Diskuse nad nejlepším tabákem

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Diskuse nad nejlepším tabákem

Příspěvekod beda » 19 lis. 2018, 17:08

Mi to vrtá v palici už od kosích bratrů :D
Představme si kvantum, z něhož odečtu, protože slovo "bez" mne nutí odebírat a umenšovat a bez těchto dvou, mi vyjde dvacet. Tím pádem to kvantum musí bejt dvacetdva.
A abych nebyl uplně jinde, tak já radši nehlasuju, páč se mi to furt děsně mění, ale obávám se, že duch tabáku je tak dokonalý a důmyslný, že hledat jakousi univerzální pravdu, kterou bychom ho postihli je poněkud pošetilou lidskostí, jež slouží jeho zábavě. Prostě je to droga, dróga, dráha a cesta, rostlina, lék a jed, páč vyléčit znamená vyhledat a zničit infekci. Každej lék musí bejt i jedem. Lidské vědomí jako kříženec flory a fauny dokáže cíleně užívat jed i cestu ke šlechtění. To je přirozenost, Adam a Eva taky papali, ikdyž jakejsi buzerant zakazoval. Se jim nedivim, jestli jsme to neměli žrát, tak to neměl tvořit. Spíš to vypadá na starou smažku, co se bojí aby měla dost a aby jí mladí neposlali pod vlivem nových dojmů na eutanazii.
edit: Superior Quality.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Diskuse nad nejlepším tabákem

Příspěvekod basa333 » 20 lis. 2018, 08:46

:wink: to s těmi čísly máš trochu jinak, ale tabák máš zmáknutý. vřelý souhlas.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Diskuse nad nejlepším tabákem

Příspěvekod beda » 24 pro. 2023, 00:23

Oživím téma a tentokrát se pokusím trefit záměr, kterej s nim Tom měl.
Takže Stirling Flake a dokud ho vyráběl K&K tak IF. Prostě tabák kterej má v mojí dlouhodobý rotaci nejmenší absence. Tabák, kterej mne uspokojuje ze všech nejvíc chuťově, silou, chováním atd. Nejde ale kouřit pořád. Kdykoliv si ale chci zakouřit opravdu dobře, sahám po něm.
Solani English Mxture, protože uzený mám spolu s buley taky velmi v oblibě. Uplně klasická anglická směs kde nic nepřebývá ani netrčí, vyvedená v excelentní kvalitě. Naprosto vyvážená, mohl bych to kouřit pořád, kdybych nebyl mlsnej a lačnej změny.
Kentucky Bird, legenda. Můžu kdykoli, kdekoliv, vždycky si zakouřim snadno a bez problémů. Za pár kaček v každý lepší trafice. Nechemickej arouš s minimem BC. Med, lékořice, minimum vanilky, možná kytičky, žádnej Lake Land, kvítky podle mne tabákový.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 11 návštevníků