Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

29 říj. 2007, 18:22

:arrow: MACK

A este, ze si tam dal aj to drobne pismo, na kt. som si oci polamal, ale predsa ho precital. 8)

09 led. 2008, 01:04

Mack píše:já bych navrhoval aktualizovat seznam zkratek z první strany tohoto fóra s pokynem, že používání jiných je zapovězeno pod důtkou příslušného moderátora....při častém užívání nepovolených zkratek by mohlo hrozit třeba odebrání faječky z profilu přispěvatele :lol: :lol:

já teď např pokuřuji WM (SGWM nebo lépe TKMCWM)

Samuel Gawith's WESTMORLAND MIXTURE, The Kendal Mayor's Collection
1.tak tu aktualizaci by nebylo špatné udělat...
2.nevím proč Edo, ale mě osobně tam víc pasuje WMM, ale je ot jemom moje osobní(stejně jsem neviděl nikoho TKMCWM zkracovat)

09 led. 2008, 05:42

... to TKMCWM mi taky přijde dost umělé, WMM je jasné. navíc TKMC je třeba i ChF, takže by se to trochu mátlo

09 led. 2008, 08:26

basa333 píše:... to TKMCWM mi taky přijde dost umělé, WMM je jasné. navíc TKMC je třeba i ChF, takže by se to trochu mátlo

to co jsem napsal, bylo myšleno v legraci a nadsázce, abych trochu oživil toto téma, které dobře začal Taurendil (ale už tu moc a moc dávno nebyl) a dodnes je to pole neorané ...

např Breer tuhle napsal (Breere, neber to osobně!, je to příklad za mnohé jiné):

"Tebe sa zda EF silny? Mne nie uvidim, co urobi so mnou SRT a Dark Plug od GH""

Jenže já opravbu hned nevím co je to EF nebo SRT a to mne sere (i když jsem to třeba už kouřil, ale pod zkratkou se mi nic nevybavuje). Někdo třeba řekne, on nezná takovou banalitu, ale mne to prostě nedošlo.

Nemá cenu z toho dělat vědu, ale přimlouvám se za užívání zkratek v co nejmenší míře. Pokud se Taurendil nevrádí k rozdělané práci. Ten vyhledávací slovník zkratek co vytvořil kdysi wudy na adrese http://slovnik.lipnik.info/glossary.php mně hlásí Not Found.

09 led. 2008, 10:11

basa333 píše:... to TKMCWM mi taky přijde dost umělé, WMM je jasné. navíc TKMC je třeba i ChF, takže by se to trochu mátlo


Aho, to je totiž chyba.

Správně jedině SGTKMCWM.

:twisted:

09 led. 2008, 11:18

bromden píše:
basa333 píše:... to TKMCWM mi taky přijde dost umělé, WMM je jasné. navíc TKMC je třeba i ChF, takže by se to trochu mátlo


Aho, to je totiž chyba.

Správně jedině SGTKMCWM.

:twisted:


WTF? :shock:

09 led. 2008, 12:43

Mack píše:

"Tebe sa zda EF silny? Mne nie uvidim, co urobi so mnou SRT a Dark Plug od GH""

Jenže já opravbu hned nevím co je to EF nebo SRT a to mne sere ...


Erinmore flake/GH Sweet rum twist

09 led. 2008, 12:49

gotreg píše:
bromden píše:
basa333 píše:... to TKMCWM mi taky přijde dost umělé, WMM je jasné. navíc TKMC je třeba i ChF, takže by se to trochu mátlo


Aho, to je totiž chyba.

Správně jedině SGTKMCWM.

:twisted:


WTF? :shock:


FTA :twisted:

09 led. 2008, 12:58

nechtěl byste to někdo po Taurendilovi převzít a průběžně seznam aktualizovat ? Je to hodně šikovná pomůcka.

09 led. 2008, 14:00

Fénix píše:nechtěl byste to někdo po Taurendilovi převzít a průběžně seznam aktualizovat ? Je to hodně šikovná pomůcka.


provedl jsem takový drobný update seznamu - prosím o případné náměty a komentáře... :puffy:

09 led. 2008, 14:21

Nevill píše:
Fénix píše:nechtěl byste to někdo po Taurendilovi převzít a průběžně seznam aktualizovat ? Je to hodně šikovná pomůcka.


provedl jsem takový drobný update seznamu - prosím o případné náměty a komentáře... :puffy:


super, navíc díky moderátorským právům nebude třeba začínat nový thread :puffy:

jen bych vyhodil Dinglersy a TABU :P (aspoň do Nove a alternativne skratky)

09 led. 2008, 14:37

Fénix píše:super, navíc díky moderátorským právům nebude třeba začínat nový thread :puffy:

jen bych vyhodil Dinglersy a TABU :P (aspoň do Nove a alternativne skratky)


OK, to máš pravdu...Dinglersy a TABU, to je skoro kategorie sama pro sebe... :lol:

13 led. 2008, 22:02

kdyz je tam UF coz takhle IF Petersoní Irish flake

15 led. 2008, 11:36

Som tu novy clen a po precitani tychto piatich stran ma trochu rozbolela hlava. Kazdy ma pravo vyjadrovat sa ako chce. Aj ja mam tendenciu pozivat skratky, ale odteraz budem trochu rebel a pokusim sa ich nepouzivat.

Re: Najcastejsie skratky v tabakovej terminologii

09 črc. 2008, 13:23

přicházím s piktogramem pro three nuns: <iii> nebo <!!!>
Odeslat odpověď