docela líbilo


:shock: Je je komu by se to nelibilo?
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Milos Cerman » 12 dub. 2005, 20:10

Kyri píše:Včera přijel známý z Jablonce a vyprávěl o nějaké kavárně (spíše dýmkárně :D ) v Liberci. Prý Vám namíchají tabák (vzorek) jak si přejete, můžete si ho hned na místě vykouřit, no a pak si ho nechat namíchat domů, jestliže Vám chutnal. Víte o tom někdo něco?
To by se mi docela líbilo


A co takhle adresa, ta by nebyla ?
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Návštěvník » 13 dub. 2005, 08:51

Zeptám se , pak dám vědět.
Návštěvník
 

Příspěvekod Twineryy » 13 dub. 2005, 17:41

Nick píše:
Kyri píše:Včera přijel známý z Jablonce a vyprávěl o nějaké kavárně (spíše dýmkárně :D ) v Liberci. Prý Vám namíchají tabák (vzorek) jak si přejete, můžete si ho hned na místě vykouřit, no a pak si ho nechat namíchat domů, jestliže Vám chutnal. Víte o tom někdo něco?
To by se mi docela líbilo


:shock: Je je komu by se to nelibilo?


No líbilo by se to asi všem, ale bude to, vzhledem ke kolkování, tutově nelegální :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Simon » 13 dub. 2005, 17:43

Twineryy píše:
Nick píše:
Kyri píše:Včera přijel známý z Jablonce a vyprávěl o nějaké kavárně (spíše dýmkárně :D ) v Liberci. Prý Vám namíchají tabák (vzorek) jak si přejete, můžete si ho hned na místě vykouřit, no a pak si ho nechat namíchat domů, jestliže Vám chutnal. Víte o tom někdo něco?
To by se mi docela líbilo


:shock: Je je komu by se to nelibilo?


No líbilo by se to asi všem, ale bude to, vzhledem ke kolkování, tutově nelegální :wink: .


koho to zajima jestli to je nebo neni legalni? :)
... pri trose snahy to muze prodavajci deklarovat jako hnojivo kytek do kvetinace a je klid :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Twineryy » 13 dub. 2005, 17:52

Simon píše:
Twineryy píše:
Nick píše:
Kyri píše:Včera přijel známý z Jablonce a vyprávěl o nějaké kavárně (spíše dýmkárně :D ) v Liberci. Prý Vám namíchají tabák (vzorek) jak si přejete, můžete si ho hned na místě vykouřit, no a pak si ho nechat namíchat domů, jestliže Vám chutnal. Víte o tom někdo něco?
To by se mi docela líbilo


:shock: Je je komu by se to nelibilo?


No líbilo by se to asi všem, ale bude to, vzhledem ke kolkování, tutově nelegální :wink: .


koho to zajima jestli to je nebo neni legalni? :)
... pri trose snahy to muze prodavajci deklarovat jako hnojivo kytek do kvetinace a je klid :)


No to je fakt. Mexický lysohlávky se taky legálně prodávaly jako aromaterapeutikum. Koho by napadlo, že to někdo sní ?? :wink: :D :D
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Milos Cerman » 14 dub. 2005, 21:35

Já si vlastní směs míchám celkm pravidelně, vždychy tak po 5 - 6ti tejdnech.
To sesypu dohromady zbytky tabáků, dovlhčím (většinou), a vykouřím. Smůla je, že si nikdy nepamtuju, kolik čeho v tom bylo. Vztvářím proto pouze autorské originály.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Návštěvník » 15 dub. 2005, 07:57

Tak jsem se ptal na tu adresu "dýmkárny" v Liberci.
Prý je to vedle kavárny Pošta. Přesnou adresu nezná,ale pokud jí někdo bude chtít tak jí zjistí.
Jestli je to legální neví, ale přirovnal to k čajovně, kde Ti taky namíchají čaj podle Tvého přání a po ochutnání si ho také můžeš koupit a odnést domů.
Návštěvník
 

Příspěvekod Simon » 15 dub. 2005, 10:44

Kyri píše:Tak jsem se ptal na tu adresu "dymkarny" v Liberci.
Pry je to vedle kavarny Posta. Presnou adresu nezna,ale pokud ji nekdo bude chtit tak ji zjisti.
Jestli je to legalni nevi, ale prirovnal to k cajovne, kde Ti taky namichaji caj podle Tveho prani a po ochutnani si ho take muzes koupit a odnest domu.
drobnej rozdil je v tom, ze caj se nekolkuje a nepodleha specialnimu zdaneni :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Návštěvník » 15 dub. 2005, 10:56

Já se s Tebou nepřu, já jen předávám informaci. Takové věci by dokázal asi nejlépe vysvětlit Michal.
Návštěvník
 

Příspěvekod Michal Hubacz » 15 dub. 2005, 11:17

Kyri píše:Já se s Tebou nepřu, já jen předávám informaci. Takové věci by dokázal asi nejlépe vysvětlit Michal.


Myslim ze kdyby si nechal namichat tabak nekdo z kompetentnich uredniku tak by z toho meli docela dobrej pruser. To jen na vysvetlenou jestli to je legalni nebo ne.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod bromden » 15 dub. 2005, 11:54

Michal Hubacz píše:
Kyri píše:Já se s Tebou nepřu, já jen předávám informaci. Takové věci by dokázal asi nejlépe vysvětlit Michal.

Myslim ze kdyby si nechal namichat tabak nekdo z kompetentnich uredniku tak by z toho meli docela dobrej pruser. To jen na vysvetlenou jestli to je legalni nebo ne.

Poslední dobou již nabývám dojmu, že by bylo spíše záhodno namíchat do tabáku úředníky... (samo do cigaretového :wink: ) ... a ty "kompetentní" obzvlášť :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků