HU Tobacco

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Stanley64 » 30 říj. 2018, 21:15

Yetenek píše:Jen malá technická - tecon-gmbh.de. :think:
Chtěl jsem se na ty stránky podívat a s tecom jsem se nechytal.

Prepáčte, adresa - https://www.tecon-gmbh.de
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Stanley64 » 11 lis. 2018, 15:08

Jerry Saronno dobrá pochúťka ku kávičke
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Brandy Grulich » 19 lis. 2018, 21:43

Milí kolegové, mám prosbu. Chystám se doplnit zásoby pod stromeček od HU Tobacco. Doposud jsem objednával na Pfeifendepot, ale musím vždycky za kolegou, který má Paypal. Zásilka byla doma pokaždé bez problémů během týdne. Teď tady doporučujete www.tecon-gmbh.de, což by mi vyhovovalo, neboť lze platit kartou. Na jejich stránkách jsem se ale dočetl - pokud má němčina a google překladač stačí - že tabákové výrobky posílají z celních důvodů pouze po Německu. Chodí to bez problémů? Nerad bych z někoho tahal peníze zpátky, na to už by asi má němčina nestačila. Nebo se dokonce dohadoval s nějakou celnicí u nás, na to by myslím nestačila ani moje čeština ...
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: HU Tobacco

Příspěvekod zid@n » 20 lis. 2018, 07:52

Jaký máš bankovnictví? Já mu platím klasikým převodem, stojí mě to 25,- a ještě ten den to má připsaný na účtě.. Jedinej "problém" je s DHL, nepředává PPLku moje kontaktní údaje, pak se s přepravákem navzájem hledáme.. Jinak všechno bez problémů..
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Stanley64 » 20 lis. 2018, 15:05

Objednávam už dávno a žiaden problém ale odporúčam platiť prevodom na účet nie kartou
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Stanley64 » 20 lis. 2018, 15:07

zid@n píše:Jaký máš bankovnictví? Já mu platím klasikým převodem, stojí mě to 25,- a ještě ten den to má připsaný na účtě.. Jedinej "problém" je s DHL, nepředává PPLku moje kontaktní údaje, pak se s přepravákem navzájem hledáme.. Jinak všechno bez problémů..

Podľa nemeckých zákonov nemôžu zverejniť na balíku tvoje tel. číslo preto je to problém
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Stanley64 » 20 lis. 2018, 15:09

Brandy Grulich píše:Milí kolegové, mám prosbu. Chystám se doplnit zásoby pod stromeček od HU Tobacco. Doposud jsem objednával na Pfeifendepot, ale musím vždycky za kolegou, který má Paypal. Zásilka byla doma pokaždé bez problémů během týdne. Teď tady doporučujete http://www.tecon-gmbh.de, což by mi vyhovovalo, neboť lze platit kartou. Na jejich stránkách jsem se ale dočetl - pokud má němčina a google překladač stačí - že tabákové výrobky posílají z celních důvodů pouze po Německu. Chodí to bez problémů? Nerad bych z někoho tahal peníze zpátky, na to už by asi má němčina nestačila. Nebo se dokonce dohadoval s nějakou celnicí u nás, na to by myslím nestačila ani moje čeština ...

Objednávam často za 500az 700 €a nikdy žiaden problém
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: HU Tobacco

Příspěvekod zid@n » 20 lis. 2018, 15:25

Stanley64 píše:Podľa nemeckých zákonov nemôžu zverejniť na balíku tvoje tel. číslo preto je to problém


no tak v dnešní době informačních technologií bych u partnerskejch společností (DHL<>PPL) předpokládal jiný předávání zákaznickejch dat než napsáním na balíku :)

jinak já se samozřejmě bavím o pfeifendepot.de, nemám důvod nakupovat jinde..
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

Re: HU Tobacco

Příspěvekod Brandy Grulich » 20 lis. 2018, 19:48

Milí kolegové, díky za rady a názory. Banku mám ČS spořitelnu, kdysi jsem platil do zahraničí a poplatky byly obludné. Dnes nevím, dlouho jsem to nezkoušel a ani nebudu. Většinou jde do zahraničí platit kartou, Pfeifendepot je trochu výjimka. Asi zůstanu u kolegova PayPalu. PPL mi to vozí zcela bez problémů. Mě to jen tak napadlo, že by to kartou bylo celé jednodušší.
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: HU Tobacco

Příspěvekod stelton » 20 lis. 2018, 21:23

dnesni email z tecon - shipment bez problemu - myslim, ze pokud to bude v malem nikdo to resit nebude (nebo pokud nas nekdo kdo to tady cte aktivne nepraskne) - tedy bych doporucil diskusi presunout do sekce "jen pro cleny".....
Your order has been processed:

Dear Mr. xxx,

the status of your order has changed and is now: Ship
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: HU Tobacco

Příspěvekod zid@n » 29 lis. 2018, 10:13

Tak jsem to zakřik :evil: Po špatný zkušenosti s Hacico(poslední dobou dlouhá doba než přiznaj platbu, pak dorazil jinej tabák, 5xMarlin Flake neposlali vůbec) a děsivejch informací o nich na Facebooku jsem u nich skončil a objednával bez jakejchkoliv problémů z Pfeifendepot, až doposlední objednávky, ve který chybí 50g GJ Curly Cut a absolutně žádná reakce na mail, což mě sere vohodně víc než ten chybějící tabák(a že sem se na něj ku.va těšil).. Takže jsem objednal u Estervals a uvidím.. Zatím to teda na můj vkus nějak dlouho trvá, v pátek objednáno, sobota od něj potvrzeno, pondělí ráno úhrada, úterý ráno přiznaná platba a dnes ještě není odesláno :think: No nic, hlavně aby dorazilo všechno, po předešlejch zkušeností :smoke3:
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

Re: HU Tobacco

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 29 lis. 2018, 11:38

Mě když z Pfeifendepot zapomněli něco od Hanse z objednávky poslat, tak to vyřešil jeden telefonát a už to bylo v poště se vzorkama jako omluvou... :cool:
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: HU Tobacco

Příspěvekod zid@n » 29 lis. 2018, 11:51

Prej jeden telefonát.. Já sem rád když sesmolim mejla :mryellow: A jak to je dlouho, kdy se ti to stalo ? Já s ním taky ještě neměl problém, až teď...
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

Re: HU Tobacco

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 29 lis. 2018, 14:15

Minulá objednávka. Tzn měsíc zpátky.

Mailů mají plnou schránku a dostávají se k nim pomalu prý, když jim zavoláš (mluví standartně německou angličtinou s minimálním přízvukem), tak to vyřeší mnohem dřív než si přečtou ten mail.
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: HU Tobacco

Příspěvekod zid@n » 01 pro. 2018, 07:33

Tak včera přesně po deseti dnech dorazil mail s omluvou a dotazem, jestli poslat jako dopis nebo v příští objednávce :ok:
Uživatelský avatar
zid@n
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 137
Věk: 48
Registrován: 07 bře. 2010, 12:41
Bydliště: Královéhradecko

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


cron