Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Téma uzamknuto

23 bře. 2005, 15:59

...PS. ja mam totiz blby cuch...
no ved ked ho stale korigujes pusnym prachom :lol:

23 bře. 2005, 16:00

Milan Zabloudil píše:když jste do toho seznamu nezahrnuli OCH, tak jsem si koupil toho ptáka a musím říct, že jsem rád, že jsem začal s OCH, ty pláty maxirůří které jsou v tom Kentucky brabci mne málem udusili, faktem ale je, že v práci všichni říkali, že to voní.
PS. já mám totiž blbý čuch.


Jaké vy? To je každého osobní seznam. Navíc Sherlock OCH doporučuje :wink:

23 bře. 2005, 16:01

ale ten cítím, tam dokonce poznám jestli střílím olovo, teflon nebo poměděné.

23 bře. 2005, 22:04

Tady se všichni hádáte, s čím kdo má začít. To je přeci blbina. Každej člověk má jinej jazyk a jinej frňák. Já ten průšvih vidím jinde.
NA TRHU JE MÁLO VZORKŮ. Pro začátečníka je vzorek požehnáním. Tabák v balení 12,5 gramu se objevil někdy v prosinci, a to jenom ve čtyřech variantách. ( LARSEN a třikrát STANWELL). Přitom 12,5gr je podle mýho soudu ideální množství, asi 4 kotle. Začátečník musí skusit, a rozhodnout se sám !
Já začátečník nejsem, ale taky mi přišel vzorek Larsena za 45 kaček vhod.

23 bře. 2005, 22:06

Milan Zabloudil píše:když jste do toho seznamu nezahrnuli OCH, tak jsem si koupil toho ptáka a musím říct, že jsem rád, že jsem začal s OCH, ty pláty maxirůří které jsou v tom Kentucky brabci mne málem udusili, faktem ale je, že v práci všichni říkali, že to voní.
PS. já mám totiž blbý čuch.

Souhlasím s tebou, Brabec z Kentucky mi taky nechutná.

25 bře. 2005, 15:19

Milos Cerman píše:Tady se všichni hádáte, s čím kdo má začít. To je přeci blbina. Každej člověk má jinej jazyk a jinej frňák. Já ten průšvih vidím jinde.
NA TRHU JE MÁLO VZORKŮ. Pro začátečníka je vzorek požehnáním. Tabák v balení 12,5 gramu se objevil někdy v prosinci, a to jenom ve čtyřech variantách. ( LARSEN a třikrát STANWELL). Přitom 12,5gr je podle mýho soudu ideální množství, asi 4 kotle. Začátečník musí skusit, a rozhodnout se sám !
Já začátečník nejsem, ale taky mi přišel vzorek Larsena za 45 kaček vhod.

Ano vzorku je malo.Taky mivam chut ochutnat neprobadane/kdo ne/ale kupovat 50gr se me nechce.Ted uz nejsou ani reklamni 5gr balicky/kdysi na vanoce mela MB sadu 5x10gr tabaku.To by byla dobra vec nejen pro zacatecniky/ne jen MB/ale i pro rozmlsane namorniky

01 dub. 2005, 11:54

Prave som kupil dva tabaky:
Thomas Radford-Classic Port
Thomas Radford-Sunday´s fantasy

Cital so Fenixovu pochvalnu recenziu Classic Port na tabaky cz. A tiez len jednu recenziu na Sunday na dymka tk.

A co vy ostatny? Poznate? Fajcite? Co na ne vravite? A NEZABUDAJTE ZE SOM ZACIATOCNIK!!! :?

01 dub. 2005, 12:25

Morten.W píše:Prave som kupil dva tabaky:
Thomas Radford-Classic Port
Thomas Radford-Sunday´s fantasy

Cital so Fenixovu pochvalnu recenziu Classic Port na tabaky cz. A tiez len jednu recenziu na Sunday na dymka tk.

A co vy ostatny? Poznate? Fajcite? Co na ne vravite? A NEZABUDAJTE ZE SOM ZACIATOCNIK!!! :?

Doporucuji vyzkouset.Jestli budou chutnat tak OK.Classic port znam sice nekourim/neni to moje krevni skupina-stejne jako bordo caledonian/.Sundays sem nikdy nemel tak nevim.takze preju nova dobrodruzstvi :D

06 dub. 2005, 22:07

Morten.W píše:Prave som kupil dva tabaky:
Thomas Radford-Classic Port
Thomas Radford-Sunday´s fantasy

Cital so Fenixovu pochvalnu recenziu Classic Port na tabaky cz. A tiez len jednu recenziu na Sunday na dymka tk.

A co vy ostatny? Poznate? Fajcite? Co na ne vravite? A NEZABUDAJTE ZE SOM ZACIATOCNIK!!! :?


Ten Radford-Sunday´s fantasy je sladký aromatik a pro začátečníka dobrý, taky jsem ho kdysi bafal.

08 dub. 2005, 18:22

jj vzorku je malo...ja neborak/vid jazykove okenko/ som zacinal na 50g vzorcich :twisted:

W.O.LARSEN

09 dub. 2005, 11:10

Ted jsem po delsi dobe ochutnal takovy, na prvni pohled nezajimavy, tabak, je to hnedocerveny W.Ø.LARSEN, a neni to nejaky tresnema nebo vanilkou navoneny humus, a vcelku velmi prijemne mne to prekvapilo, krasne, klidne koureni, zadny smrad pro spolubydlici jak kdyz hulim latakii

Prave z vyse uvedenych duvodu bych ho doporucil na kuracke zacatky

09 dub. 2005, 11:34

Zakoupil jsem před pár dny vzorková balení tabáků Stanwell - Melange a Classic a obojí by se pro začátečníky víceméně hodilo (resp. nejsem si jistý kdo jiný by to vlastně kupoval), jsou to slaboučké tabáky, zvlášť ten Classic má tak slabou chuť, že je to sotva znát...

Jinak můj první tabák byl Mac Baren Virginia No.1, pro začátek se myslím taky docela dá, i když Mixture Modern nebo Scottish Blend jsou možná lepší volba - Modern "sílou" a Scottish Blend chuťově...

13 dub. 2005, 11:00

Koupil jsem si Kentacky Bird a není to můj hrnk kávy ani na zakuřování - chcete ho někdo ??? - zdarma - :?

13 dub. 2005, 11:06

Milan Zabloudil píše:Koupil jsem si Kentacky Bird a není to můj hrnk kávy ani na zakuřování - chcete ho někdo ??? - zdarma - :?


Když se ti někdo ozve, tak klidně přisypu :lol:

13 dub. 2005, 19:51

Možná nebudete věřit, ale kentackej pták je jeden z nejprodávanšjších tabáků !
Mě osobně taky nechutná, ale tady zjevně úplně chybí osvěta !
Téma uzamknuto