Tabáky Peterson

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Syky » 24 úno. 2020, 10:27

proger píše:Jak v Čechách netuším, ale v Reichu je to bez problémů. Stačí se zaregistrovat a objednat. Zboží doma do dvou dnů (má zkušenost): https://www.tecon-gmbh.de/index.php?cPath=667_683


Super, díky za tip. S objednáváním tabáku ze zahraničí nemám žádné zkušenosti, takže tohle se mi bude hodit, až budu chtít ochutnávat další tabáčky . Párkrát jsem viděl, že některé shopy nezasílají do zahraničí tak jsem to vzdal.
Uživatelský avatar
Syky
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 86
Věk: 32
Registrován: 20 úno. 2020, 08:13
Bydliště: Plzeň

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod zdenecek » 24 úno. 2020, 14:16

Já mám s tímto eshopem problém dokončit objednávku.jsem klasicky zaregistrován,naplním košík(skoro až po okraj) :D a jak chci přejit k platbě,tak mi to prostě nepustí a pořád chce telefonní číslo,které vyplňuji pořád dokola(mimochodem ho mám již při registraci u profilu)a dál se prostě nedostanu.vím,že problém je mezi židlí a telefonem,přes který chci objednat a tady si říkám,jestli to nebude tím.zda tuto objednávku musím učinit z počítače a ne přes telefon.jinak nevímu :think: poradí někdo :pray:
Uživatelský avatar
zdenecek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 130
Věk: 47
Registrován: 18 led. 2017, 11:26
Bydliště: dobřany

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Syky » 24 úno. 2020, 18:34

zdenecek píše:Já mám s tímto eshopem problém dokončit objednávku.jsem klasicky zaregistrován,naplním košík(skoro až po okraj) :D a jak chci přejit k platbě,tak mi to prostě nepustí a pořád chce telefonní číslo,které vyplňuji pořád dokola(mimochodem ho mám již při registraci u profilu)a dál se prostě nedostanu.vím,že problém je mezi židlí a telefonem,přes který chci objednat a tady si říkám,jestli to nebude tím.zda tuto objednávku musím učinit z počítače a ne přes telefon.jinak nevímu :think: poradí někdo :pray:


Jediné, co mne napadá, jestli tam máš předvolbu +420? Nic víc mne nenapadá, každopádně, až budu objednávat, uvidím sám, kam se dostanu. :mryellow:
Uživatelský avatar
Syky
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 86
Věk: 32
Registrován: 20 úno. 2020, 08:13
Bydliště: Plzeň

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod zdenecek » 24 úno. 2020, 19:52

Syky,mám tam opravdu vše správně,ale zkusímto za tři neděle,až se vrátím z práce přes počítač,jinak fakt nevím :?:
Uživatelský avatar
zdenecek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 130
Věk: 47
Registrován: 18 led. 2017, 11:26
Bydliště: dobřany

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Pepřek » 15 kvě. 2021, 13:19

:shock: :shock: :shock:

Tady si člověk dá na nějakých pár let pauzu a všechno je najednou úplně jinak. Jsem si po návratu říkal, jak začnu víc kouřit tabáky Peterson, protože jsou super.
Jak ochutnám Old Dublin, Irish Oak, University Flake a konečně otevřu archivní Sherlock Holmes a ono kulový, kulový a kulový. Ochutnám prdlajs a z Sherlocka se stane naprostá rarita :smoke4: :smoke4:

A Dunhill neochutnám vůbec :( :cry:
Uživatelský avatar
Pepřek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 176
Věk: 47
Registrován: 04 črc. 2005, 12:09
Bydliště: Brno

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Sobpeta » 15 kvě. 2021, 15:00

Netřeba to brát tak tragicky....
Petersonni klony dunhill tabáku se prý velmi povedly, melo by se jednat o identické tabaky. V podstatě se jedná pouze o změnu jména výrobce na plechovce, dokonce i grafika zůstala stejná. Bez problemu jsou k sehnání na německých eshopech.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Vietnam » 15 kvě. 2021, 17:59

A puvodni Petersony zase tedka dela Rattray...
A vzhledem k tomubze vsechno patri Kohlkasse & Kopp tak recepty jsou furt stejny.
Vietnam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 186
Registrován: 28 zář. 2005, 16:29
Bydliště: Prágl

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Pepřek » 16 kvě. 2021, 08:56

Jak by řekl major Haluška v černých baronech...

"terazky som z toho volakaý zmetený..."

Dunhill skončil a převzal to Peterson a když Peterson skončil, převzal to Rattray :think:
Na některých internetových shopech, jsem některé tabáky Pterson viděl. A na některých zahraničních, dokonce téměř kompletní sestavu. To předpokládám jsou skladové zásoby.

Takže pokud to chápu dobře, pokud mi nějaká tabák Peterson chutnal a objevím jej někde k prodeji, je třeba jej ihned zakoupit, protože za nějaký čas už prostě nebude. :smoke3:
Uživatelský avatar
Pepřek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 176
Věk: 47
Registrován: 04 črc. 2005, 12:09
Bydliště: Brno

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Vietnam » 16 kvě. 2021, 09:33

A nebo muzes koupit kdpovidajici Rattray. Treba zminovanej Sherlock je Macbeth
Vietnam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 186
Registrován: 28 zář. 2005, 16:29
Bydliště: Prágl

Re: Tabáky Peterson

Příspěvekod Stanley64 » 16 kvě. 2021, 10:14

Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


cron