Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Middle Earth Tobacco

24 lis. 2017, 10:18

Ahoj,
narazil jsem dnes ráno při snídaňovém bloudění po tobaccoreviews na tuhle značku tabáků Middle Earth Tobacco. :shock:
Jako velkého fandu všeho kolem JRRT mě to okamžitě zaujalo, a tak by mě zajímalo, zda někdo z Vás zkoušel nějaký jejichtabák? Hodnocení mají na stránce pomálu, ale jsou kladná. :think:

http://www.tobaccoreviews.com/brand/775 ... th-tobacco
http://justforhim.com/catalog/index.php ... cts_id=612

Re: Middle Earth Tobacco

24 lis. 2017, 14:01

Podle toho co jsem rychle zjistil přes pipemagazine fórum tak tyhle blendy dělal člověk jménem Nat Clark z US na popoprofesionální bázi, které se dostali k menšímu okruhu lidí. Dokonce tam měl i mail: [url]middleearthtobacco@gmail.com[/url]

Jestli ještě dělá tabáky, to nevím, můžeš mu zkusit napsat.

Re: Middle Earth Tobacco

24 lis. 2017, 15:13

Díky, toho jsem už zkusil ho kontaktovat
a pořád se dají ty tabáky koupit na stránce výše, když nemáte MasterCard jako já.
Spíš mě zajímalo jestli s tím máte někdo zkušenost. :smoke5:

Re: Middle Earth Tobacco

25 lis. 2017, 05:35

spíš by mě zajímalo, jak bys je sem dostal, pokud bys necestoval do USA

Re: Middle Earth Tobacco

25 lis. 2017, 09:41

Úplně v pohodě, ne? :-)
viewtopic.php?p=422512#p422512

Re: Middle Earth Tobacco

25 lis. 2017, 11:23

jasně.

Re: Middle Earth Tobacco

25 lis. 2017, 11:34

RottenFox píše:Úplně v pohodě, ne? :-)
viewtopic.php?p=422512#p422512


wikipedia:
Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi.

Jediné co nevím jestli je placený, nebo dobrovolný :D :D abych nebyl OT tak Middle earth neznám

Re: Middle Earth Tobacco

25 lis. 2017, 17:57

Hmm, ale tady trollí spíš Basa. Dragon se nikde nevyjadřoval k možnostem dovozu.

Re: Middle Earth Tobacco

25 lis. 2017, 20:10

Ta mírná ironie není ani na jednoho z nich :D .....Je to reakce na Foxovo vlákno

Re: Middle Earth Tobacco

26 lis. 2017, 15:31

Neměl jsem v plánu objednávat do ČR.

Na Matějovu radu jsem zorganizoval známou co často jezdí do US, protože má Jakuba Voráčka jako ambasadora nějakého charitativního projektu (co kanadský bod v NHL to 100 dolarů nebo tak něco). Nechal bych jí to poslat do hotelu, kde se pravidelně ubytovává. Tohle vlákno jsem zakládal, abych zjistil zda někdo z Vás tabák z téhle řady už kouřil, jak jsem napsal.

Pokud máte pocit, že to dabluje něco co tu už visí jinde nebo Vás to jinak popouzí, tak to smažte.

Re: Middle Earth Tobacco

26 lis. 2017, 17:25

Dovolim si poznamku. Sice chapu, ze te bavi Tolkien (me taky), ale kdyz uz objednavat z US, tak bych spis sahnul po proverenem kvalitnim tabaku, pripadne rovnou po necem, co mas moznost ochutnat na munce (a ze tam je z ceho vybirat) a bavi te to.

Jit do "no name" blendu v okamziku, kdy jeste nemas vychozene cesty "pasovani" tabaku ze statu, me osobne pripada jeko plytvani zdroji. Jen muj nazor.

Re: Middle Earth Tobacco

26 lis. 2017, 17:41

Já budu objednávat samozřejmě hlavně Star of East a Westminster, ale říkal jsem si že tohle by bylo fajn zkusit..:)

Re: Middle Earth Tobacco

26 lis. 2017, 17:45

Tak to jo :ok:
Odeslat odpověď