Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

31 kvě. 2005, 08:43

CHLAPÍÍÍÍÍÍÍÍ
TÝ VOLÉÉÉÉÉÉÉÉ
VELKÁ VĚÉÉÉÉÉÉC

Včera sem dal na balkoně vzorek CUBE od Bigdragona a co se nestalo?
Drahá polovička poprvé po skoro roce dýmání aromatických směsí prohlásila, že jí to nesmrdí, ba co - dokonce i trochu příjemně voní. Já sem dokonce vešel s dýmkou z balkonu do obýváku aby si to ovoněla.
To je normálně převrat. Budu muset vytřepat prasátko a CUBE koupit.

31 kvě. 2005, 08:53

Možná by nebylo špatný vyvěsit tu někde seznam tabáků, o nichž víme ze zkušenosti, že jsou wife-friendly. Já se hlásim s Nappa Valley (velmi úspěšný).

31 kvě. 2005, 08:57

já osobně mám zkušenost s

MB Cube
Peterson Deluxe Mixture

31 kvě. 2005, 09:16

Sunset Breeze
Pilot Blend
Signature

Ma zena je ale nastesti k dymkam vstricna. Jen latakii nesnasi.

31 kvě. 2005, 09:18

Já jsem uspěl se svým prvním - MB Mild Choice, i mně na zakouření huby seděl, s Navy Flakem už jsem tolik neuspěl :cry:

31 kvě. 2005, 09:18

Eh, ženu nemám, ale ex-přítelkyně byla vstřícná GrandReserve a Londonu. Tolerován byl FVF. :lol:
(takovou už asi neseženu :cry: )

31 kvě. 2005, 09:26

bromden píše:(takovou už asi neseženu :cry: )


Ale seženeš a vůbec nejlepší když si Tě najde sama :wink:
Naposledy upravil bigdragon dne 31 kvě. 2005, 11:00, celkově upraveno 1

31 kvě. 2005, 09:26

No nevím jestli do toho mam co kecat když jsem zatím ochutnal jen čtyři tabáky :) ale pochválen jsem byl za MB Vanilla Cream.

31 kvě. 2005, 09:29

Moje pritelkyne ma rada aromatiky, nejvic Golden Ambrosii a od vcerejska ji prijemne voni i Scottish Blend ;) Jsem taky pro, udelat "nastenku" s wife-friendly tabakama :D

31 kvě. 2005, 09:31

Darkstar píše:Jsem taky pro, udelat "nastenku" s wife-friendly tabakama :D


Šak co tu robíme? :D

31 kvě. 2005, 09:36

Šimi píše:CHLAPÍÍÍÍÍÍÍÍ
TÝ VOLÉÉÉÉÉÉÉÉ
VELKÁ VĚÉÉÉÉÉÉC

Včera sem dal na balkoně vzorek CUBE od Bigdragona a co se nestalo?
Drahá polovička poprvé po skoro roce dýmání aromatických směsí prohlásila, že jí to nesmrdí, ba co - dokonce i trochu příjemně voní. Já sem dokonce vešel s dýmkou z balkonu do obýváku aby si to ovoněla.
To je normálně převrat. Budu muset vytřepat prasátko a CUBE koupit.


Šimi, to Ti teda gratuluju. Doufám, že se dožiju něčeho podobného.
Ten Cube budu muset taky vyzkoušet.

31 kvě. 2005, 09:45

chlapi, wife-friendly tabak neexistuje ... ciste nepredikovatelne, jednou ji voni nightcap a cokoliv .... a jednou ji smrdi i nezapalena fungl nova fajfka :D

31 kvě. 2005, 09:47

Simon píše:chlapi, wife-friendly tabak neexistuje ... ciste nepredikovatelne, jednou ji voni nightcap a cokoliv .... a jednou ji smrdi i nezapalena fungl nova fajfka :D


To co pises, muze byt naprosta pravda, protoze nezapominejme chlapi, zeny maji svuj 28 denni cyklus ci se nam to libi, nebo ne :D

31 kvě. 2005, 09:50

Simon píše:chlapi, wife-friendly tabak neexistuje ... ciste nepredikovatelne, jednou ji voni nightcap a cokoliv .... a jednou ji smrdi i nezapalena fungl nova fajfka :D


Si mi připomněl Horníčkovo úhvahy o ženskej logice v "Dobře utajených houslích" :lol: :lol: :lol:
.
.
.
Ale je pravda že za tu vaniku jsme byl pochválen několikrát nezávisle na sobě (různýma kámoška i toutéž opakovaně).

31 kvě. 2005, 10:39

Já taky. S Old Dublinem jsem úspěch nesklidil, ani s nezapáleným (pravda ani sám u sebe :? )
Odeslat odpověď