Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: HU Tobacco

05 říj. 2020, 18:13

purusha píše:pánové kdo máte rádi čisté virginie, tak povinně My Red Fox! lahůdka!
https://www.tecon-gmbh.de/product_info. ... ts_id=9941



Red Fox je překvapení. Příjemná sladkost, sladová vůně bez senných a travnatých tónů. Sladká, krémová, nekomplikovaná a stále lákavá.
Hans Wiedermann o sobě píše, že rozhodně není bez talentu. O tom můžeme vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.

Chladný kouř.

Re: HU Tobacco

12 led. 2021, 20:22

Máte někdo zkušenost s Hadde's best Irish.Prosím o recenzi.Trošku mám obavy z aromatiků.Díky moc

Re: HU Tobacco

12 led. 2021, 22:30

Nevíte pánové , zda se dá ten tabák “My Red Fox” koupit i někde v ČR nebo jenom v cizině?
Neobjednáváte někdo v cizině, že bych se přidal a přispěl rád na poštovné.

Re: HU Tobacco

13 led. 2021, 08:00

Pokud by ti stačil termín dodání začátkem dubna tak napiš do SZ. Nějak se domluvíme. Přijedeš od KM, nebo si dáme sraz ve ZL. Poštovné platit nemusíš.

Re: HU Tobacco

13 led. 2021, 09:54

Hadde's best Irish=mne osobne ten tabak veľmi vyhovuje, nie je to žiadna navonana tráva, je vtom tabaku cítiť trosku kakaa, je prijemne a pravdepodobne len prírodne sladky, horí veľmi pohodovo, myslím že budeš spokojný, pripadne napíš aké tabáky preferujes.

Re: HU Tobacco

13 led. 2021, 14:06

Díky stanley64.já jsem právě na přírodní tabáky a nejvíce preferuji burley,cigar leaf,kentucky.ještě vyzkouším nyalu a nashville county,z těchto obavy určitě nemám,ty jsou přesně na míru

Re: HU Tobacco

13 led. 2021, 14:33

Tak ak Ti vyhovuje nyala a Nashville tak to bude v pohode,

Re: HU Tobacco

13 led. 2021, 15:22

Díky moc

Re: HU Tobacco

21 led. 2021, 15:06

Zdenecek =tak už si skúsil Hadde's best Irish?

Re: HU Tobacco

21 led. 2021, 15:18

To:Stanley64
Děkuji ti moc za vynikající typ.Hned včera jak dorazil balíček ze SRN(po 3dnech od objednání :ok: )jsem vyzkoušel jak Nashville county,nyalu i Hadde's a po tomto koštu už mám připraven kotlík na dnešní večer a hádej s čím :yum: :ok: :clamp:

Re: HU Tobacco

21 led. 2021, 20:22

No ja by som dal Nyalu ale myslím že Ty Hadde's

Re: HU Tobacco

21 led. 2021, 20:29

Tak tak,jen na to množství periku si musím zvyknout,nyala je v pohodě a nashville je pro mě top tabák

Re: HU Tobacco

21 led. 2021, 21:00

Tak ten Perique je tam v pohode ak Ti môžem poradiť tak skus
HU-tobacco Night Owl Pipe tobacco 50g Tin
HU-tobacco Dark Moor Pipe tobacco 50g Tin
HU-tobacco TBP JU 52 Pipe tobacco 100g Tin
HU-tobacco UP Anniversary 5 Years Pipe tobacco 100g Tin

Re: HU Tobacco

21 led. 2021, 21:49

Vyzkouším určitě,v další objednávce nebudou chybět.díky moc

Re: HU Tobacco

02 úno. 2021, 14:42

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, odkud teď objednáváte tabáky HU Tobacco a zasílají normálně do ČR? Díky.
Odeslat odpověď