Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Míchání vlastních směsí

28 bře. 2015, 18:00

Dnes namíchána nová směs: "Worzha ' s Sweet Harmony"
100g Rattrays Brown Clunee
50 g SG Sweet Maple XX
50 g SG Orange XX
50 g SG Hazelnut XX
Vše archivní, výsledek - SKVOST!

Re: Míchání vlastních směsí

01 dub. 2015, 10:45

A ještě jedna lahůdka: Fabulous Chocolate Mixture
mnoho SG čokoládového lana, mnoho GH Bobs chocolate flake, trochu méně latakie a rozdrobené Toscana čokoládové.
Neuvěřitelně dobré.

Re: Míchání vlastních směsí

01 dub. 2015, 13:00

To vypadá na veľmi inšpiratívne dobroty. :ok:
Dobré by to bolo dať aj do hviezdičkového "blenderského" vlákna, aby tu recepty nezapadli. :think:

Re: Míchání vlastních směsí

01 dub. 2015, 13:27

2/3 Rattray's Marlin flake + 1/3 W.O. Larsen The Master’s Blend Sweet Aromatic..... :yum: :puffy:

Re: Míchání vlastních směsí

07 dub. 2015, 20:04

Aj keď erinmore mixture a MC navy flake sú samo o sebe fantastické tabaky, skúsil som zmiešať v pomere 1:1 :yum: Skúste to výborná kombinácia. :ok:

Re: Míchání vlastních směsí

07 dub. 2015, 21:59

Vorža píše:A ještě jedna lahůdka: Fabulous Chocolate Mixture
mnoho SG čokoládového lana, mnoho GH Bobs chocolate flake, trochu méně latakie a rozdrobené Toscana čokoládové.
Neuvěřitelně dobré.

Měl jsem tu čest ochutnat v pondělí Velikonoční u Smradu. Tabák je to vskutku excelentí, jen jsem zapomněl na Voržovu v tu chvíli mnou lehce opomenutou větu "trochu méně latakie" a blbec si to nacpal do špičkově zakouřené basovky mortovky na černá čoko lana :palm: :smoke5: ...no co, tak zase budu mít dalších cca 10 kotlíků pocit, že začínám od začátku :twisted:

Re: Míchání vlastních směsí

08 dub. 2015, 16:25

Musím souhlasit s Copajdou, že ten Voržův Fabulous Chocolate Mixture je opravdu skvostnej.
Pravda, chce to latakiovou dýmku, ale mix super. :ok:

Re: Míchání vlastních směsí

01 kvě. 2015, 20:57

A další: Worzha's Incredible Sweet Pleasure

1/2 kg DTM Patriot Flake
1/2 kg SG Black XX Orange, Pineapple, Whisky

Výsledek - dokonale vybroušený jiskrný briliant!

Re: Míchání vlastních směsí

03 kvě. 2015, 15:56

:arrow: Vorža: :ok: :ok:
Tie množstvá sú úctyhodné.

Ja len tak trochársky:
60 g B4 Whisky
20 g MB Modern Virginia (loose cut)
10 g Pure Cuban
10 g Pure Perique
Dobré to je :wink: .

Re: Míchání vlastních směsí

03 kvě. 2015, 17:59

Snoopy píše::arrow: Vorža: :ok: :ok:
Tie množstvá sú úctyhodné.

Ja len tak trochársky:

Vždyť jsi to také mohl převést na kila :wink:

Re: Míchání vlastních směsí

30 kvě. 2015, 21:43

Jelikož mi popraskalo několik doutníků Credito,a pochopitelně jsem je chtěl nějak zužitkovat a přemýšlel co k nim přidat vznikl následující blend. /zbytky v řádu desítek gramů/.

10 gr doutníků Credito
15 gr. Golden Glow /SG/
20 gr. Old Gowri /Rattrays/

Není to žádný "ustřelhlav" ,v pohodě kouřitelná směska,snad mi to chutná čím dál víc :mryellow:

Re: Míchání vlastních směsí

10 črc. 2015, 09:27

Dnes jsem zkoušel směs z cca 80% Captain Black gold a cca 20% Torben dansk kentucky a :ok: ...vznikla středně silná až silná směs s lehkým aromatem, s převahou přírodní chuti a lehce nasládlou příchutí...nerozpalovala dýmku, dokouřeno do bílého popela.

Re: Míchání vlastních směsí

10 črc. 2015, 16:40

Zdar borci, dneska jsem našel na etrafice novou možnost objednat tabák na míchání vlastních směsí! Mají Black Cavendish, Burley, Kyperskou Latakii, Perique, Orient, Virginia No. 1, Virginia No. 2.

Na eshopu jsou vidět balíčky pouze po 10g, proto jsem zavolal přímo panu Hubaczovi, který byl velice vstřícný a sdělil, že je možno objednat i 50g a stačí tak uvést do poznámky objednávky. Cena bude následně přepočítána. Během příštích dní předělá nabídku na eshopu, tak aby bylo možno objednat 50g balení bez dalších komplikací a psaní poznámek. :clamp:

Re: Míchání vlastních směsí

04 úno. 2016, 11:51

Jak je to s mícháním GH Brown Twistu, připadá mi docela vhodný na ppřidávání do směsí, které potřebují zakulatit a posílit :-) Mám totiž, ač jsem to nikdy nedělal, kacířskou myšlenku dochutit brownem Old Ironsides. Pokud by se záměr zdařil, bylo by to přesně to, co chci.

Re: Míchání vlastních směsí

04 úno. 2016, 12:16

Určitě je to vynikající volba. Je to čistá virginie, která jakoukoli směs neuvěřitelně pozvedne.
Odeslat odpověď